3 / 5 Sayfa BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 44 sonuç bulundu. Gösterilen sonuçlar: 21 - 30 arası
    Editör
    Comodo sürekli yenilenen, geliştirilen bir koruma programı. Kendini koruma modulu diğer güvenlik programlarından daha ileride bence.

Müdavim
    Alıntı İSS Mesajı Göster
    Comodo sürekli yenilenen, geliştirilen bir koruma programı. Kendini koruma modulu diğer güvenlik programlarından daha ileride bence.
    kesinlikle katılıyorum fakat bunun sıfır bir sistemde geçerli temiz bir kurulum yapıldığı zaman geçerli olacağını düşünmekteyim
    dünyayı güzellik kurtaracak...

Üye
    şirket bir firewall şirketi antivirüs konusunda daha yeniler ve sadece bunlarla kalmayıp daha birçok alanda ürünler çıkarıyorlar.Ben birazda sempati duyuyorum. Database'i 20 milyon virüs tanıyor çoğu false-positive olsa da antivirüsün şüpheci olması bence çok çok iyi birşey :

Müdavim
    Alıntı haritacı Mesajı Göster
    şirket bir firewall şirketi antivirüs konusunda daha yeniler ve sadece bunlarla kalmayıp daha birçok alanda ürünler çıkarıyorlar.Ben birazda sempati duyuyorum. Database'i 20 milyon virüs tanıyor çoğu false-positive olsa da antivirüsün şüpheci olması bence çok çok iyi birşey :
    katılmıyorum
    false - positive oranı çok fazla değil ki olsa dahi çözümü çok iyi şekilde almışlar
    hata olduğunu düşündüğü uygulamaları, zararlıları v.s sandbox içine alarak çalıştırıp ana işletim sistemininin etkilenmemesini sağlamaktalar.
    dünyayı güzellik kurtaracak...

Üye
    Alıntı snrzkn Mesajı Göster
    katılmıyorum
    false - positive oranı çok fazla değil ki olsa dahi çözümü çok iyi şekilde almışlar
    hata olduğunu düşündüğü uygulamaları, zararlıları v.s sandbox içine alarak çalıştırıp ana işletim sistemininin etkilenmemesini sağlamaktalar.
    biliyorum bu anlattıklarınızı ben antivirüsün şüpheci olmasından bahsetmek istedim Heur.Susp olayı çok iyi yanlış olduğunu düşünüyorsanız Comodo'ya gönderip ( www.comodo.com/home/internet-security/submit.php ) düzeltme şansınız var size mail ile geri dönüş yapıyorlar düzeltildiğine

Üye
    Eski zamanlarımı hatırlıyorum sürekli antivirüs değiştirirdim. Farklı prorgamlar kurardım kaldırırdım. Sürekli bir paranoyam vardı. Hatta bir aralar bu hobi olmaya başlamıştı ayda bir antivrüs değiştirirdim. Ve tabiki sonuçta 2-3 ayda bir atılan format olurdu sonucu.

Şuanda ise kur unut yapıyorum. Hiç bulaşmıyorum. En son ne zaman format attığımı bile hatırlamıyorum. 2 sene olmuştur herhalde..

En iyi antivirüs kişinin kendisidir. Düzgün internet kullanımıdır.

Saygı ve sevgilerimle..

Üye
    Firewall'da da Antivirüs'tede Comodo'nun üstüne tanımam.Bi aralar 6314 virüslü bi dosya görmüştüm.İndirdim programla taradım sonuçlar buna yakın birşey çıkmıştı

Comodo263
    Avira195
    Microsoft Security Essentials095

Müdavim
    Bitdefender kaspersky norton avira avast bu programlara daha çok güveniyorum açıkcası comodo pek güvenmiyorum

Üye
    Comodo'yu pek sevmedim.

Müdavim
    Alıntı Limonozin Mesajı Göster
    Comodo'yu pek sevmedim.
    Comodoyu ne yaapcaksın yukarda saydıgım programlardan birini kur yeter comodoya güvenmiyorum 6 sürüm sorunlu eski sürüm biraz iyi gibiydi.
    Konu nevrans tarafından (20-07-2013 Saat 01:22 ) de değiştirilmiştir.

3 / 5 Sayfa BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Okuduğunuz Konuya Benzer Konular

1. Cevap: 18
    Son Mesaj: 12-04-2009, 11:35
  2. COMODO Antivirüs Alert uyarısı ..
    By Susqun in forum Comodo
    Cevap: 3
    Son Mesaj: 23-12-2008, 21:23
  3. Comodo V3 de Antivirüs Var mı?
    By dj.turkmaster in forum Comodo
    Cevap: 7
    Son Mesaj: 06-02-2008, 14:36
  4. comodo antivirüs yerli malı mı ?