Toplam 2 sonuç bulundu. Gösterilen sonuçlar: 1 - 2 arası
    Üye

Enteresan Ekran Kartı Sorunu Çözüm Aranıyor

Arkadaşlar MSi RX 460 4 GB ekran kartı aldım. Monitörüm VGA olduğu için Dark ın HDMI-VGA çeviricisi ile kasaya taktım. Görüntü geldi ancak oyun açınca ekran kapanıp açılmaya başladı. Bir süre oynayinca da PC kitleniyor. Dvi dönüştüğü ile denedim. Görüntü geldi, titreme düzeldi ama yine oyunda PC kilitlendi. Son olarak çevirici olmadan direk HDMI den başka bir monitör ve kasaya taktım kartı. Bu sefer de tam Windows açılış ekranında yani çözünürlük kendini ayarlarken PC kitlendi. Yani Windows hiç açılmıyor. Kart bozuk mudur sizce?

Editör
    Alıntı NeCRiS Mesajı Göster
    Arkadaşlar MSi RX 460 4 GB ekran kartı aldım. Monitörüm VGA olduğu için Dark ın HDMI-VGA çeviricisi ile kasaya taktım. Görüntü geldi ancak oyun açınca ekran kapanıp açılmaya başladı. Bir süre oynayinca da PC kitleniyor. Dvi dönüştüğü ile denedim. Görüntü geldi, titreme düzeldi ama yine oyunda PC kilitlendi. Son olarak çevirici olmadan direk HDMI den başka bir monitör ve kasaya taktım kartı. Bu sefer de tam Windows açılış ekranında yani çözünürlük kendini ayarlarken PC kitlendi. Yani Windows hiç açılmıyor. Kart bozuk mudur sizce?
    Merhabalar

Güç kaynağınız kaç wat psunun üzerinde yazan değerleri yazma imkanınız varmı

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Okuduğunuz Konuya Benzer Konular

1. Ekran kartı sorunu.
    By tycoon23 in forum Donanım
    Cevap: 3
    Son Mesaj: 07-04-2010, 02:52
  2. Ekran kartı sorunu!
    By dnmtnk in forum Donanım
    Cevap: 8
    Son Mesaj: 27-05-2009, 18:20
  3. Ekran kartı sorunu..
    By m3lank0lia in forum Donanım
    Cevap: 0