Toplam 4 sonuç bulundu. Gösterilen sonuçlar: 1 - 4 arası

Konu: firefox eklenti sorunu

Üye

firefox eklenti sorunu

firefoxta video indirme işlemi için flashgot yanında downthemall kullanıyorum fakat videolar videoplayback diye iniyor ,flashget ilede denedim aynı sorunu yaşadım ,bu sorunu yaşayan varmı ,çözümü nedir?

Üye
    Alıntı gokan90 Mesajı Göster
    firefoxta video indirme işlemi için flashgot yanında downthemall kullanıyorum fakat videolar videoplayback diye iniyor ,flashget ilede denedim aynı sorunu yaşadım ,bu sorunu yaşayan varmı ,çözümü nedir?
    Şimdi arkadaşım forum dünyasında az sonra vereceğim cevap gibi cevap verip geçiştirenlere hep kızmışımdır ama malesef şu anda sana bu şekilde cevap verecem lütfen kusurumu maruz gör. çünkü senin kullandığın eklentileri kullanmıyorum. Ama sorununun video indirme ile alakalı olduğunu düşüntüğüm için sana tavsiyem internet download maneger ı denemendir. Ücretsiz alternatiflerde var ama en iyisi IDM. Idm hilesini google araması ile rahatça çözebilir veya en doğrusu ücretiyle satın alabilirsin. Ben ancak bu kadar yardımcı olabildim. Diğer arkadaşlar yardımcı olacaklardır.

Baş Editör Braveheart - ait Avatar
    Video DownloadHelper eklentisini kullanmanızı tavsiye ederim. Güvenle kullanabilirsiniz. :

Emektar Editör İSS - ait Avatar
    Alıntı gokan90 Mesajı Göster
    Size önerim Download Accelerator Manager, tek kelimeyle muhteşem bir indirme yöneticisidir. Media Grabber özelliği ile netten indiremediğiniz video türü kalmayacaktır, mutlaka deneyiniz, hem ayrı ayrı eklenti kurup FF şişirme ve yüksek ram ve işlemci kullanımını da engellemiş olursunuz...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Okuduğunuz Konuya Benzer Konular

1. Cevap: 4
    Son Mesaj: 22-03-2015, 22:36
  2. Firefox Eklenti Koleksiyonu
    By Pwnography! in forum Mozilla Firefox
    Cevap: 14
    Son Mesaj: 12-07-2009, 14:51
  3. Firefox 3.0.10a uygun eklenti bulamıyorum
    By My_CaRizMa in forum Mozilla Firefox
    Cevap: 4
    Son Mesaj: 08-06-2009, 18:26
  4. Firefox eklenti sorunu
    By guven48 in forum Mozilla Firefox
    Cevap: 3
    Son Mesaj: 17-03-2007, 15:10
  5. Firefox Kurulumundan sonra Eklenti ve Ayarlar.
    By coco in forum Mozilla Firefox
    Cevap: 39
    Son Mesaj: 01-11-2006, 01:57

Tags for this Thread