1 / 2 Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 sonuç bulundu. Gösterilen sonuçlar: 1 - 10 arası
    Üye

Norton yetersizmi kalıyor ?

Parayla aldığım norton yetersizmi kalıyor.Bu bir dolandırıcılık sitesimi ?
    http://i.hizliresim.com/39m1YM.jpg

Editör
    Dolandırıcılık sitesi olma durumu yüksek.
    DİZÜSTÜ :
    Zemana antiloger
    Zemana AntiMalware premium

MASAÜSTÜ PC :

Zemana antiloger

Üye
    Devam etmedim zaten kapattım,aklıma norton takıldı bir işe yaramıyormu ?

Şef
    Site adresi zaten https:// ile başlamıyor. Windows nasıl bu siteyi açmanıza izin vermiş?
    İyimser, Güleryüzlü, Sokulgan, Uyumlu, Özgürlükçü, Dürüst, Güvenilir, Disiplin sevmez, Araştırıcı, İyi konuşmacı, Sıcak kanlı, Ateşli, Becerikli !

Editör
    Norton eski norton değil ama phishing koruması iyidir.
    DİZÜSTÜ :
    Zemana antiloger

MASAÜSTÜ PC :

Zemana antiloger

Şef
    Yaklaşık 15 senedir Norton veya Symantec ürünlerini kullanırım; hiç başımı derde sokmadı. Ufak tefek kaçakları nadiren olabiliyor ama onun çözümünü de sitesinde Support altında ya paylaşıyor ya da ilgili removal_tool indirip, yönergesine göre çalıştırıp kurtuluyorsunuz.

Büyük firma ve ciddiyet böyle bir güven oluşturuyor kullanıcısında.
    İyimser, Güleryüzlü, Sokulgan, Uyumlu, Özgürlükçü, Dürüst, Güvenilir, Disiplin sevmez, Araştırıcı, İyi konuşmacı, Sıcak kanlı, Ateşli, Becerikli !

Üye
    Alıntı DrOpMaN® Mesajı Göster
    Yaklaşık 15 senedir Norton veya Symantec ürünlerini kullanırım; hiç başımı derde sokmadı. Ufak tefek kaçakları nadiren olabiliyor ama onun çözümünü de sitesinde Support altında ya paylaşıyor ya da ilgili removal_tool indirip, yönergesine göre çalıştırıp kurtuluyorsunuz.

Büyük firma ve ciddiyet böyle bir güven oluşturuyor kullanıcısında.
    hürriyet.com arama çubuğuna yazacaktım yazım hatası yapıp bir harfi eksik yazdım bu siteye yönlendirildim.sayfayı geri kapattım.herhangi bir farklı güvenlik yazılımı ile tarama yapmalımıyım?internet bankacılığını aktif kullanan biriyim .

Şef
    Bir sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum. Ancak farklı bir web browser kullanarak kendinizi güvenceye alabilirsiniz. Bankanıza danışın; uygun olan farklı bir tane önereceklerdir.
    Ben bankacılık yaptığım Browser ile başka bir siteye giriş yapmıyorum tedbir olarak. Bunu da paylaşayım.

Geçmiş olsun.

Müdavim
    Alıntı viranhan Mesajı Göster
    hürriyet.com arama çubuğuna yazacaktım yazım hatası yapıp bir harfi eksik yazdım bu siteye yönlendirildim.sayfayı geri kapattım.herhangi bir farklı güvenlik yazılımı ile tarama yapmalımıyım?internet bankacılığını aktif kullanan biriyim .
    Browser çerezlerini temizlerseniz bir sıkıntı olmaz, cclenaer ile temizlik yapın çıkışta yeterli olur. İçiniz rahat etmezse sistem taraması yaptırabilirsiniz.

Ben asıl tarayıcı olarak Firefox kullanıyorum yıllardır, her yere genelde bu tarayıcıyla girer çıkarım. Bankacılık işlemlerimi de bu tarayıcı üzerinden yapıyorum, herhangi bir sıkıntı yaşamadım bugüne kadar.

Bankacılık işlemi yaparken giriş yaptığınızda banka sitesinde kilit işaretinin olduğuna dikkat edin, varsa güvenlidir. Bir de adres çubuğuna banka net adresini elle yazarak girin, arama motorundan arama yaptırarak giriş yapmayın, bu şekilde yanlış sitelere yönlendirilme ihtimaliniz olabilir..

Üye
    Alıntı Rupture Mesajı Göster
    Browser çerezlerini temizlerseniz bir sıkıntı olmaz, cclenaer ile temizlik yapın çıkışta yeterli olur. İçiniz rahat etmezse sistem taraması yaptırabilirsiniz.

Ben asıl tarayıcı olarak Firefox kullanıyorum yıllardır, her yere genelde bu tarayıcıyla girer çıkarım. Bankacılık işlemlerimi de bu tarayıcı üzerinden yapıyorum, herhangi bir sıkıntı yaşamadım bugüne kadar.

Bankacılık işlemi yaparken giriş yaptığınızda banka sitesinde kilit işaretinin olduğuna dikkat edin, varsa güvenlidir. Bir de adres çubuğuna banka net adresini elle yazarak girin, arama motorundan arama yaptırarak giriş yapmayın, bu şekilde yanlış sitelere yönlendirilme ihtimaliniz olabilir..
    Yok zaten adres çubuğuna yazıyorum ........com.tr olarak .Kafama takılırsa c/d komple silerim.virus taramasında opencandy diye bi tehdit buldu norton iobit asc de
    http://i.hizliresim.com/pgqvzm.jpg

1 / 2 Sayfa 12 SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Okuduğunuz Konuya Benzer Konular

1. Download Yüzde 99'da Kalıyor
    By Zaraki Kenpachi in forum Internet ve Network
    Cevap: 0
    Son Mesaj: 24-03-2013, 19:52
  2. biosda kalıyor
    By doctux in forum Donanım
    Cevap: 7
    Son Mesaj: 14-07-2011, 20:33
  3. Bilgisayarım Donup Kalıyor !
    By f0ndip in forum Microsoft Windows İşletim Sistemleri
    Cevap: 6