1 / 2 Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 sonuç bulundu. Gösterilen sonuçlar: 1 - 10 arası
    Üye

Bitdefender Kaldırma Sorunu [Çözüldü]

Merhaba önceden yazmıştım bitdefenderi sistemden kaldırmam için ne yapmam gerekir diye forumda da bana kaldırma aracı önerildi bende aracı çalıştırdım ama executing additional tools olan kısımda kırmızı çarpı var sanırım kaldırmıyor regedittede arama yaptırdım bir sürü kalıntı çıkardı neden tam kaldırma yapamadı birde virüs programının help dosyası kalmış olarak gözküyor bu konuda yardımcı olmanız mümkün mü.Kısaca bazı dosyaları kaldırdı diğerlerini kaldırmadı 32 bit olanı kullandım bilgisayarımda 32 bit

Emektar Editör
    Merhaba,

Bazen programın kendi kaldırma aracı ile kaldırdığımızda dahi izler kalabiliyor.

Sistemi geri alabilme imkanınız varsa geri alın sildiğiniz dosyalar geri gelecektir.Ardından Revo Uninstaller veya Advanced Uninstaller Pro gibi güçlü kaldırma araçları ile yeniden kaldırma işlemi yapın ve izleri silin.

Bu işlemlerin ardından Search Everything isimli arama programını yükleyin ve Bitdefender yazarak arama yaptırın.Sisteminizde ne kadar Bitdefender isimli dosya varsa önünüze çıkacaktır.Ve bunları tek tek silerek tüm izlerden kurtulabilirsiniz.

Üye
    Teşekkür ederim artık o makineye format atılacaktı sorun olmaz ama bir daha kaldırırken direk denetim masasından kaldırıp sonrada çalıştırdan regedit yaparak kayıt defterinden bulup tek tek sil desek tamamen kaldırılmış olurmu petrolhead bu konuda yardımcı olursan sevinirim.Advanced Uninstaller Pro bu program ücretsiz olmuş ama yabancı dil olduğu için kullanamadım denemiştim önceden diğer program ise tam sürümü maalesef ücretli

Alıntı kafkas78 Mesajı Göster
    Teşekkür ederim artık o makineye format atılacaktı sorun olmaz ama bir daha kaldırırken direk denetim masasından kaldırıp sonrada çalıştırdan regedit yaparak kayıt defterinden bulup tek tek sil desek tamamen kaldırılmış olurmu petrolhead bu konuda yardımcı olursan sevinirim.Advanced Uninstaller Pro bu program ücretsiz olmuş ama yabancı dil olduğu için kullanamadım denemiştim önceden diğer program ise tam sürümü maalesef ücretli
    birde programın kendi menüsünde zaten kaldır seçeneği var direk ordan kaldırsak ta olur mu yani kalıntı bırakmadan ordan da olur mu
    Konu petrolhead tarafından (14-05-2012 Saat 16:50 ) de değiştirilmiştir. Sebep: Mesajlar Birleştirildi

Emektar Editör
    Genelde o dediğiniz yöntemlerde iz kalma ihtimali yüksek.Mutlaka bakmadığınız bir yerde iz kalacaktır.Örneğin Program Files klasörü içinde bir kaç tane gizli dosya bulunur.Program kalıntıları bu gizli dosyaların içerisinde olabiliyor bazen.Tabi bunları göremeyip es geçiyoruz.Zamanla bu dosyalar birikip sistemi şişirebiliyor.

Revo Uninstaller'in ücretsiz versiyonunu indirip kullanabilirsiniz.Yıllardır kullanıyorum gayet memnunum.

Programlarınızı kaldırırken mutlaka bu tarz uninstaller programları kullanmaya özen gösterin.Ve Search Everything programını mutlaka kullanın.Kalıntı gizli dosya içerisinde olsa dahi bulup önünüze çıkarıyor.Sizede bu dosyaları silmek kalıyor.

İyi Forumlar Diliyorum

Üye
    Teşekkür ederim son birşey sormam mümkün mü Advanced Uninstaller Pro bu programı Türkçe yapmak mümkün mü acaba bilginiz var mı dil desteği olarak Türkçe eklenmiş olabilirmi çok sorum kusra bakmayın

Emektar Editör
    Teşekkür ederim son birşey sormam mümkün mü Advanced Uninstaller Pro bu programı Türkçe yapmak mümkün mü acaba bilginiz var mı dil desteği olarak Türkçe eklenmiş olabilirmi çok sorum kusra bakmayın
    Bildiğim kadarı ile Türkçe dil eklenmedi.

Üye
    Çok teşekkür ederim.Çalışmalarınızda başarılar dilerim revo nun ücretli ile ücretsizi arasında çok fark var bu sebeple kampanya olsada kursak en güzeli

Emektar Editör
    Çok teşekkür ederim.Çalışmalarınızda başarılar dilerim revo nun ücretli ile ücretsizi arasında çok fark var bu sebeple kampanya olsada kursak en güzeli
    Ben teşekkür ederim

İyi Forumlar Diliyorum

Baş Editör
    Geçmiş olsun @kafkas78.

Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır.
    Anti-Virus Yazılımları==>BitDefender

1 / 2 Sayfa 12 SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Okuduğunuz Konuya Benzer Konular

1. Bitdefender Kaldırma Aracı [ Bitdefender Uninstall ] Kullanım Yönergesi
    By İSS in forum Güvenlik Yazılımları Eğitimi
    Cevap: 4
    Son Mesaj: 19-04-2012, 13:12
  2. Cevap: 0
    Son Mesaj: 21-02-2012, 14:10
  3. Eset Smart Security Kaldırma Sorunu [Çözüldü]
    By Haşaşi in forum Güvenlik Yazılımları Sorunları
    Cevap: 6
    Son Mesaj: 15-01-2011, 15:12
  4. Dr.Web 5.0 antivirüs kaldırma sorunu ? [Çözüldü]