9 / 9 Sayfa BirinciBirinci ... 789
Toplam 84 sonuç bulundu. Gösterilen sonuçlar: 81 - 84 arası

Üye
    Alıntı İSS Mesajı Göster
    Privacyware Private Firewall'da listeye eklenebilir.
    eklendi.
    Tilki kurnaz..
    İE cambaz..
    O kandırmaz..

Üye
    ücretsiz firewall dan bazıları:

Comodo Firewall (Free edition): Comodo Firewall, fonksiyonel ve ücretsiz update’ler sağlayan bir yazılımdır.Hackerlar, Spyware, Trojan ve bilinen tehtidlere karşı tam koruma sağlar. Host Intrusion Prevention System ile kurulum esnasında zararlı yazılımları engeller.
    Clean PC Mode ile register olan uygulamalara izin verir. Malware Scan özelliğiyle virus, spyware ve trojanlara karşı koruma sağlar.
    Ücret indirebilir ve lisans gerektirmez.

ZoneAlarm (Free edition): Kullanımı kolay bu firewall hacker’lar ve bilinen tehtidlere karşı bilgidayarınızı korur. Stealth mod ile Internet’ten hiçkimse bilgisayarınızı göremez. Ücretsiz versiyonu sadece temel koruma işlevlerini yerine getirir, ancak saldırganlara karşı bilgisayarınızı yeteri kadar korur. İndir !!!

bu programları bu siteden indirebilirsniz..xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    Konu by_YP tarafından (25-09-2009 Saat 15:02 ) de değiştirilmiştir. Sebep: güvenlik yazılımlarını kendi sitelerinden indirmelisiniz.

Üye
    Alıntı coolblue Mesajı Göster
    Comodoyu daha önce kullandım.Ama aynı şeyleri tekrar tekrar sorması canımı sıktı.birde benim pc biraz eski model.Bu yüzden güvenli ama daha hafif bir firewall arıyorum.Şu an filseclab kullanıyorum.Ama bu firewallun ismi güvenli firewall lar arsında geçmiyor.Bu yüzden fikirlerinize ihtiyacım var.Tüm arkadaşlara teşekkürler.
    Al benden de o kadar aynı şeyleri tekrar tekrar soran bir programa iyi diyebilir miyiz? Aklında tut seçeneği işaretlense bile?

9 / 9 Sayfa BirinciBirinci ... 789

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread