3 / 35 Sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu
Toplam 341 sonuç bulundu. Gösterilen sonuçlar: 21 - 30 arası

Konu: Korsan Yazılım Kullanmak!!! Neden?

Üye

Korsan Yazılım Kullanmak!!! Neden?

Alıntı tansu
    Alıntı eXpert
    Ben korsan kullanmayın demiyorum ama korsanı desteklemiyorum hiçbir zaman.Çünkü benim vicdanım rahat.Bu korsan yazılım kullananların sorunu ve ben korsan kullanmadığım için bu duyguları hiç tatmadım.O nedenle oradakileri sebeplere korsan kullananlar birer bahane bulabilir.
    bende korsan kullanmaya son derece karşıyım, daha önce belirttiğim gibi iş için kesinlikle lisans alınmalı. ev kullanıcıları için benim uyguladığım yöntemle denem sürümleri bence yeterlidir ama öğrenicler için değişik bir lisnlama şart diye düşünüyorum.
    İlgili bir bölümde okuyup da evde kendini geliştirmek için, ve ya freelance bir kaç iş yapmak için bir öğrencinin macromedia studio ya o kadara para vermesi imkansız, ya da adobe ürünlerine..
    Macromedia ve Adobe birleşmişlerdi hatırladığım kadarıyla.Öğrenci lisansı gibi bir durum gayet mantıklı ama kime anlatmak gerek bunu :?
    Taassup cahilliğe dayanır.Bundan dolayı taassubu olan cahildir.İlim mutlaka cahilliği yener,o halde halkı aydınlatmak lazımdır.

Üye

Yahuu kim takar elin talebesini?Hem kime derdini yanacaksın?Boş hayal bunlar booooş...

Şef TanSu - ait Avatar

Peki o zaman, öğrenci arkadaşlara çağrı, yanlız biriniz yapsın, herkes bir anda yapasa şüphe doğar.
    Adobe'a şöyle bir mail atın, mail de ek olarak okulunzdan alacağınız ingilizce transcript olsun, mailin içeriği de şöyle olsun:
    Altı ay sürecek bir okul projesi için adobe photoshop kullanmam gerekiyor, deneme sürümleri bunu karşılamaya yetmiyor. Öğrenci olduğum için de satın alamıyorum. projede photoshop un kullanıldığı da geçecek. bana altı aylık bir lisnas gönderin.
    Aranızdan biri bunu yapsın ama dediğim gibi konuşup kararlaştıralım, aynı anda üç beş kişi yaparsa şüphe doğar.
    E-mail i yazmakta yardımcı olabilirim, formal yazmak gerekir..
    Hade deneyelim bakalım, merak ettim ne cevap verecekeler
    Ha mailde ticari amaçla kesinlikle kullanamaycağınızıda yazın,

Üye

Şu andan sonra denemezsek çatlarım...İngilizcem pek iyi değildir biri düzgün bir ingilizce ile yazsın şu e-postayı...Benden önce gönderecek biri varsa o göndersin çünkü ben bayrama doğru buralarda olmamayacağım işler geçilerler...Kimse çıkmazsa yollarız ne olacak en fazla adamlar sie derler o kadar

Anonymous
    Ziyaretçi

Bu konu HM de de dile gelmişti ve tekno bir saymıştı aman Allah ım gözlerime inanamamıştım!Birazdan burda da sayarsa upuzuuuun bir liste uzaaaaar gider ben oluşturmayayım; çünkü liste oluşmaz...

Üye

üstekini ben yazmıştım Düzeltilse iyi olur tansu

Üye

Bölemden bölüme açık ya da kapalı galiba

Şef TanSu - ait Avatar

Alıntı selcioo
    Şu andan sonra denemezsek çatlarım...İngilizcem pek iyi değildir biri düzgün bir ingilizce ile yazsın şu e-postayı...Benden önce gönderecek biri varsa o göndersin çünkü ben bayrama doğru buralarda olmamayacağım işler geçilerler...Kimse çıkmazsa yollarız ne olacak en fazla adamlar sie derler o kadar
    Tamam sen okulundan transcrip iste ingilizce olsun, ya ne transcripti, bi belge iste işte öğrenci olduğuna dair. Ama ingilizce olsun bi de yeminli tercüman aramayalım. Ya da en güzeli photoshopla yap bi tane (Şaka)
    Bende maili yazayım, emailini bulalım gönderelim..

Üye

öğrenci işlerinden beni direk kovarlar yaa ;) Rezil oluruz!!!

Yasaklanmıştır

BSA deyip adamları havalandırmayın şimdi kendilerini bişi sanacaklar

3 / 35 Sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread