Toplam 8 sonuç bulundu. Gösterilen sonuçlar: 1 - 8 arası
    Üye

online armor pro ve avast is uyumu

oncelikle merhaba arkadaslar, bu konu hakkinda forumu biraz arastirdim ve soyle bi yoruma rastladim:
    Alıntı cih Mesajı Göster
    Online Armor'un benim gözlemlediğim tek uyumsuzluğu Avast ile oldu.Onun dışındaki yazılımlarla güvenle kullanın derim ben.
    http://doctus.org/showthread.php?t=38501
    avast is yuklu bilgisayarima guvenlik duvarindan biraz sikayetci oldugumdan hem de biraz daha saglamlastirmak maksadiyla online armor pro yuklemek istiyorum. sakincisi olur mu? avast is'nin kimi ozelliklerini de devre disi birakmayi dusunuyorum bu baglamda zira online armor tumuyle yetecek sistemime kanaatindayim. bundan dolayi bi cakisma olur mu acaba?
    Phantom of the Opera

HijackThis Takım Kaptanı
    Bir üyenin iki yazılım arasında uyumsuzluk yaşaması sizin de uyumsuzluk yaşıyacağınız anlamına gelmez. Uyumsuzluk düşüncesine etki eden birden çok neden olabilir.Bu yazılımları kullanmak istiyorsanız ikisini de çalıştırıp tecrübelerinizi forum ile paylaşmanız en iyisidir.

Üye
    Alıntı olgun52 Mesajı Göster
    Bir üyenin iki yazılım arasında uyumsuzluk yaşaması sizin de uyumsuzluk yaşıyacağınız anlamına gelmez. Uyumsuzluk düşüncesine etki eden birden çok neden olabilir.Bu yazılımları kullanmak istiyorsanız ikisini de çalıştırıp tecrübelerinizi forum ile paylaşmanız en iyisidir.
    mutlaka.benim acelemin sebebi kurucagim sistemin deneme-yanilma metoduna pek uygun dusmemesi, ofiste kullandigim bilgisayarda cok fazla riske giremem acikcasi. bu bilgisayar uzerinde muhasebe programi gibi ortak kullanima acik bi suru uygulama var(ayrica diger bilgisayarlarda internete bunun uzerinden baglaniyor v.s.). yine de cevabiniz icin tesekkur ediyorum, tecrube edebilirsem eksi ve artilarina deginecegim.
    Phantom of the Opera

Üye
    sistem: MS Win XP Professional
    Service pack 2
    Intel Celeron E1200 1.60 ghz
    1 gb ram
    ilk gozlemlerimi ekleyerek baslayayim: acilisi yavaslatti tabi haliyle. ancak ram kullanimi normal, programlar acilip-kapanirken hernagi bi zorlanma yok (learning mode).
    avast! is'nin webguard gibi bi kac eklentisini devre disi biraktim sadece av olarak kullaniyorum (mailguard ile script shield acik). bunun disinda digital patrol ve usb-guardian'i da beraberinde kullaniyorum. oa pro'nun banka islemleri icin "bank mode" diye bi durumu var acikcasi denemedim, ama simdilik sisteme uyum saglamasini bekliycez artik...bi aksilik olursa da burdaki degerli arkadaslarin fikrini almak isterim tabiki. simdilik bu kadar.
    Phantom of the Opera

Üye
    Online Armor'dan Options--> Exclusions kısmına Avast'ın Program Files'daki klasörünü eklerseniz çakışma da olmayacaktır sanırım.

Avast'ta da Online Armor klasöründen "oasrv.exe, "oahlp.exe", oaui.exe", "oacat.exe", "avgate.exe" ekleyin.

@da_ yasalprogram.com dan aldın değil mi lisansı? Ben de OA + Emsisoft Antimalware kullanıyorum şimdi :
    Konu güvenlipc tarafından (26-04-2011 Saat 14:49 ) de değiştirilmiştir.

Üye
    Alıntı güvenlipc Mesajı Göster
    Online Armor'dan Options--> Exclusions kısmına Avast'ın Program Files'daki klasörünü eklerseniz çakışma da olmayacaktır sanırım.

Avast'ta da Online Armor klasöründen "oasrv.exe, "oahlp.exe", oaui.exe", "oacat.exe", "avgate.exe" ekleyin.

@da_ yasalprogram.com dan aldın değil mi lisansı? Ben de OA + Emsisoft Antimalware kullanıyorum şimdi :
    @guvenlipc tesekkur ediyorum, onu da bi deneyeyim. evet yasalprogram.com'daki kampanyadan aldim, is yerinde oa kendi pc'imde anti-malware'i kullaniyorum. oa pro'yu avast! is ile anti-malware'i panda cloud pro ile kullaniyorum. ikisi de suan icin sorunsuz, bekleyip gorelim bakalim.
    Phantom of the Opera

Müdavim
    sevgılı kardesım bende onlıne armor premıum ıle norton av 2011 kullanıyorum her ıkı yazılımda cok ıyı anlasıyor onlıne armor premıum bence cok ıyı bır guvenlık duvarı nette sörf hızına pc kasma yapmıyor ben cok basarılı buluyorum comodoyla basa bas gıdıyordu eskı testlerde onlıne armor premıuım 5.0 surumunumu kullanıyorsun ?

Üye
    Alıntı nevrans Mesajı Göster
    sevgılı kardesım bende onlıne armor premıum ıle norton av 2011 kullanıyorum her ıkı yazılımda cok ıyı anlasıyor onlıne armor premıum bence cok ıyı bır guvenlık duvarı nette sörf hızına pc kasma yapmıyor ben cok basarılı buluyorum comodoyla basa bas gıdıyordu eskı testlerde onlıne armor premıuım 5.0 surumunumu kullanıyorsun ?
    evet, OA 5.0.0.197 daha once online armor'un ucretsiz versiyonunu kullanmistim(5 surumunden oncekileri) acikcasi sistemim yetersiz oldugundan uygun gelmedi. suana kadar net'te herhangi bir aksama yok katiliyorum, tesekkurler yorumun icin.
    Phantom of the Opera

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Okuduğunuz Konuya Benzer Konular

1. Online Armor
    By secrexx in forum Online Armor
    Cevap: 7
    Son Mesaj: 21-03-2011, 15:16
  2. Online Armor FW v4.0.0.35
    By D64 in forum Online Armor
    Cevap: 12
    Son Mesaj: 17-03-2010, 21:45
  3. Online Armor
    By prodigy in forum Online Armor
    Cevap: 0