3 / 3 Sayfa BirinciBirinci 123
Toplam 30 sonuç bulundu. Gösterilen sonuçlar: 21 - 30 arası

Müdavim
    Arkadaşlar bu virüs programları 64 bite ne zaman tam destek verecekler coğu programlar sorunlu yada özellikleri alınmış oluyor mesela kaspersky 64 bite tam destek vermiyor 32 bit yazlımlar ise sorunsuz çalışıyor.

Üye
    w.s.a arkadaşlar bir sorunum var arkadaşlar ben eset smart security 5 kullanıyorum ama bilgisayarı
    her açtığımda başlangıç taraması yapıyor başlangıç taramasını kaldırmama rağmen hala tarama yapıyor bunu nereden tam olarak kapatacağımı bulamadım bilgisi olan bir arkadaşımız varsa yardımcı ola bilir mi acaba şimdiden ALLAH RAZI OLSUN...

Buyurun bunlarda resimler

Üye
    Alıntı İSS Mesajı Göster
    Yorumlarınız için tekrardan teşekkür ederim arkadaşlar.
    Foruma yeni kayıt oldum.Bu konudaki resimlere ihtiyacım var ancak resimler silinmiş.Tekrardan yayınlar mısınız?

Editör
    Alıntı Detected Mesajı Göster
    Foruma yeni kayıt oldum.Bu konudaki resimlere ihtiyacım var ancak resimler silinmiş.Tekrardan yayınlar mısınız?
    İmageshack ile irtibata geçildi ama henüz olumlu bir geri dönüş yapmadılar.

Burada 4 sürümü için anlatımımız mevcut ve ayarlar yine aynı olduğu için birebir uygulayabilirsiniz...

Üye
    eset 7 içinde bir çalışma verebilirmisiniz

Müdavim
    Teşekkürler nod 32 8 av kullanmaya başladım bu ayarları yaptığımda programın koruma gücü çok fazlamı artıyor ? arkadaslar.

Baş Editör
    Alıntı nevrans Mesajı Göster
    Teşekkürler nod 32 8 av kullanmaya başladım bu ayarları yaptığımda programın koruma gücü çok fazlamı artıyor ? arkadaslar.
    Gelişmiş koruma ve dosya tarama beceresi artıyor, haliyle güvenlik de üst seviyeye geliyor ancak nadiren de olsa yanlış alarm alma ihtimali var. Daha açık bir ifade ile aslında "temiz" olan dosyalar/siteler virüslü olarak algılanabilir.

Müdavim
    Sayın breavheart vermiş olduğunuz cevap için çok teşekkürler ben nod 32 programını spyshalter lisanslı firawall ile kullanıyorum koruma düzeyim sizce nasıl ? son aylarda pcmag testlerinde çok dikkat ettim kaspersky av sürümü çok fazla tutulmaya başladı sizin düşünceniz ne yönde kaspersky av ile ilgili.

Baş Editör
    Alıntı nevrans Mesajı Göster
    Sayın breavheart vermiş olduğunuz cevap için çok teşekkürler ben nod 32 programını spyshalter lisanslı firawall ile kullanıyorum koruma düzeyim sizce nasıl ? son aylarda pcmag testlerinde çok dikkat ettim kaspersky av sürümü çok fazla tutulmaya başladı sizin düşünceniz ne yönde kaspersky av ile ilgili.
    Son zamanlarda testleri pek takip edemiyorum, evet pcmag değerlendirmesinde iyi derece elde etmiş.
    Eset kullanılabilirlik ve performans açısından daha kullanıcı dostu olmuştur. kaspersky ise etkin koruma modülleri ve zararlı temizleme konularında zirveye sürekli oynamaktadır. Farklı ortamlarda farklı kuruluşlarca yapılan testlerde bir takım farklar olsa da genel sonuçlar bu yöndedir. kaspersky tabi diğer güvenlik ürünlerine göre daha pahalıdır.
    Hangisini kendinizle özdeşleştiriyorsanız onu kullanın; ben mesela Outpost Security Suite Pro'nun web tarama hızını etkileyen reklamları filtreleyen kısmını çok seviyorum, uzun bir süre Outpost kullandım.

3 / 3 Sayfa BirinciBirinci 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Okuduğunuz Konuya Benzer Konular

1. eset smart security
    By yasinsekman04 in forum Eset NOD32
    Cevap: 7
    Son Mesaj: 19-05-2009, 22:10
  2. Eset Smart Security.
    By HARBİKIZ in forum Eset NOD32
    Cevap: 0
    Son Mesaj: 02-05-2009, 10:58
  3. Eset smart security...
    By viranhan in forum Internet Security Yazılımları
    Cevap: 8
    Son Mesaj: 24-02-2009, 18:13
  4. F-SECURE Internet Security ve Client Security'i doğru ayarları ile kullanın.
    By onkaraah in forum Güvenlik Yazılımları Eğitimi
    Cevap: 18
    Son Mesaj: 06-10-2007, 15:54
  5. ESET Smart Security
    By ChaCha in forum Eset NOD32
    Cevap: 2
    Son Mesaj: 04-10-2007, 09:11

Tags for this Thread