Toplam 6 sonuç bulundu. Gösterilen sonuçlar: 1 - 6 arası

Konu: Emsisoft Anti-Malware 9 yayınlandı

Baş Editör Braveheart - ait Avatar

Emsisoft Anti-Malware 9 yayınlandı

AV-Comparatives, Virus Bulletin (VB100) gibi pek çok ünlü anti-virüs test laboratuarlarınca uzun yıllar test edilen, pek çok ödül kazanan bir yazılım.

Windows 8 için optimize edilmiş yeni tasarımı oldukça şık görünüyor.

Yeni özellikler:
    * Geliştirilmiş kullanılabilirlik
    * Daha iyi algılama ile daha hızlı taramalar
    * Üç katmanlı gerçek zamanlı koruma ( sörf koruması, dosya koruması, bulut-destekli davranış engelleyicisi)
    * Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için yüzlerce detaylı iyileştirmeler...

NOT: Mevcut kullanıcılar otomatik güncelleme işlevi üzerinden 9 sürümü için Emsisoft Anti-Malware sürümüne yükseltebilmektedir.

Emsisoft Anti-Malware 9 İndir

Tanıtım fiyatı: 9,99 $ (1 YIL) (Bu teklif 27 Haziran 2014 yılına kadar geçerli)

(Ekran görüntüsü Emsisoft Blog'undan alınmıştır.)

Yeni sürüm hakkındaki detaylara ulaşmak için Emsisoft Blog'u ziyaret ediniz.

Emektar Editör İSS - ait Avatar
    Arayüz daha iyi olmuş ve oldukça detaylı bir kullanım sunuyor bu yeni sürümde. Türkçe dil desteği devam ediyor mu ?

Bildirim için teşekkürler.

Baş Editör Braveheart - ait Avatar
    Alıntı İSS Mesajı Göster
    Arayüz daha iyi olmuş ve oldukça detaylı bir kullanım sunuyor bu yeni sürümde. Türkçe dil desteği devam ediyor mu ?

Bildirim için teşekkürler.
    Evet, kolaylıkla Dil seçimi yapılabiliyor ancak bazı menülerin Türkçeleştirilmesi yapılmamış veyahut (sanırım) öyle uygun görülmüş artık detayları bilmiyorum, ancak kullanıcılar, Emsisoft üreticisine bu yönde geri bildirim verirlerse, bunun değerlendirileceğini düşünüyorum.

veee bingooo... Emsisoft Anti-Malware artık Türkçe.

Konuda detaylara inilmeden Emsisoft Anti-Malware 9 sürümünün yeni özelliklerinden bahsetmiştik şimdi de biraz yazılımı inceleyelim. Kurum ile başlıyoruz.

Kurulum dosyasının boyutu yaklaşık 223 MB, bu durum ilk defa kurup kullanacak olanların gözünü korkutabilir.
    Deneme amaçlı Emsisoft Anti-Malware'i indirip kurdum.
    Kurulumu gerçekten çok seri. Tarama hariç güncellemelerle birlikte 3 dakikanın altında tamamlandı ve kurulum sonrasında bir de smart scan (akıllı tarama) yaptım, süreye ilişkin ekran görüntüsü de aşağıdaki gibidir: yaklaşık 19 dakika sürdü (tabi tarama süresi değişkenlik gösterebilir).

Kurulum ile ilgili bir detaya değinmek istiyorum.
    Kurulumda PUPs seçeneği çıkıyor ve bunu aktif etmenizi öneriyorum.

Biraz konuyu açmak gerekirse...
    Yazılımlar ile birlikte gelen ve kullanıcıların genel olarak istemeyeceği uygulamalar olabiliyor. Peki nedir bunlar: araç çubuğu eklentileri, reklam uygulamaları, arama sağlayıcıları vs... en başa bela olanı ise kullanıcıdan habersiz bir şekilde tarayıcı başlangıç sayfasını ve varsayılan arama motorunu değiştiren uygulamalar olsa gerek. Bunların güvenlik riski olmayabilir ancak bu uygulamaların bilgisayarınızın performansını düşürmesi muhtemeldir.

Emsisoft Anti-Malware 9'un bellek kullanımı bilgisayarda kullanılan uygulamalarla birlikte değişkenlik gösterebilir.

Kullanıcı seçimiyle çalışan uygulama yok.

Kullanıcı seçimiyle çalışan uygulamalar: IE (yedi sekme açık) vlc player

Emsisoft Anti-Malware 9 sürümünün yeni arayüzüne ilişkin görüntüler:

NOT: Eğer yukarıdaki .gif formatındaki video görüntü hareketli değilse, tarayıcı çubuğunuza bu linki kopyalayıp yapıştırın. Videoyu yeniden izlemek için ise, sayfayı yenileyin.
    Konu Braveheart tarafından (26-06-2014 Saat 14:29 ) de değiştirilmiştir. Sebep: arayüz görüntüntüleri eklendi.

Emektar Editör İSS - ait Avatar
    İnceleme için teşekkürler, gayet kaliteli bir koruma programı olmuş son haliyle.

Üye
    merhaba ben bir şey sorabilirmiyim? emsisoft malware kullanıyorum(gerçek zamanlı). güncelleme yaptıkça imza sayısı düşüyor. bu neden olabilir?cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim. iyi formlar.

Editör osmandemi - ait Avatar
    Yanlış alarm olarak eklenen güncellemeleri kaldırıyorlar.Ya da bazı virüs tanımlarını birleştiriyorlar. Emsisoft ta olağan bir durum endişelenmenize gerek yok.
    DİZÜSTÜ :
    Zemana antiloger
    Zemana AntiMalware premium

MASAÜSTÜ PC :

Zemana antiloger
    Zemana AntiMalware premium

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Okuduğunuz Konuya Benzer Konular

1. Emsisoft Anti-Malware 8.0 Çıktı.
    By darki66 in forum Emsisoft
    Cevap: 6
    Son Mesaj: 03-07-2013, 14:53
  2. Emsisoft Anti-Malware 7.0.0.10 çıktı
    By m_can in forum Emsisoft
    Cevap: 11
    Son Mesaj: 29-01-2013, 22:29
  3. { 1 Yıllık } Emsisoft Anti-Malware 6
    By İSS in forum Eski Kampanyalar
    Cevap: 15
    Son Mesaj: 11-03-2012, 14:00
  4. KAV 2012 ve Emsisoft Anti Malware ?
    By kervanqran in forum Anti-Spyware ve Anti-Trojan Yazılımları
    Cevap: 7
    Son Mesaj: 05-01-2012, 02:38
  5. Emsisoft Anti-Malware (6 Ay Ücretsiz)
    By ahmet2004 in forum Eski Kampanyalar
    Cevap: 6
    Son Mesaj: 21-05-2010, 20:47