2 / 2 Sayfa BirinciBirinci 12
Toplam 13 sonuç bulundu. Gösterilen sonuçlar: 11 - 13 arası
    Baş Editör
    Her ne suretle olursa olsun, özellikle kırılmış programları kullanmayı güvenli bulmuyorum. Söz konusu programı kıran işinde yeterince iyiyse, kendi virüsünü yazıp geliştirebilir. Antivirüslerce tanımlanmamış olan bu yeni yazılım serbestçe ağ üzerinde yeni kurbanlara doğru ilerleyebilir (kendi düşüncemdir).
    Program kırma çok fazla zor bir iş değil, çoğu program da kırılabilir, ürün etkinleştirme işlemi bypass edilebilir. Ancak kimse babasının hayrına bu işi yapıp paylaşmaz, iyi kötü bir çıkarı vardır.

Öyle bir ticari sistemi döngüsündeyiz ki, bize sürekli yeni donanımlar, yazılımlar, teknolojiler dayatıyorlar, özendiriliyor. İsterse maddi durumumuz iyi olmasın, yine de illegal yollara başvurup kazanç/çıkar elde etmeye çalışmamalıyız. Alternatif, ücretsiz ürünlere yada özgür yazılımlara yönelmek daha mantıklı, daha güvenlidir, yasaldır.
    Kaz beklerken evdeki tavuktan olmayın.

İllaki avast! 8 kullanmak istiyorsanız farklı alternatiflere yönelebilirsiniz (Benzer alternatifler, diğer ürünler içinde geçerlidir, konu avast olduğu için bu şekil örnekler veriyorum):

avast! 8 Free Antivirus + Online Armor Free
    avast! 8 Free Antivirus + ZoneAlarm Free
    avast! 8 Free Antivirus + Privatefirewal
    avast! 8 Free Antivirus + Comodo Firewall

Veya avast! 8'e karşı ayrı bir tutkunuz, sempatiniz varsa, ürün indirimlerini, kampanyalarını takip edebilirsiniz. Güvenliğinizi yok yere riske atmaya değmez. :

Alıntı nevrans Mesajı Göster
    Eset hakkında soyle bir tez var aslinda eset kotu program degil crack kullananlar sikayetci deniyor ucretli full surum eset cok iyi yazilim deniyor bu teze katiliyormusunuz.
    "ESET NOD32 v2.7 sürü daha güvenli, ben kullanıyorum." düşüncesinde olanlar bile var. Halbuki ESET bu sürüme verdiği desteği kaldırmış durumda. Bir düşüncenin yaygın olması, onun doğru olduğu yanılgısına düşürmesin.

Üye
    denemek için avast int sec 8 versiyonunun 2050 yılına kadar olan crack li hali ile kullanayım bi dedim

1. güncellemeleri yapıyor. hem versiyon güncellemesini hemde veritabanını güncelliyor sorunsuz.

2 uyarıları aktif. virüslü dosyalar ile test ettim proğram aktif.

birde işin komik tarafı var. proğramdan mail adresiniz ile bir vast hesabı olusturuluyor.

online avast hesabında da lisans bitiş tarihi olarak 2050 yılı görünüyor

Baş Editör
    Açmış olduğunuz konuda sorularınızın yanıtını az çok almışsınızdır. Korsan/yasa dışı ürünlerin reklamı Doctus üzerinden yapılamaz. Biz kırılmış programlar konusunda uyarımızı yaptık, uygulamak size kalmış. Bu noktada konunuzu kilitlemek durumundayım.

2 / 2 Sayfa BirinciBirinci 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Okuduğunuz Konuya Benzer Konular

1. Avast Antivirüs 1 yıllık [KAMPANYA]
    By ceyhansuyu in forum Eski Kampanyalar
    Cevap: 0
    Son Mesaj: 21-08-2012, 22:10
  2. Cevap: 1
    Son Mesaj: 30-07-2010, 18:13
  3. Avira Premium kadar iyi Free bir Antivirüs arıyorum.
    By bıu in forum Anti-Virus Yazılımları
    Cevap: 13
    Son Mesaj: 07-09-2009, 04:47
  4. Avast ne kadar sayıda virüs imzası tanıyor?
    By placebo1258 in forum avast!
    Cevap: 17
    Son Mesaj: 11-06-2008, 12:12
  5. Hangi Antivirüs Ne Kadar Ram Yiyor????
    By guven48 in forum Anti-Virus Yazılımları
    Cevap: 15
    Son Mesaj: 31-01-2007, 19:50