1 / 2 Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Toplam 13 sonuç bulundu. Gösterilen sonuçlar: 1 - 10 arası

Konu: kis 2012 aldim, kuracağım bilgisayar bir ay sonra elimden çıkabilir kalan süreyi bşk?

Üye

kis 2012 aldim, kuracağım bilgisayar bir ay sonra elimden çıkabilir kalan süreyi bşk?

kis 2012 aldım kullandığım laptopa kurmam gerekiyor çünkü bilgisayar korumasız bir iki ay içinde bu laptop elimden çıkabilir başka laptopa geçebilirim kis in kalan süresini başka bilgisayarda tamamlayabilirmiyim yani başka bilgisayara kurup ordan devam edebilirmiyim

Yasaklanmıştır
    Merhabalar,

isterseniz 1 yıllık daha aktive edilmemiş comodo internet security PRO lisansı verebilirim.
    3 bilgisayara kadar kullanabiliyorsunuz lisansı..

karşılığında kaspersky lisansınızı alırım

Emektar Editör İSS - ait Avatar
    Alıntı Norton_TR Mesajı Göster
    Merhabalar,

isterseniz 1 yıllık daha aktive edilmemiş comodo internet security PRO lisansı verebilirim.
    3 bilgisayara kadar kullanabiliyorsunuz lisansı..

karşılığında kaspersky lisansınızı alırım
    Forumda lisans takası yasaktır. Kaldıki üyemiz takas gibi işlemlerden bahsetmemiş...

Kaspersky ile direkt olarak buradan bağlantıya geçiniz, detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

Ve de lisansınızı kimse ile kullanmayınız.

Yasaklanmıştır
    Forum kuralları beni çok bağlamıyor açıkcası.. bu konuyu açan arkadaş ile benim aramda ben teklifimi sundum. Eğer işine gelirse özel mesaj ile bana ulaşır lisansları takas ederiz. Forumda lisans takası yasakda ne demekmiş. Ben istediğim bir üyeyle lisansımı takas yapamayacaksam ben ne yapıyım böyle güvenlik forumunu. Birde demokratik ülkeyiz deriz. Hani nerde demokratiklik? forum kuralı dediğiniz olay küfür etmek yasaklanır flood yapmak yasaklanır. Siz insanların takasını engelleyemezsiniz. Bu etik değil ve yanlıştır. Eğer böyle saçma bir kuralınız bulunuyorsa biran önce değişikliğe gitmenizi öneririm.

ERDİNÇ VURAL

Üye
    Alıntı cekmece Mesajı Göster
    kis 2012 aldım kullandığım laptopa kurmam gerekiyor çünkü bilgisayar korumasız bir iki ay içinde bu laptop elimden çıkabilir başka laptopa geçebilirim kis in kalan süresini başka bilgisayarda tamamlayabilirmiyim yani başka bilgisayara kurup ordan devam edebilirmiyim
    firmayla bağlantı kur yada geçigi olarak ücüretsiz olanlarda kullan
    yeni laptop geldiğinde kis 2012 kurarsın.

Üye
    ya hocam yanlış anlamada norton veya comodo isteseydim komodo alırdım takas isteseydim başka bir yere yazardım, bari pm atsaydın

Üye
    Alıntı 7gun Mesajı Göster
    firmayla bağlantı kur yada geçigi olarak ücüretsiz olanlarda kullan
    yeni laptop geldiğinde kis 2012 kurarsın.
    deneme sürümü zaten yüklü şuan dört günü kaldı

Emektar Editör İSS - ait Avatar
    Alıntı Norton_TR Mesajı Göster
    Forum kuralları beni çok bağlamıyor açıkcası.. bu konuyu açan arkadaş ile benim aramda ben teklifimi sundum. Eğer işine gelirse özel mesaj ile bana ulaşır lisansları takas ederiz. Forumda lisans takası yasakda ne demekmiş. Ben istediğim bir üyeyle lisansımı takas yapamayacaksam ben ne yapıyım böyle güvenlik forumunu. Birde demokratik ülkeyiz deriz. Hani nerde demokratiklik? forum kuralı dediğiniz olay küfür etmek yasaklanır flood yapmak yasaklanır. Siz insanların takasını engelleyemezsiniz. Bu etik değil ve yanlıştır. Eğer böyle saçma bir kuralınız bulunuyorsa biran önce değişikliğe gitmenizi öneririm.

ERDİNÇ VURAL
    Bu forumun ferdiyseniz her türlü bağlar, kafanıza göre işler çeviremezsiniz kendinizce hareket edemezsiniz, kurallara uymak zorundasınız. Kaldıki forum kurallarını sizden öğrenecek durumumuz yok...

Bizim forumumuzun misyonu güvenlik programlarının takas lisansları üzerine değildir.

Ayrıca 1 yıllık ücretsiz yasal Comodo PRO lisansına buradan ulaşabilirsiniz.
    Konu İSS tarafından (21-07-2012 Saat 14:17 ) de değiştirilmiştir. Sebep: Bilgi eklend. (Comodo PRO)

Yasaklanmıştır
    Alıntı İSS Mesajı Göster
    Bu forumun ferdiyseniz her türlü bağlar, kafanıza göre işler çeviremezsiniz kendinizce hareket edemezsiniz, kurallara uymak zorundasınız. Kaldıki forum kurallarını sizden öğrenecek durumumuz yok...

Bizim forumumuzun misyonu güvenlik programlarının takas lisansları üzerine değildir.
    Kişilik haklarımı senden öğrenecek değilim. Bu ukala tavrınızı kime güvenerek sergiliyorsunuz? Bu forumda her editör olan ukala tavırlar mı sergiliyor? Benim uymam gereken 2 kural var bu bütün forumlarda geçerli tek bu forumda değil.

1- hakaret etmemek.
    2- flood yapmamak.

Bunun dışındaki kurallar beni ilgilendirmiyor. Yukarıdada bahsini yapmıştım zaten.

Editörlüğünüze güvenip böyle ukala konuşabiliyorsunuz ve buna rağmen yetkiniz alınmıyor. Forum yönetimini tebrik ediyorum.

2 gün sonra NORTON 360 kampanyamız mevcuttu sitenize 10 adet lisans gönderecektik. Maalesef bu tavrınız yüzünden kampanya lisanslarını bu siteye dağıtmama kararı aldık.

ERDİNÇ VURAL.

Yasaklanmıştır
    Konuyu dağıttığım için konu sahibinden özür diliyorum.

norton ile ilgili her türlü soru ve sorunlarınız için +90 xxxxxxxxxxxx numaralı çağrı merkezimizi aramaktan çekinmeyiniz.

ERDİNÇ VURAL.

1 / 2 Sayfa 12 SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Okuduğunuz Konuya Benzer Konular

1. Cevap: 0
    Son Mesaj: 20-08-2009, 14:59
  2. Bilgisayarın Kontrolü Elimden Çıktı (@ebifeto )
    By ebifeto in forum HijackThis İnceleme ve Kötücül Yazılım Temizliği
    Cevap: 4
    Son Mesaj: 07-01-2009, 19:06
  3. Kapandıktan sonra açılmayan bilgisayar
    By omarr35 in forum Donanım
    Cevap: 7
    Son Mesaj: 29-07-2007, 22:32
  4. Cevap: 13
    Son Mesaj: 11-05-2007, 20:59
  5. ‘Vista yerine Beta 3 çıkabilir’
    By SeRKaN in forum Windows Vista
    Cevap: 5