Toplam 10 sonuç bulundu. Gösterilen sonuçlar: 1 - 10 arası
    Emektar Editör

Bitdefender 2013 Final Sürümleri Yayımlandı

Romanya çıkışlı güvenlik şirketi Softwin, son kullanıcılara yönelik koruma programları olan Bitdefender 2013 Final sürümlerini yayımlamış bulunuyor.

Yeni sürümle birlikte, gelen yenilikler şunlar ;

Sistem Gereksinimleri

Bitdefender Antivirus PLUS 2013 indirmek için tıklayınız

BitDefender Internet Security 2013 indirmek için tıklayınız

BitDefender Total Security 2013 indirmek için tıklayınız

Daha önce sisteminde Bitdefender 2010, 2011, 2012 sürümleri yüklü olanlar buradan kaldırma aracını kullanıp daha sonra 2013 sürümünü kurmaları gerekmektedir...

Baş Editör
    Bildirim için teşekkürler.

Müdavim
    Yeni surum bitdefender kullanan arkadaslar dusunceleriniz ne yonde?

Baş Editör
    Alıntı nevrans Mesajı Göster
    Yeni surum bitdefender kullanan arkadaslar dusunceleriniz ne yonde?
    Test amaçlı sanal sistemime bugün Bitdefender Internet Security 2013 kurdum; kurulum uzun sürüyor.
    Kuruluma başlamadan önce sistemde çakışan bir program varsa Brdefender öncelikle ilgili programın kaldırılmasına teşvik ediyor.
    Kurulum esnasında bir yandan kurulum dosyası indiriliyor, bir yandan da eş zamanlı sistem taranıyor.
    Kurulum bitiminde, program Windows güncellemelerinin tam olup olmadığı, sistemde kullanılan Windows şifrelerinin yeterince güvenilir olup olmadığı vs. hakkında bilgi veriyor. (NET Framework ile sıkıntı vardı sanırım güncellemelerle bu sorun giderildi.)
    Nitekim sistem açılışında belirgin bir artış var, geç açılıyor. Buna karşın açtığım programların yüklenmelerinde ve çalışmalarında gözle görülür bir geçikme hissetmedim; sistemi yormuyor.
    2012 sürümünü de kullanmıştım, bu sürüm bir önceki sürüme göre bana biraz daha hafif geldi.
    Özellikle son iki senedir Bitdefender'de artan bir ivme var, çıtayı yükseltiyorlar.
    Bu koşullarda (performans yönünden) Bitdefender'i önerebilirim. :

Üye
    bende deneme amaçlı olarak geçenlerde bilgisayarıma total defender 2013 sürümünü yükledim (Dizüstü bilgisayarım i7 işlemci ve 4gb ram var) açılışta gecikmeler, windowsu kullanırken takılmalar ve donmalar meydana geldi.Baya kastı ve canımı sıktığı için açıkcası hemende kaldırdım
    Diploma cehlini alsada insanın mayasında varsa eşşeklik baki kalır

Müdavim
    Alıntı shaqzilla Mesajı Göster
    bende deneme amaçlı olarak geçenlerde bilgisayarıma total defender 2013 sürümünü yükledim (Dizüstü bilgisayarım i7 işlemci ve 4gb ram var) açılışta gecikmeler, windowsu kullanırken takılmalar ve donmalar meydana geldi.Baya kastı ve canımı sıktığı için açıkcası hemende kaldırdım
    Bıtdefender pc kurulurken bende 2 kere denemede mavi ekran hatası aldım avirayla yoluma devam ediyorum bitdefender çok kişide sıkıntı yarattıgnı okudum.

Üye
    Alıntı Braveheart Mesajı Göster
    Test amaçlı sanal sistemime bugün Bitdefender Internet Security 2013 kurdum; kurulum uzun sürüyor.
    Kuruluma başlamadan önce sistemde çakışan bir program varsa Brdefender öncelikle ilgili programın kaldırılmasına teşvik ediyor.
    Kurulum esnasında bir yandan kurulum dosyası indiriliyor, bir yandan da eş zamanlı sistem taranıyor.
    Kurulum bitiminde, program Windows güncellemelerinin tam olup olmadığı, sistemde kullanılan Windows şifrelerinin yeterince güvenilir olup olmadığı vs. hakkında bilgi veriyor. (NET Framework ile sıkıntı vardı sanırım güncellemelerle bu sorun giderildi.)
    Nitekim sistem açılışında belirgin bir artış var, geç açılıyor. Buna karşın açtığım programların yüklenmelerinde ve çalışmalarında gözle görülür bir geçikme hissetmedim; sistemi yormuyor.
    2012 sürümünü de kullanmıştım, bu sürüm bir önceki sürüme göre bana biraz daha hafif geldi.
    Özellikle son iki senedir Bitdefender'de artan bir ivme var, çıtayı yükseltiyorlar.
    Bu koşullarda (performans yönünden) Bitdefender'i önerebilirim. :
    Benim orjinal aldim tr surumu fakat son surumu hakakten sildirticek cinsten..16.20 iken super otesi idi pc formatlayip tekrar kurdum guncellendi 16.25 e gecti pc acilisindan tut bir dosyaya sag tik yapiyorum o ekran gelene kadar saydim 45 saniye geciyor o dosyayi geri donusum kutusuna atiyorum pc.donuyor 3dk snra kendine geliyor ne oldu bnde anlamadim nasil cozerim bunu

Baş Editör
    Alıntı oskis Mesajı Göster
    Benim orjinal aldim tr surumu fakat son surumu hakakten sildirticek cinsten..16.20 iken super otesi idi pc formatlayip tekrar kurdum guncellendi 16.25 e gecti pc acilisindan tut bir dosyaya sag tik yapiyorum o ekran gelene kadar saydim 45 saniye geciyor o dosyayi geri donusum kutusuna atiyorum pc.donuyor 3dk snra kendine geliyor ne oldu bnde anlamadim nasil cozerim bunu
    Şu konuyu inceler misiniz.
    Code:
    http://doctus.org/showthread.php?t=60918
    Sisteminizde daha önceden kullanmış olduğunuz güvenlik uygulamaları kalıntıları olabilir.

Üye
    Bu programla baska antivirs warken yenisini kurmak icin bn dedigim gibi onceki surumde sorun yoktu format attim hatta hard format attim clean all ile...sonrasinda kurdum pc yi daha sonra kurdum yine ayni

Baş Editör
    Alıntı oskis Mesajı Göster
    Bu programla baska antivirs warken yenisini kurmak icin bn dedigim gibi onceki surumde sorun yoktu format attim hatta hard format attim clean all ile...sonrasinda kurdum pc yi daha sonra kurdum yine ayni
    Hımm peki. :

Bitdefender Bağımsız Destek Aracı ile Log oluşturup destek alabilirsiniz.
    http://forum.bitdefender.com/index.php?showtopic=29927

Aşağıdaki aracı indirin ve yönetici olarak çalıştırın.
    Code:
    http://download.bitdefender.com/windows/desktop/tools/2013/BitdefenderSupportTool.exe
    Welcome ekranında (Boş kutucuğu işaretleyin)
    >Next
    Bir sonraki ekranda sırasıyla:
    E-posta adresiniz
    İsim Soy isim
    Ülke
    Konu tanımı: (basit şekilde yazdım, isterseniz kendiniz yazarsınız.)
    I had been using bitdefender internet security v16.20 [Turkish]. It was working perfectly. But after formating my pc, I reinstalled Bitdefender; it updated itself to v16.25. From this point, I'm getting constant system freezes. It's really very frustrating. For example: when I try to send a folder to my Recycle Bin, I do not exaggerate, I'm waiting for at lesast three minutes. It's like a joke. please help me to solve this problem.
    >Next
    Issue Type:System slow down issue
    >Next
    Bu adımda araç sisteme ilişkin bilgi toplayacak(log alacak) (İşlem bir kaç dakika sürebilir)
    >Finish (İşlem sonunda masa üstünüze BDSP_* bir dosya oluşacak)
    >Bu dosyayı
    http://www.sendspace.com
    http://www.mediafire.com
    gibi bir dosya paylaşım sitesine upload edin.

Bitdefender forumlarına bir konu açarak yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Kolay gelsin.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Okuduğunuz Konuya Benzer Konular

1. Lavasoft Ad-Aware 10 Final Sürümleri Yayımlandı
    By Ozgurbilge in forum Lavasoft Ad-Aware
    Cevap: 14
    Son Mesaj: 13-01-2013, 19:47
  2. Cevap: 12
    Son Mesaj: 05-07-2012, 00:56
  3. Cevap: 16
    Son Mesaj: 19-08-2010, 14:16
  4. Bitdefender Total Security 2010 Türkçe Sürümü Yayımlandı mı?
    By prodigy in forum Internet Security Yazılımları
    Cevap: 2
    Son Mesaj: 07-10-2009, 14:18
  5. İObit Security 360 Free v1.0 Final Sürümü Yayımlandı
    By İSS in forum Diğer Güvenlik Yazılımları
    Cevap: 1
    Son Mesaj: 08-09-2009, 17:03