Toplam 9 sonuç bulundu. Gösterilen sonuçlar: 1 - 9 arası
    Müdavim

Avast 7 Beta sürümleri çıktı

Yeni avast 7 beta sürümleri: (İndirmek için tıklayınız)
    avast Internet Security [Beta]
    avast Antivirus Pro [Beta]
    avast Antivirus Free [Beta]

7 (Beta) Sürümü ile gelen yenilikler:
    Yeni kullanıcı arayüzü
    Yeni yükleyici
    Cloud teknolojisi
    UI facelift
    FileRep hizmeti (bulut tabanlı)
    Streaming updates
    Sandbox ve Autosandbox geliştirmeleri
    Tarayıcı koruma geliştirmeleri
    Arkadaşlarınıza bilgisayar sorunları ile ilgili yardımcı olmak için Uzaktan Yardım özelliği
    Destek aracı
    Dışa aktarma/içe aktarma ayarları
    Screensaver facelift
    WIN8 Developer Preview üzerinde çalışabilme dahil Windows 8 desteği
    ve daha pek çok güvenlik iyileştirmeleri

Windows 8 DP üzerinde avast 7 free antivirus beta'nın çalışmasını Youtube üzerinde izlemek için lütfen tıklayınız...

Bilgi için: http://forum.avast.com/index.php?topic=92820.0

Üye
    Arayüzde eskisine göre pek bir değişiklik yok. Zaten kullanışlı ve gayet sade ve göze hitap eden bir arayüzü vardı. Final sürümünü bekleyeceğim. Kurup test ettiniz mi acaba? Sistem kaynakları kullanımı nasıl? Gerçi daha beta belki sistem kaynağı kullanımını istenilen düzeye çekememiş olabilirler ama eğer kurup denedi iseniz bira bilgi verebilir misizin?

Kurup denemek istiyorum ama bundan önce kurduğum beta aşamasındaki antivirüs ve diğer yazılımlar biraz başımı ağrıttı. Bilgisizlikte eklenince işin içinden çıkamamıştım.

Editör
    Alıntı bymuratcoskun Mesajı Göster
    Kurup denemek istiyorum ama bundan önce kurduğum beta aşamasındaki antivirüs ve diğer yazılımlar biraz başımı ağrıttı. Bilgisizlikte eklenince işin içinden çıkamamıştım.
    Bu tür BETA sürümlerde en akılcı seçenek sanal PC üzerinden denemeler yapmak, gerçek sistem üzerinde denerseniz, geri dönüşü hatta geri dönüşü olmayan zararlar olur.

@Ozgurbilge, bildirim için teşekkürler.

Müdavim
    Anti Spam hariç tüm özellikler kurulu ve açık olduğu halde normal zamanda (tarama yapmıyorken) maksimum 16000-17000 K bellek kullanıyordu.

Daha önce Trend Micro Titanium IS kurulu olan pc'de bir rahatlama ve hem de internet tarama hızında artış hissettim.

Beta olmasına rağmen Antivirus Free sürümü dışında lisans istiyor. Bu sürüm dışında 30 gün trial kullanım olanağınız var.

Daha önceki (avast 6 sürümüne ait) lisansı kabul etti.

Beta olduğunu tekrar belirtelim umarım problem yaşamazsınız, @İSS Editör arkadaşımızın belirttiği gibi sanal makinada kurma fikri daha akıllıca bence de.

Yararlı olması dileğiyle...

Editör
    @Ozgurbilge bildirim, linkler ve kullanım tecrübenizi konuya aktardığınız/paylaştığınız için teşekkürler.

Müdavim
    İstediğim kadar özenli ve detaylı olmadı ama yine de umarım yararlı olur.

@Braveheart Nezaketiniz ve ilginiz için esas ben teşekkür ederim.

@İSS Ben teşekkür ederim.

Editör
    @Ozgurbilge konunuz sabitlenmiştir, beta sürüm(leri) ile ilgili tecrübesini, izlenimlerini bizlerle paylaşmak isteyen üyelerimiz değerli bilgilerini bu başlıkta paylaşabilirler. Herkese keyifli forumlar dilerim.

Üye
    Alıntı Ozgurbilge Mesajı Göster
    Anti Spam hariç tüm özellikler kurulu ve açık olduğu halde normal zamanda (tarama yapmıyorken) maksimum 16000-17000 K bellek kullanıyordu.

Daha önce Trend Micro Titanium IS kurulu olan pc'de bir rahatlama ve hem de internet tarama hızında artış hissettim.

Beta olmasına rağmen Antivirus Free sürümü dışında lisans istiyor. Bu sürüm dışında 30 gün trial kullanım olanağınız var.

Daha önceki (avast 6 sürümüne ait) lisansı kabul etti.

Beta olduğunu tekrar belirtelim umarım problem yaşamazsınız, @İSS Editör arkadaşımızın belirttiği gibi sanal makinada kurma fikri daha akıllıca bence de.

Yararlı olması dileğiyle...
    Geri bildirim için teşekkür ederim. Konfigürasyon düşük olduğu için ve pek bilmediğimden ötürü sanal PC programlarını kullanamıyorum.

Üye
    merhaba,avast 7 free dün yükledim,çok da güven verdi,ama 'gerçek zamanlı tarama seçenek'i denedim,pc,e kapanıp acıldıgında gerçekleştiriyor,ama sıktı beni,çok üzün sürüyor,
    bilmek istediğim avast gerçek zamanlı taramayı sadece bir kez mi gerçekleştiriyor? bir başka sorum,avast web sayfalarını açılışlarını yavaşlatıyormu,facebook,da sayfalar ve sekmeler dondu bir an,avastmı? chrome,yi yoksa facebook,damı sorun,cevaplar için şimdiden teşekkürler....

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Okuduğunuz Konuya Benzer Konular

1. Cevap: 25
    Son Mesaj: 19-01-2010, 19:20
  2. Avast! Home/Professional - v4.8 beta çıktı
    By Onur_s07 in forum avast!
    Cevap: 21
    Son Mesaj: 09-03-2008, 19:21
  3. Cevap: 18
    Son Mesaj: 03-06-2007, 18:44
  4. Kaspersky 2006 Beta Sürümleri
    By TeknO in forum Kaspersky
    Cevap: 4