Toplam 10 sonuç bulundu. Gösterilen sonuçlar: 1 - 10 arası
    Üye

Zemana antilogger hakkında

Az önce zemana kurdum Nod32 nin yanına 1.9.3 sürümü ara yüzü basit geldi pek güven vermedi bundan 2 yıl önce adından bayağı söz ettiriyordu şimdi durumu nasıl yorumlarınızı bekliyorum...

Edit: Windows8 kullanıyorum bir sıkıntı olurmu ?

sudo apt-get install Freedom
    Malicious code researcher

Editör
    Windows 64 bit ise koruma modülleri tam olarak çalışmıyor.32 bit ise güvenle kullanabilirsin.Ben 64 bit dizüstümde spyshelter kullanıyorum
    DİZÜSTÜ :
    Zemana antiloger
    Zemana AntiMalware premium

MASAÜSTÜ PC :

Zemana antiloger

Baş Editör
    Alıntı Freedom for US Mesajı Göster
    Az önce zemana kurdum Nod32 nin yanına 1.9.3 sürümü ara yüzü basit geldi pek güven vermedi bundan 2 yıl önce adından bayağı söz ettiriyordu şimdi durumu nasıl yorumlarınızı bekliyorum...

Edit: Windows8 kullanıyorum bir sıkıntı olurmu ?
    Kendi testlerinde nasıl peki?
    http://www.zemana.com/LeakTest/keylogger-test.aspx
    http://www.zemana.com/LeakTest/clipb...gger-test.aspx
    http://www.zemana.com/LeakTest/webcamlogger-test.aspx

Güven vermedi derken ? Ürünü bir teste mi tabi tuttunuz nasıl sonuca ulaştınız?

Uyumluluk testlerine göre NOD32 ile Zemana uyumlu denilmiş http://www.zemana.com/product/antilogger/overview/

Zemana AntiLogger 64-bit, ekran yakalama modülü dışındaki diğer tüm AntiLogger modülleri 32 bit sistemleri ile aynı koruma seviyesini sağladığı belirtilmiş.
    + Does Zemana AntiLogger 64-bit provide the same level of protection as the 32-bit edition?

Almost. At present all AntiLogger modules are fully functional under 64-bit systems, except for the screen capture module, which provides only basic protection. Our engineering team is currently working to develop the screen capture module to be 64-bit compatible and, when ready, the module will be released with our regular product updates.

What does this mean? You still get protection against the most dangerous threats, such as key loggers and SSL banker Trojans; but until the module is ready, we would advise our customers who use 64-bit computers NOT to enter passwords and other sensitive information through on-screen virtual keyboards unless they are positive that the application providing the on-screen keyboard protects it really well.
    http://www.zemana.com/support/antilogger/

64-bit sistemde Zemana AntiLogger'ı denemediğim için koruma modülleri ne derece kullanışlıdır, güvenilirdir bu konuda bir yorum yapamayacağım.
    Konu Braveheart tarafından (20-07-2013 Saat 04:47 ) de değiştirilmiştir. Sebep: ekleme yapıldı

Editör
    Zemana AntiLogger 64-bit, ekran yakalama modülü dışındaki diğer tüm AntiLogger modülleri 32 bit sistemleri ile aynı koruma seviyesini sağladığı belirtilmiş.Ama aynı değil kendim test ettim aralarında büyük uçurum var.64 bit zemana da sadece keyloger,ssl ve webcam koruması çalışıyor(bana göre ).Diğer modülleri uyarı vermiyor.32 bit de ise tüm modüller anında uyarı verip engelliyor.64 bit de spyshalter 1 numara
    DİZÜSTÜ :
    Zemana antiloger

MASAÜSTÜ PC :

Zemana antiloger

Müdavim
    Zemana yıl oldu kullanmıyorum bitdefender av 2014 onlıne armor premıum firawall kullanıyorum sistem açılışında otomatik olarak hitman pro ile taratıyorum gayet yeterlı bana gore. osman beyin söylediği gibi spyshalter 64 bitte en iyi korumayı sağlamakta.
    Konu nevrans tarafından (22-07-2013 Saat 02:12 ) de değiştirilmiştir.

Üye
    S.A lisanslı zemanna 64 bit boşuna kullandık o zaman?kendimi kandırılmış hissediyiorum!!!!yazık...

64 bit spyshalter turkce inndirebilieceğim link varmı?? yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Müdavim
    Alıntı neco54 Mesajı Göster
    S.A lisanslı zemanna 64 bit boşuna kullandık o zaman?kendimi kandırılmış hissediyiorum!!!!yazık...

64 bit spyshalter turkce inndirebilieceğim link varmı?? yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
    Benim kullandıgım güvenliği kullansan yeter artar sana.

Üye
    Alıntı nevrans Mesajı Göster
    Benim kullandıgım güvenliği kullansan yeter artar sana.
    1-ucretini veriyorsun ve 64 bit korumam var diye kullaniyorsun ama hic bir ise yaramadigini ustadlar sayesinde ogreniyorsun...bu konuda baska bir yazi yazmak istemiyorum anlayan anlamistir.

2-1 yildir format atmadim kullandigim guvenlik programindan gayet memnunum....

Üye
    32 bit kullanıyorum zaten modullerde sıkıntı yok, spyshelter'ın free dürümü iyimidir ?

EDİT: Çok güzel bir test videosu buldum. Zemana free SpyShelter'ın ve Zemana'nın Test araçlarına karşı. Free bir yazılım için çok iyi bir sonuç bence.

video için: http://www.youtube.com/watch?v=7MBM09TQ6d8
    Konu Freedom for US tarafından (24-07-2013 Saat 14:46 ) de değiştirilmiştir.

sudo apt-get install Freedom
    Malicious code researcher

Üye
    SpyShelter Free (32 bit systems only), sanırım 64bit için free sürümünü kullanamıyoruz

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Okuduğunuz Konuya Benzer Konular

1. Zemana Antilogger
    By kervanqran in forum Yazılım Kampanyaları
    Cevap: 1
    Son Mesaj: 02-05-2011, 18:03
  2. Zemana Antilogger 90 Gun
    By my_immortalize in forum Eski Kampanyalar
    Cevap: 72
    Son Mesaj: 22-12-2010, 21:49
  3. Zemana AntiLogger 1.9.2.205
    By Haykii in forum Zemana
    Cevap: 1