PAYLAŞ

Hewlett Packard, müşterilerinden gelen yoğun istek üzerine Windows 7 yüklü bilgisayarlara dönüş yaptı. İsteğe bağlı olarak Windows 8 veya 8.1 yüklü bilgisayar edinmek de mümkün ancak HP önceliği Windows 7’ye vermiş görünüyor. Bu elbette Windows 8 ve 8.1’in kötü ya da hatalı olduğunu göstermiyor. HP oluşan talebe karşılık veriyor sadece.

Vista ilk çıktığında da benzer durumlar yaşanmıştı. Ya alanlar XP’ye geri dönmüştü ya da XP yüklü bilgisayar talep etmişlerdi. Microsoft’un eskiye nazaran çok daha düzgün işletim sistemleri ürettiği gerçek ancak belli ki geleceğin trendlerini yaratmada ve planlamada sıkıntı yaşıyor. Belki de Apple’ı kendine örnek almalı ve onun yaptığı gibi Linux’u örnek almalı.

What's Happening Recommended by Hashcore

5 YORUMLAR

 1. Win 7 varken wın 8 niye çıktı anlamadım wın 9 iyi olacaktır yıllarca bir iyi bir kötü işletim sistemi çıkardı

 2. […] 2013 Ekim ayında çıkan Windows 8.1, Ocak ayında, yani üçüncü ayını doldurduğunda Windows Vista’nın kullanım oranını ancak geçebildi. Windows 8.1′e geçişlerin çoğunlukla Windows 8′den olduğunu göz önüne alırsak, her iki işletim sisteminin toplam kullanımın Windows 7′nin yakınından bile geçmediğini bildirmekte fayda var. Kullanıcıların Windows 8 yerine eski işletim sistemi Windows 7′yi tercih ettiğini de biliyorduk. […]

 3. Windows 7 den sonra 8, sonra 8.1, sonra 9 çıksa iyi olur. 8.1 den sonra Windows 10 nasıl gelir? Hep yıllarca bir iyi, bir kötü işletim sistemini çıkardı.

  Örnek:

  Windows XP-Windows Vista-Windows 7
  İyi Kötü İyi

  Hep iyi kötü işletim sistemleri oluyor.

BİR CEVAP BIRAK