1 / 2 Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Toplam 16 sonuç bulundu. Gösterilen sonuçlar: 1 - 10 arası
    Üye

NOD32 Güncelleme Yapmıyor? [ÇÖZÜLDÜ]

Bende de yapmıyordu şoyle yazıyordu araştırdım en son bunu buldum .

Temp File Cleaner Googleye yazarsanız hemen bulursunuz ucretsiz diye onunla tarattım pc..yı.temizliğini yaptıktan sonra EsedNod guncelleme yapmaya başladı.CCleaner ile daha once yaptığım temizlikte para etmemişti.Bunu paylaşmak istedim.İnternette bu husus hakkında pek faydalı bilgi bulamamıştım.Bir sitede buldum açıklamasını..

Yasaklanmıştır
    Merhaba,

Temp File Cleaner yazılımının ayarları ve kullanımı, Kullanım Yönergelerimizde mevcut.Bakınız.

HijackThis Takım Kaptanı
    Code:
    .CCleaner ile daha once yaptığım temizlikte para etmemişti.
    Ccleaner'in ince ayarlarını da yapmakta fayda var.Forumumuzda bu konuda ayrıntılı bilgi var.

CCleaner Kullanım Yönergesi

Üye
    bilgiye teşekkurler...

Üye
    Sorunu çözülen arkadaşların tümüyle tesadüfen çözüldüğü düşüncesindeyim. Formatladım düzeldi, Windows'u yeniden kurdum düzeldi, Nod32'yi kaldırdım kurdum düzeldi, Eset Uninstaller ile temizledim düzeldi, Revo ile CCleaner ile temizledim düzeldi, TEMP dizinlerini kaldır yeniden tek tek yarat, UPDFILES dizinini sil, ESET dizinindeki DAT dosyalarını sil gibi önerilerin tümü denendi... :

Başka bir çözüm bilen varsa gerçekten dinlemek isterim çünkü verdiğim para boşuna gidiyor, kullanamıyorum...:

Üye
    benim eset güncelleme yapmiyor yeni foramt atttim pc ye kurdum 3 gün onceki güncelleştirmeyi gosteriyor güncel dior? sorun sitesindemi yoksa bendemi cozemedim...orjinal eset kullaniyorm nrmalde güncellemesi lasim ama olmuyor yardim lütfen

yokmu cevap verebilcek olan herşey nrmal gözüküyor fakat güncelleme yapmiyor nedendir acaba
    Konu Braveheart tarafından (27-02-2012 Saat 14:18 ) de değiştirilmiştir. Sebep: peş peşe mesajlar birleştirildi.

Baş Editör
    Alıntı oskis Mesajı Göster
    benim eset güncelleme yapmiyor yeni foramt atttim pc ye kurdum 3 gün onceki güncelleştirmeyi gosteriyor güncel dior? sorun sitesindemi yoksa bendemi cozemedim...orjinal eset kullaniyorm nrmalde güncellemesi lasim ama olmuyor yardim lütfen
    Merhaba Doctus Bilgi Güvenliği platformuna hoşgeldiniz.

Güncelleme bilgileri burada yer almaktadır.

ESET NOD32 yazılımınızı kendi sitesinden mi indirdiniz? Eğer yazılımınızı üretici sitesinden indirdiyseniz size önerim:
    Kullanıcı Adı Parolanızı tekrar girip Virüs İmza Veritabanını Güncellemek olacaktır.

Üye
    Alıntı Braveheart Mesajı Göster
    Merhaba Doctus Bilgi Güvenliği platformuna hoşgeldiniz.

Güncelleme bilgileri burada yer almaktadır.

ESET NOD32 yazılımınızı kendi sitesinden mi indirdiniz? Eğer yazılımınızı üretici sitesinden indirdiyseniz size önerim:
    Kullanıcı Adı Parolanızı tekrar girip Virüs İmza Veritabanını Güncellemek olacaktır.
    oncelikle hoşbulduk kendi sitesinden indirdim ve dediginiz gibi yaptim fakat benim ücretli tekrar şifremi yazdim yine ayni etkinleştirildi dior fakat 6484 de kaldi

Baş Editör
    Alıntı oskis Mesajı Göster
    oncelikle hoşbulduk kendi sitesinden indirdim ve dediginiz gibi yaptim fakat benim ücretli tekrar şifremi yazdim yine ayni etkinleştirildi dior fakat 6484 de kaldi
    O güncelleme Eylül 2011 güncellemesi. Bu durumda, ESET NOD32 yazılımını kaldırıp tekrar kurmayı deneyebilirsiniz.

Üye
    Alıntı Braveheart Mesajı Göster
    O güncelleme Eylül 2011 güncellemesi. Bu durumda, ESET NOD32 yazılımını kaldırıp tekrar kurmayı deneyebilirsiniz.
    bende onu yapmayi düşünüyordum fakat forumdada tam anlatilmamiş tamamen kaldirma şekli nasil olcak heryerde bir dosyasi kaliyor win7 kullaniyorum ....bir sorum daha vardi güncelleme yerinde sinama mod var orda açiklamiş ama pek anlamadim onu kullanmak mi iyi digerinimi kullanim tşkler

1 / 2 Sayfa 12 SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Okuduğunuz Konuya Benzer Konular

1. lisanslı eset nod32 3.0 otomatik güncelleme yapmıyor
    By osibay in forum Güvenlik Yazılımları Sorunları
    Cevap: 5
    Son Mesaj: 03-06-2011, 02:03
  2. Advenced System Protector güncelleme yapmıyor.[Çözüldü]
    By drturca in forum Diğer Güvenlik Yazılımları
    Cevap: 5
    Son Mesaj: 12-05-2009, 18:22
  3. Kaspersky Güncelleme Yapmıyor
    By baypipo85 in forum Kaspersky
    Cevap: 39