1 / 2 Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Toplam 12 sonuç bulundu. Gösterilen sonuçlar: 1 - 10 arası
    Üye

Yıllar sonra avirayı değiştirmek istiyorum.

Forumdan çok uzun zamandır ayrı kaldım. Forum baya bir tenha kalmış üzüldüm. Sanırım gerekli bilici alan kullanıcılar kendi yollarına devam etmişler.

Ricam,

Yıllardır avira antivir free ile pc mi korumaktayım. Anti spy, güvenlik duvarı vb bir program kullanmıyorum.

Aslında bilgisayarı da çok kullanmıyorum. Ara sıra ödev hazırlamak için oturduğumda bilgisayar çok yavaş tepki veriyor. Yıllar sonra, yazın orjinal windows ile güncelledim.

Bilgisayarım win xp, çift çekirdekli 1.7 ghz işlemcili, 2gb rami olan, 10 yıllık hp pavilion dizüstü.

Artık Aviranın çok kastığını düşünmekteyim ve değiştirmeye karar verdim.

Önemli olan bilgisayarı çok yormasın.

İnternetim sınırsız acaba bulut bir antivirüs mü kurmalı, yoksa avast gibi tr dil desteği olan yazılımlardan mı kullanmalıyım bilemedim.
    Standby

Şef
    Selamlar,

Uzun aradan sonra sizi görmek ne güzel Sayın @bıu

Benim önerim hafif ve total koruma sağlayan bir paket kurulumu yapmanız. Sizin sisteminize yakın değerlerde sistem üzerinde varlığını hissetmediğim http://360safe.com/internet-security.html kullanıyorum.

Son yıllarda başarısını defalarca kanıtlamış BitDefender AV ve Norton Web Koruması. Bence bu ikili son derece yeterli.

Keyifli forumlar diliyorum
    İyimser, Güleryüzlü, Sokulgan, Uyumlu, Özgürlükçü, Dürüst, Güvenilir, Disiplin sevmez, Araştırıcı, İyi konuşmacı, Sıcak kanlı, Ateşli, Becerikli !

Üye
    sistemi güçlü olan biride bunu kullanmalı mı sizce yada avira mı kullanmalı?

Editör
    Alıntı bıu Mesajı Göster
    Forumdan çok uzun zamandır ayrı kaldım. Forum baya bir tenha kalmış üzüldüm. Sanırım gerekli bilici alan kullanıcılar kendi yollarına devam etmişler.

Ricam,

Yıllardır avira antivir free ile pc mi korumaktayım. Anti spy, güvenlik duvarı vb bir program kullanmıyorum.

Aslında bilgisayarı da çok kullanmıyorum. Ara sıra ödev hazırlamak için oturduğumda bilgisayar çok yavaş tepki veriyor. Yıllar sonra, yazın orjinal windows ile güncelledim.

Bilgisayarım win xp, çift çekirdekli 1.7 ghz işlemcili, 2gb rami olan, 10 yıllık hp pavilion dizüstü.

Artık Aviranın çok kastığını düşünmekteyim ve değiştirmeye karar verdim.

Önemli olan bilgisayarı çok yormasın.

İnternetim sınırsız acaba bulut bir antivirüs mü kurmalı, yoksa avast gibi tr dil desteği olan yazılımlardan mı kullanmalıyım bilemedim.
    Bence avast ücretsiz sürümü sizin için yeterlidir.
    Intel Pentium Dual Cpu 1.60 Ghz./ 2GB Ram/ Windows Vista Home Premium SP2/ avast! Internet Security 9.0.2018 / Comodo Firewall v7.0.317799.4142 / Firefox 25.0, Adblock Plus / SUPERAntiSpyware Free Edition / CCleaner

Üye
    180 günlük kampanyası olan WEBROOT SECURE ANYWHERE öneririm.
    Bundan daha hafifini bulamazsın,bulut teknolojisi kullanıyor...
    Kampanya linki : http://doctus.org/showthread.php?t=65727

Üye
    @Dropman hoşbuldum.

@Orkun Deneme amaçlı Avast free kurdum şimdilik. Daha iyi gibi ama çok hızlanmadı bilgisayar.

360safe, internet securtiy olduğu için yine yavaşlatır mı bilemedim? Aslında denemekte istedim. Avast'a göre kıyaslama yapmak mümkün mü?

@memory61 bu antivirüs internet bağlantısı olmadığında flash bellek vb. taramaları yapabilir mi?
    Standby

Üye
    36 internet security değil onu boş verin. Hem 3 antivirüs motoru kullanıyorm Bahsedilen 360 total security. 5 antivirüs motoru ile koruma sağlıyor.
    imza mimza

Üye
    Alıntı bıu Mesajı Göster
    @Dropman hoşbuldum.

@Orkun Deneme amaçlı Avast free kurdum şimdilik. Daha iyi gibi ama çok hızlanmadı bilgisayar.

360safe, internet securtiy olduğu için yine yavaşlatır mı bilemedim? Aslında denemekte istedim. Avast'a göre kıyaslama yapmak mümkün mü?

@memory61 bu antivirüs internet bağlantısı olmadığında flash bellek vb. taramaları yapabilir mi?
    Anlayamadım.

Linki verilen 360 internet security ile 360 total security farklı ürünler mi diyorsunuz?

Benim için önemli olan hafif ve ücretsiz olması.
    Standby

Şef
    Alıntı bıu Mesajı Göster
    Anlayamadım.

Linki verilen 360 internet security ile 360 total security farklı ürünler mi diyorsunuz?

Benim için önemli olan hafif ve ücretsiz olması.
    Farklı ürünler.
    İyimser, Güleryüzlü, Sokulgan, Uyumlu, Özgürlükçü, Dürüst, Güvenilir, Disiplin sevmez, Araştırıcı, İyi konuşmacı, Sıcak kanlı, Ateşli, Becerikli !

Müdavim
    Bence avira ile devam edin olmadı norton

1 / 2 Sayfa 12 SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Okuduğunuz Konuya Benzer Konular

1. Uzun yıllar sonra anti virus kullanmaya tekrar karar verdim
    By StanicEnemy in forum Güvenlik Yazılımı Öneri ve Tavsiyeleri
    Cevap: 6
    Son Mesaj: 02-04-2014, 10:18
  2. nick değiştirmek istiyorum.
    By My_CaRizMa in forum Doctus Hakkında
    Cevap: 1
    Son Mesaj: 06-04-2011, 11:56
  3. Kullanıcı adımı değiştirmek istiyorum
    By -DexteR- in forum Doctus Hakkında
    Cevap: 4
    Son Mesaj: 03-03-2011, 18:08
  4. Kullanıcı adımı değiştirmek istiyorum.
    By Tylnn in forum Doctus Hakkında
    Cevap: 13
    Son Mesaj: 12-11-2010, 01:54
  5. Ubuntu Grubu u değiştirmek istiyorum
    By tmpuser in forum Ubuntu
    Cevap: 7
    Son Mesaj: 18-07-2009, 01:17