3 / 7 Sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 65 sonuç bulundu. Gösterilen sonuçlar: 21 - 30 arası
    Üye

Ce: Online Antivirüs Tarayıcıları

Arkadaşlar affedersiniz. Tum taramaların ie ile yaptırıldığını bir an için unutmuşum.farkında olmayarak mcfeenin tarayıcısını iki kez ustuste firefoxta açmaya çalışınca haliyle hata mesajları aldım. yanlış alarm oldu ozur dilerim..

Üye

Alıntı semurge
    Arkadaşlar affedersiniz. Tum taramaların ie ile yaptırıldığını bir an için unutmuşum.farkında olmayarak mcfeenin tarayıcısını iki kez ustuste firefoxta açmaya çalışınca haliyle hata mesajları aldım. yanlış alarm oldu ozur dilerim..
    Önemli değil. Aslında bu firmaların hatası. Neden Firefox ve Opera'da yapılabilecek güvenlik seviyesinde bir tarayıcı geliştirmezler anlamam.

Alice: Bana hangi yoldan gitmem gerektiğini söyler misin?
    Kedi:Bu neyi istediğine ve neye ulaşmaya çalıştığına bağlı.
    Alice: Şey, bilmem ki....
    Kedi: O zaman hangi yoldan gittiğin farketmez.

Üye

MIK_VIR
    Online Virus Taraması.
    http://www.mks.com.pl/skaner/

Şef

Alıntı riza58
    MIK_VIR
    Online Virus Taraması.
    http://www.mks.com.pl/skaner/
    Teşekkürler, üst mesaja ekledim

Üye

ewido spy ları siliyor denilince taratmak istiyorum,çünkü hiç antispy programım yok,daha önce spyware doctor yüklemiştim o 561 tane infections var diyordu silmedi ,ewido ya sildireceğim,fakat active x nedir nasıl yapacağım ,yardım edermisiniz,teşekkürler.

Şef

Alıntı kasimpashali
    ewido spy ları siliyor denilince taratmak istiyorum,çünkü hiç antispy programım yok,daha önce spyware doctor yüklemiştim o 561 tane infections var diyordu silmedi ,ewido ya sildireceğim,fakat active x nedir nasıl yapacağım ,yardım edermisiniz,teşekkürler.
    Merhaba,
    Öncelikle bu sayfalar internet explorer kullanarak girmelisiniz ve tarama yapmaya kalktığınızda pencerenini üzerinde çıkan uyarıya tıklayarak active x bileşeninin yüklemelisiniz.

Üye

teşekkür ediyorum,her şey gönlünce olsun,tansu üstad.

Üye

paylaşım için çok teşekkür,ewido ile tarama sonucu 120 infections buldu, remove infections a tıkladım,silindi,doctor 561 var deyince birde panda ya taratayım dedim,panda 8 mb lık bir dosya indirmeye kalktı,pc imdeki awast virüs uyarısı yaptı,download yarım kalınca panda 9 dolarlık bir şey satın almamı istedi ,taratamamış oldum ,fakat acilen ad-aware kuracağım,ad watch açık olması gerekiyor deniyor o da 10 mb lık olunca bulamadım , aramaya devam ediyorum.saygılarımla.

Üye

Alıntı kasimpashali
    paylaşım için çok teşekkür,ewido ile tarama sonucu 120 infections buldu, remove infections a tıkladım,silindi,doctor 561 var deyince birde panda ya taratayım dedim,panda 8 mb lık bir dosya indirmeye kalktı,pc imdeki awast virüs uyarısı yaptı,download yarım kalınca panda 9 dolarlık bir şey satın almamı istedi ,taratamamış oldum ,fakat acilen ad-aware kuracağım,ad watch açık olması gerekiyor deniyor o da 10 mb lık olunca bulamadım , aramaya devam ediyorum.saygılarımla.
    bu ay çıkan pc dergilerinden birinde çıkan makaleden dolayı ilgimi çekti.(online tarama) bende aralarındaki farkı kendi gözümle göreyim diye denemeye kalktım.şu ana kadar 5 tanesini deneyebildim, deneyimlerimi sonra bir ara ustalarla paylaşacagım. Bende de awast var kasımpaşalı arkadaşımın başına gelen banada oldu. diğer 5 antivirüse ses çıkarmayan awast ,panda arama moturunu indirmeye başlarken virüs bulundu diye çıglıgı bastı.bir ara awastı kapatıp pandayı deneyecegim. bit defender dışındakiler pc imde arama moturunu bıraktılar. İnşallah kaldırırken sorun çıkarmazlar. Son olarak awast,ıma teşekkür etmek istiyorum yaklaşık 1 senedir beni iyi korumuş 5 taramadan da temiz çıktım

Üye

Avastın Panda online taramayı virus olarak görmasi yanlış bir alarmdır.İçiniz rahat olsun...Avastı pasif yapıp tarama yapabilirsiniz...
    Pandanın iki tane online taryıcısı var biri ücretsiz biri pro...
    Pro olanda Panda tüm bulduğu zararlıları silerken ücretsiz olanda sadece virus,worm ve trojenleri siler.Gere kalanı tesbit eder...
    Ücretsiz olnın adı:Antivirus ActiveScan
    Ücretli olanın adı: Antivirus ActiveScan Pro dur.
    Para isteyen pro olmalı
    http://www.pandasoftware.com/ActiveScan/
    Yukardaki mesajda da verilen bu adreste iki tama arsındaki farkları içeren bir tablo mevcuttur..

3 / 7 Sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Okuduğunuz Konuya Benzer Konular

1. Zararlı Temizliği: Antivirüs Taramaları
    By TanSu in forum Bilgisayar Zararlıları
    Cevap: 0
    Son Mesaj: 02-11-2007, 19:49
  2. online antivirüs scanner
    By 2515 in forum Anti-Virus Yazılımları
    Cevap: 1
    Son Mesaj: 09-04-2006, 20:52
  3. Cevap: 0
    Son Mesaj: 26-11-2005, 16:05
  4. !!! Virüs Programları Yazılım Arşivi !!!
    By josephe in forum Anti-Virus Yazılımları
    Cevap: 11
    Son Mesaj: 11-10-2005, 22:18

Tags for this Thread