Toplam 3 sonuç bulundu. Gösterilen sonuçlar: 1 - 3 arası
    Üye

Windows 7 açılmıyor (Siyah ekran)

Merhaba arkadaşlar. Asus laptopum var. Pek iyi konfigirasyonlara sahip değil. Windows 7 kurulu alette.. bilgisayara Mafia'yı yükledim. Oyun esnasında bilgisayar dondu. Ben de power tuşuna basılı tutarak kapattım aleti.. Açılırken "başlangıç onarmayı başlat" ve "windowsu normal olarak başlat" seçenekleri çıkıyor. normal olarak başlattığım da logodan sonra siyah ekranda kalıyor, ekranda sadece mouse imleciyle... başlangıç onarmayı seçtiğimde de yine aynı şekilde siyah ekranda kalıyor mouse imleci olmadan.. Güvenli modda açmayı denedim ama o da bir süre siyah ekranda kaldıktan sonra (ekranda sadece safe mode yazıları var köşelerde) recovery menüsü geliyor. recovery''i iptal ettiğimde alet restart atıyor. yani güvenli kipte de açılmıyor. Bu sorunu nasıl halledebilirim? Recovery yapmak istemiyorum çünkü silinmesini istemediğim bazı belgeler var c sürücüsünde.. Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler..

ps: XP'de format atmadan windowsu onar tarzı bişey vardı, format atmadan onarabiliyorduk windowsu.. windows 7de de yapabilir miyim bu olayı bir şekilde??

Üye
    Yok mudur arkadaşlar nasıl halledebileceğim konusunda fikri olan?

Üye
    bu konuya bir göz atın isterseniz.ubuntu kurarak geçiçi olarak dosyalarınızı farklı bir yere aktarıp sonra tekrar istediğiniz işletim sistemini kurabilirsiniz.Ubuntu Kurulum
    Konu aHmEt20 tarafından (13-01-2011 Saat 18:10 ) de değiştirilmiştir.
    Hayatın boyunca calısıyorsun, 30 yıl boyunca yaptıgın seyin farklılık yaratacagını düşünerek yasıyorsun, insanlar için önemli oldugunu sanıyorsun bir sabah uyandıgında sunu anlıyorsun: hayır.. orda kücük bir hatan var, sen harcanabiliyorsun, aman Allah'ım..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Okuduğunuz Konuya Benzer Konular

1. windows 7 web camera siyah ekran sorunu
    By dessas in forum Windows 7
    Cevap: 5
    Son Mesaj: 13-03-2012, 18:49
  2. Cevap: 6
    Son Mesaj: 17-11-2010, 23:37
  3. Siyah Beyaz Ekran Sorunu
    By jonesbr in forum Windows Vista
    Cevap: 7
    Son Mesaj: 01-04-2010, 00:31
  4. Açılışta siyah ekran sorunu