1 / 2 Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Toplam 12 sonuç bulundu. Gösterilen sonuçlar: 1 - 10 arası
    Üye

Emsisoft Anti-Malware 7.0.0.10 çıktı

En büyük değişiklik Bitdefender motoru kullanması,an itibariyle 11.000.000 virüs imzasına sahip.Tavsiye edebileceğim en hafif antivirüs programı

Aşşağıdaki açıklamalar translate ile çevrilmiştir

Emsisoft Anti-Malware kötü amaçlı yazılım tabanlı hacker saldırılarına karşı bilgisayarınızı korur. Trojanlar, solucanlar, dialer ve spyware ile uğraşan Onun özel yetenekleri özel bir PC ya da şirket ağı üzerinde olsun herhangi bir koruma sistemi için vazgeçilmez bir geliştirme yapmak.

Ne Emsisoft Anti-Malware 7.0.0.10 yenilikler:

Daha verimli taramalar ve daha büyük algılama oranı ile BitDefender (B) Tamamen yeni ikinci tarama motoru.
    Genellikle eski ikinci tarama motoru tarafından neden olduğu gibi önemli ölçüde daha az yanlış uyarı.
    Geliştirilmiş ilk tarama motoru (A) şimdi her zamankinden daha hızlı çalışır.
    Uzmanları için yeni performans ayarlarını tarayıcı CPU kullanımı yapılandırmak için.
    Önemli ölçüde daha iyi gerçek zamanlı koruma performansı. Etkin koruma bilgisayarınızı yavaşlatabilir değildir.
    Optimize zararlı malware tarafından etkilenen kayıt defteri girdilerini geri edebilmek için temizlik.
    Yepyeni ve daha sık güncellenen veritabanı (her saat) ile malware, phishing ve gizlilik risk web sitelerini engellemek için Geliştirilmiş sörf koruma.
    Küçük artımlı yüklemeleri yoluyla hızlı çevrimiçi güncellemeleri. Bu saatte güncelleştirmeleri gecikme olmadan kullanıma hazır demektir.

Download: http://download.emsisoft.com/Emsisof...eSetup_6215743

Müdavim
    Arkadaşlar Emsisoft yakında Türkiye pazarına girmeyi planlıyormuş. Bilginize

Baş Editör
    Alıntı Rupture Mesajı Göster
    Arkadaşlar Emsisoft yakında Türkiye pazarına girmeyi planlıyormuş. Bilginize
    Haberini nereden aldınız?

Müdavim
    Alıntı Braveheart Mesajı Göster
    Haberini nereden aldınız?
    Emsisoft'a mail yazmıştım bir konu hakkında, satış direktörü geri dönüş yaptı ve yakında Türkiye'de ürünlerini satmayı planladıklarını söyledi. Yani ilk elden öğrendim diyebilirim eğer bir yanlışlık yoksa

Burada satılmaya başlanırsa kesinlikle alacağım bir yazılım kendisi.

Baş Editör
    Emsisoft'a mail yazmıştım bir konu hakkında, satış direktörü geri dönüş yaptı ve yakında Türkiye'de ürünlerini satmayı planladıklarını söyledi. Yani ilk elden öğrendim diyebilirim eğer bir yanlışlık yoksa

Burada satılmaya başlanırsa kesinlikle alacağım bir yazılım kendisi.
    Evet, ürünün çalışması da gayet stabil. Online Armor ile birleşmeleri de oldukça işe yaramış görünüyor.

Müdavim
    Arkadaşlar dün yazmıştım, Emsisoft satış direktörü ile mailleşmiştim bi konu hakkında. Yazılımlarını çok beğendiğimi ve Türkiye'de satışının neden yapılmadığını sormuştum, kendisi de yakın bir zamanda Türkiye'de ürünlerini satacaklarını yazmıştı.

Sonrasında ben de lisans sürem bitmeden umarım buraya gelir ve satın alırız diyerek konuyu bitirmiştim. Bugün ilginç bir şekilde hiçbir talebim ve isteğim olmamasına rağmen lisans süremi 1 yıla tamamlayarak beni gerçekten şaşırtan bir davranışta bulundular. Az önce pc'nin sağ alt köşesinde Emsisoft uyarısı çıktı ve lisans süremin 1 yıla tamamlandığı yazdı. Böyle bir jesti yapan başka bir firma var mı bilmiyorum, ama bu davranış beni gereçekten etkiledi.

Böyle cömertliği diğer yazılımlardan da bekliyoruz sizlerle paylaşayım dedim.

Baş Editör
    Arkadaşlar dün yazmıştım, Emsisoft satış direktörü ile mailleşmiştim bi konu hakkında. Yazılımlarını çok beğendiğimi ve Türkiye'de satışının neden yapılmadığını sormuştum, kendisi de yakın bir zamanda Türkiye'de ürünlerini satacaklarını yazmıştı.

Sonrasında ben de lisans sürem bitmeden umarım buraya gelir ve satın alırız diyerek konuyu bitirmiştim. Bugün ilginç bir şekilde hiçbir talebim ve isteğim olmamasına rağmen lisans süremi 1 yıla tamamlayarak beni gerçekten şaşırtan bir davranışta bulundular. Az önce pc'nin sağ alt köşesinde Emsisoft uyarısı çıktı ve lisans süremin 1 yıla tamamlandığı yazdı. Böyle bir jesti yapan başka bir firma var mı bilmiyorum, ama bu davranış beni gereçekten etkiledi.

Böyle cömertliği diğer yazılımlardan da bekliyoruz sizlerle paylaşayım dedim.
    Hayırlısı olsun, gerçekten çok cömertmişler.

Şef
    Hayırlı olsun, Türkiye Pazarında gereken ilgiyi göreceklerine eminim...
    İyimser, Güleryüzlü, Sokulgan, Uyumlu, Özgürlükçü, Dürüst, Güvenilir, Disiplin sevmez, Araştırıcı, İyi konuşmacı, Sıcak kanlı, Ateşli, Becerikli !

Müdavim
    Teşekkürler

3,5 ay daha lisansım vardı, 8,5 ay daha uzattılar sağolsunlar

Ben de Türkiye'de ilgi göreceklerine eminim...
    Konu Rupture tarafından (25-01-2013 Saat 22:47 ) de değiştirilmiştir.

Üye
    emisioft iyide bir tek benım pc de bir sey bulamıyor heralde dıger anti virüs programları denedım tek tek hepsı ayrı arı baska turlu zararlılar buldu bır tek malware bytes le bu bulamadı hayret vallla

1 / 2 Sayfa 12 SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Okuduğunuz Konuya Benzer Konular

1. Emsisoft Anti-Malware 5.0 ÇIKTI !!
    By osmandemi in forum Emsisoft
    Cevap: 21
    Son Mesaj: 13-06-2012, 23:36
  2. { 1 Yıllık } Emsisoft Anti-Malware 6
    By İSS in forum Eski Kampanyalar
    Cevap: 15
    Son Mesaj: 11-03-2012, 14:00
  3. KAV 2012 ve Emsisoft Anti Malware ?
    By kervanqran in forum Anti-Spyware ve Anti-Trojan Yazılımları
    Cevap: 7
    Son Mesaj: 05-01-2012, 02:38
  4. Emsisoft Anti-Malware 5 Ücretsiz [Sonlandı]
    By Dashboard in forum Eski Kampanyalar
    Cevap: 14
    Son Mesaj: 06-07-2010, 10:51
  5. Emsisoft Anti-Malware (6 Ay Ücretsiz)
    By ahmet2004 in forum Eski Kampanyalar
    Cevap: 6
    Son Mesaj: 21-05-2010, 20:47

Tags for this Thread