2 / 2 Sayfa BirinciBirinci 12
Toplam 14 sonuç bulundu. Gösterilen sonuçlar: 11 - 14 arası

Konu: kaspersky 2013 final KİS / KAV 13.0.0.370

Üye kavaklı - ait Avatar
    Alıntı users Mesajı Göster
    off ne yaptiysam kuramadim diger antileride kaldirmami istemistim kaldirdim ama ne yaptiysam kurulum yapamiyorum...avira,mse kaldirdim zemane de var onudami kaldirmam lazim ki :s

Hata 1316 c://windows/installer/kavkis.msi dosyasi okunmaya calisirken bir ag hatasi olustu uyarisi aliyorum..

Bu hatayla karsilasan oldu mu?..
    iş.sisteminiz w8-türkçe ise kuramazsınız..ben çok şey denedim amma kurdurmuyor....sitesindeki açıklamalarında w8 ve 64 bit desteği var diyor amma...sadece diyor..ha belki ingilizce dilde kuruluyor onu bilmiyorum...(iş.sis.ingilizce)
    illa kaspersky kuracağım diyorsanız 12 nin gelişmiş hali PURE yi kurun sorunsuzca kuruluyor ve çalışıyor...benim kurma için uğraşım açıkta bir yıllık lisansım var ondan...KİS keyi ile PURE aktive olmuyor...tabii anlattıklarım legal yollar....
    söylenenlerle söylentiler aynı olabilir,fakat sonuç doğru olmayabilir.Kavaklı

Üye
    Alıntı kavaklı Mesajı Göster
    iş.sisteminiz w8-türkçe ise kuramazsınız..ben çok şey denedim amma kurdurmuyor....sitesindeki açıklamalarında w8 ve 64 bit desteği var diyor amma...sadece diyor..ha belki ingilizce dilde kuruluyor onu bilmiyorum...(iş.sis.ingilizce)
    illa kaspersky kuracağım diyorsanız 12 nin gelişmiş hali PURE yi kurun sorunsuzca kuruluyor ve çalışıyor...benim kurma için uğraşım açıkta bir yıllık lisansım var ondan...KİS keyi ile PURE aktive olmuyor...tabii anlattıklarım legal yollar....
    Sistem win7 ingilizce ama ben turkce dil yukledim oyle kullaniyorum... Kuramadik ya simdi dedim kis 2012 kurayim bu seferde hic birsey kurmuyor..Ne guzel kis 2012 kurulu olarak calisiyordu, nerden yukseltmeyi denedim:@... Sıkıldım sinir oldum yaa yillardir kis kullanirim boyle hata verince soguyorum...

Üye kavaklı - ait Avatar
    Alıntı users Mesajı Göster
    Sistem win7 ingilizce ama ben turkce dil yukledim oyle kullaniyorum... Kuramadik ya simdi dedim kis 2012 kurayim bu seferde hic birsey kurmuyor..Ne guzel kis 2012 kurulu olarak calisiyordu, nerden yukseltmeyi denedim:@... Sıkıldım sinir oldum yaa yillardir kis kullanirim boyle hata verince soguyorum...
    bu olay benimde başıma geldiydi...yanlış kaldırma sonucu tam temizlenmeden kurulum yapmaya uğraşmıştım..fakat kuramamıştım..sizi yanıltmıyayım ya revo ile veya tekrar kurulum yapıp kendi uninstalı ile kaldırmıştım..
    bazen böyle durumlar oluyor..bende yıllardır KİS kullanırım...amma 64 hala yok...w8 e kuramadım..olsun bana güven veren bir program..
    ed:şuan yazdığım makine w7 ult.64 ve KİS 2012 kurulu..idare ediyorum..
    birde sistem dosyalarından vede regeditten temizlemeyi deneyin belki kurabilirsiniz..sistem 64 se 86 da arayın...
    Konu kavaklı tarafından (03-09-2012 Saat 18:46 ) de değiştirilmiştir.
    söylenenlerle söylentiler aynı olabilir,fakat sonuç doğru olmayabilir.Kavaklı

Üye
    Regedit'de kaspersky yazan herseyi sildim sonra kurmaya calistim kurmadi... Sinirlendim dedim yeter ellemicem kapattim, ertesi gun 2012 tekrar kurmayi dedim bu sefer 2012 kuruldu, eeee 2012 kurulunca digeri neden kurulmaz dedim tekrar 2013 kurayim dedim bu sefer kurdu

Regedit'den sildigim icin kurdu buyuk bi ihtimal :s cozumunu nasil buldum bilmiyorum

2 / 2 Sayfa BirinciBirinci 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Okuduğunuz Konuya Benzer Konular

1. Cevap: 9
    Son Mesaj: 22-01-2013, 19:55
  2. Kaspersky Internet Security 2013 beta duyuruldu
    By Ozgurbilge in forum Kaspersky
    Cevap: 7
    Son Mesaj: 11-03-2012, 00:13
  3. Cevap: 18
    Son Mesaj: 03-06-2007, 18:44
  4. Kaspersky Lab Products v6.0.2.621 Final
    By İSS in forum Kaspersky
    Cevap: 0