1 / 2 Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Toplam 16 sonuç bulundu. Gösterilen sonuçlar: 1 - 10 arası

Konu: Firefox ile online film izliyemiyorum?

Üye

Firefox ile online film izliyemiyorum?

Herkese merhabalar. Benim film izlerken insanı delirtecek derecede büyük bir sorunum var, mozilla firefox dan divix film izlerken 7-8 dk izledikten sonra pat diye sanki internet kesilmiş gibi film kapanıyo, filmin yüklenme işlemi duruyor, sayfa yenilenmiş gibi herşey başa alınıyo. Bu sadece divix izlerken sorun oluyor, diğer hertürlü film izliyebiliyorum, örnek vercek olursak partı sistemlerde filmi rahatlıkla hiçbir kopma olmadan izliyebiliyorum. Pc de divix player yüklü, divix web player yüklü, yanlız dikkatimi çeken birşey buldum mozilla nın eklentiler yönetiminde, divix ile alakalı birkaçtane hata yazısı, bu hataların resimlerini ek olarak yükledim. Lütfen çok acil yardımcı olursanız sevinirim, inanın film izleme zevkim kalmadı, ee bu devirde mecburen kaliteli film izlemek istiyorsak divix izlemek gerekiyor...Şimdiden herkese yardımlarından dolayı çok ama çok tşk ederim...
    Eklenmiş Dosya Eklenmiş Dosya

Üye tanertaner6 - ait Avatar
    Alıntı yigitsan26 Mesajı Göster
    Herkese merhabalar. Benim film izlerken insanı delirtecek derecede büyük bir sorunum var, mozilla firefox dan divix film izlerken 7-8 dk izledikten sonra pat diye sanki internet kesilmiş gibi film kapanıyo, filmin yüklenme işlemi duruyor, sayfa yenilenmiş gibi herşey başa alınıyo. Bu sadece divix izlerken sorun oluyor, diğer hertürlü film izliyebiliyorum, örnek vercek olursak partı sistemlerde filmi rahatlıkla hiçbir kopma olmadan izliyebiliyorum. Pc de divix player yüklü, divix web player yüklü, yanlız dikkatimi çeken birşey buldum mozilla nın eklentiler yönetiminde, divix ile alakalı birkaçtane hata yazısı, bu hataların resimlerini ek olarak yükledim. Lütfen çok acil yardımcı olursanız sevinirim, inanın film izleme zevkim kalmadı, ee bu devirde mecburen kaliteli film izlemek istiyorsak divix izlemek gerekiyor...Şimdiden herkese yardımlarından dolayı çok ama çok tşk ederim...
    Bildiğim kadarı ile divx codec ve web player firefox 4 ile uyumlu değil.
    Dünyanın bütün çiçeklerini kopartsanız bile,
    baharın gelmesini geciktiremezsiniz..

Üye
    Alıntı tanertaner6 Mesajı Göster
    Bildiğim kadarı ile divx codec ve web player firefox 4 ile uyumlu değil.
    Bilgi için tşk ederim, ama bir yolu mutlaka olmalı, ie film izlemek için ki heleki film divix ise hayatta uygun değil. Bir film izlicem diye chrome yada opere kurmayıda pc ye uygun bulmuyorum, kısacası Mozilla förefox azgeçilmezim diyebilirim sizlere....Herkese yardımlarından dolayı çok tşk ederim tekrardan...Ama hala çöüzm bekliyorum

Üye aHmEt20 - ait Avatar
    illa firefox derseniz divx codec lerin güncellemelerini beklemekten başka çareniz yok gibi.Sürekli film izleyen arkadaşlarım chrome dan memnun , isterseniz biraz ön yargılardan kurtularak bir deneyin .Hızı da gerçekten tatmin edici olabiliyor.
    Hayatın boyunca calısıyorsun, 30 yıl boyunca yaptıgın seyin farklılık yaratacagını düşünerek yasıyorsun, insanlar için önemli oldugunu sanıyorsun bir sabah uyandıgında sunu anlıyorsun: hayır.. orda kücük bir hatan var, sen harcanabiliyorsun, aman Allah'ım..

Baş Editör Braveheart - ait Avatar
    Alıntı yigitsan26 Mesajı Göster
    Bilgi için tşk ederim, ama bir yolu mutlaka olmalı, ie film izlemek için ki heleki film divix ise hayatta uygun değil. Bir film izlicem diye chrome yada opere kurmayıda pc ye uygun bulmuyorum, kısacası Mozilla förefox azgeçilmezim diyebilirim sizlere....Herkese yardımlarından dolayı çok tşk ederim tekrardan...Ama hala çöüzm bekliyorum
    Şuradaya bir bakarmısınız

Üye
    divxweb playerin eski sürümünü yükleyip birde o şekilde deneyin. firefoxta divx izlerken en azından bende sorun yok.

Üye
    Alıntı umudayolculuk Mesajı Göster
    divxweb playerin eski sürümünü yükleyip birde o şekilde deneyin. firefoxta divx izlerken en azından bende sorun yok.
    Bilgi için tşk ederim, ama divxweb playerin eski sürümünü bulmak da zor ne yazık ki, chrome kullanmaya başladım onda da aynı hatayı alıyorum, bazen 20-30 dk filmde kopma olmazken bazende 2-3 dk bir resmen sayfa yenileniyor, pc de virüs yok ondan enazından eminim, ya codec lerde problem var yada başka birşey anlamak mümkün değil, ayrıca pc K-Lite Codec Pack yüklü ...Hala soruna yardımcı olucak bir çözüm bulamadık

Üye
    Alıntı aHmEt20 Mesajı Göster
    illa firefox derseniz divx codec lerin güncellemelerini beklemekten başka çareniz yok gibi.Sürekli film izleyen arkadaşlarım chrome dan memnun , isterseniz biraz ön yargılardan kurtularak bir deneyin .Hızı da gerçekten tatmin edici olabiliyor.
    Bu yazını okumadan 2 gün evvel chrome kullanmaya başladım, ama sorun orda da var, yine aynı şekilde kopmalar meydana geliyor, bazen 20-30 dk film izliyebiliyorken çoğu zaman da 2-3 dk bir sayfa resmen yenileniyor, chrome her tarayıcının kendine has bir özelliği avr, tamam chrome yi pc kurdum kendien has da iyi yönleri var, ama ne yazık ki sorunum hala devam ediyor, Hala çözüm bulunamadı...

Üye
    Alıntı Braveheart Mesajı Göster
    Şuradaya bir bakarmısınız
    Baya bir zaman ayırdım önerdiğin yere, ama bir sonuca ulaşamadım ne yazık ki , hadi diyelim pc de virüs yada başka birşey var, ama o zaman diğer filmleri nasıl izliyebiliyorum...Yok yok bunun çözümü nü bulmak mümkün omicak galiba, forum editörleri nerdesiniz bi el atın konuya lütfen...

Üye
    Eski sürümlerini şuradan indirebilirsin

DivX Web Player 1.5:http://download.divx.com/divx/oldver...stallerv15.exe

Birde bu var:http://download.divx.com/divx/webpla...er142Beta2.exe

Bilgayar kurulumu olarak adresi:http://www.filehippo.com/download_divx_play

Yükleme işlemi: eskiyi kaldır-yeniden başlat-belirtileni yükle -yeniden başlat
    Aynı zamanda divx player önbelleğini de temizlemeyi deneyebilirsin ve temizledikten sonra önbellek ayarına bir bak eğer o ayar düşükse de bazen sorun çıkabiliyor. Onu yükseltebilirsin.

1 / 2 Sayfa 12 SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Okuduğunuz Konuya Benzer Konular

1. Film Önerisi
    By Haşaşi in forum TV, Sinema ve Tiyatro
    Cevap: 14
    Son Mesaj: 12-08-2011, 11:02
  2. Youtube video izliyemiyorum
    By Dostuz in forum Windows XP
    Cevap: 4
    Son Mesaj: 08-04-2008, 00:47
  3. 2 film
    By x_factor in forum TV, Sinema ve Tiyatro
    Cevap: 6