Toplam 5 sonuç bulundu. Gösterilen sonuçlar: 1 - 5 arası
    Üye

frewall kullanımı ve sürekli cöküntüler

selam arkadaslar frewall kullanıyorum ama sürekli çöküntüler oluyor sistem dosyaları siliniyor durduk yere hata mesajları pc de donmalar yasıyorum frewall kullandıgım zamanlar ama frewall yokken hersey normal görunuyor frewall kullanmasam nolur zaten cok gizli devlet tarafından gizli saklı nasa belgeleri falan yok elimde oyun vs dandık seyler kullandıklarım su anda avira malware bytes hitman pro tarama amaclı antiloger free bunlar pc baya hızlı frewall yüklü degil baya hızlı ışık hızında frewall olmadan ama yükledimmi kasmalar falan hatalar anlamadım gitti:

Müdavim
    Firewall mutlaka kullanın derim, her ne kadar kredi kartı kullanmasanız da veya oyun vb şeyler için pc nizi kullansanız da pcniz zombi bilgisayar olabilir ve başınız ağrıyabilir polisi kapınızda bulabilirsiniz.

Ben de sizin gibi düşünerek sadece ücretsiz antivirüs kullanıyordum taki zombi bilgisayar meselesinden haberdar olana dek. Şimdi ücretsiz comodo int. sec kullanıyorum tabi girdiğim çıktığım sitelere de dikkat ediyorum, şu anda kafam rahat.

Tek tek programlar yerine comodo int. sec. gibi hepsi birarada güvenlk yazılımı kullanmanızı tavsiye ederim.

İyi ki varsın Doctus (Usta).

Üye
    online oyunlar oynamıyorsanız ve crackli program ya da crack işleri ile uğraşmıyorsanız firewall kullanmasanız da çok fazla bir sıkıntı yaşamazsınız. Ayrıca hangi güvenlik duvarını kullanıyorsunuz ki kurduğunuz zaman bilgisayarınızda sıkıntılar meydana geliyor. Zombi pc konusuna gelince güvenlik duvarı kurmak bilgisayarınız için iyidir ancak şunu da unutmamak gerek, sizi zombi haline getiren kişiler sizin bilgisayarınızı sizinle beraber kullanan ve yaptığınız işlemlerden haberdar olur mutlaka.
    Diploma cehlini alsada insanın mayasında varsa eşşeklik baki kalır

Üye
    mesajlar ıcın tesekkurler öncelikle comodo kullanım baska alternatif yok zaten napalım biraz kasıyor ama tesekkurler bilgiler için: performans ayarları varmı acaba comodonun
    Konu severjug tarafından (02-10-2013 Saat 11:10 ) de değiştirilmiştir.

Müdavim
    Comodo internet sec.nin gelişmiş birçok ayarı var oyun modu da var.

Avg int sec. denedim gayet hafifti alternatif olarak düşünebilirsiniz. Forumda 1 yıllık kampanyaları mevcut.

İyi ki varsın Doctus (Usta).

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Okuduğunuz Konuya Benzer Konular

1. Net sürekli kesiliyor
    By sTa1nLess in forum İnternet Tarayıcıları
    Cevap: 10
    Son Mesaj: 07-08-2009, 00:08
  2. Sürekli programlara ait help menüleri açılıyor sürekli
    By tuncayk in forum Bilgisayar Zararlıları
    Cevap: 2
    Son Mesaj: 13-06-2009, 02:47
  3. Modemin Frewall''i Pardus'ta işe yarar mı?
    By Felâsife in forum Pardus
    Cevap: 22
    Son Mesaj: 01-12-2007, 23:55
  4. Msn sürekli kopuyor
    By odin_07 in forum Bilgisayar Zararlıları
    Cevap: 6
    Son Mesaj: 06-08-2007, 16:56
  5. kis frewall
    By fffff22 in forum Kaspersky
    Cevap: 8
    Son Mesaj: 05-07-2007, 18:47