Toplam 7 sonuç bulundu. Gösterilen sonuçlar: 1 - 7 arası
    Üye

Windows 7 - Ağ Güvenlik Anahtarı Uyuşmazlığı

Lütfen yardım ne yaptıysam çözemedim. İlk başta doğru şifreyi giriyordum. Ondan sonra bu çıkıyor. Bizim arkadaşın laptopunda Vista kurulu onda ilk denemede şifreyi kabul edip giriyor ama bende Windows 7'de şifreyi giriyorum sonra bu resimdeki uyuşmazlık çıkıyor. Lütfen bir çözüm yolu gösterin.

Konu ekullu tarafından (27-12-2010 Saat 22:30 ) de değiştirilmiştir. Sebep: Lütfen yazınızın tamamını kalın ve büyük harfle yazmayınız.

Yasaklanmıştır
    Karakterleri görerek şifre girmeyi denediyseniz hiç olmadı ağ bağlantı ayarlarınızı sıfırlayıp yeniden kurulumu deneyebiliriniz.

Üye
    Kişisel Modem Değil. Yurtta Kaldığım için Normal Airties Wireless Modemden İnternete girmeye calısıyorum ondada bu hatayı arıyorum.ağ ayarlarını sıfırlayamam cunku sadece ben girmiyorum tüm öğrenciler giriyor.Ama sadece windows 7 de bu hatayı yapıyor vista kullanan arkadaşlarım rahatça sorunsuz girebiliyor.w7 ağ konusunda tam yapılandırılamadı galiba yada bunun bi çözümü varsa biliyorsanız lütfen söyleyin.

Üye
    ben de çalıştığım okuldaki sınıfımın bilgisayarına format attırdım bir bilgisayar öğretmenine. ama pc yi okula götürüp çalıştırdığımda kablosuz internete girdiğimizde ağ güvenliği anahtarı istedi her şeyi denedim olmadı diğer hoca da bilmyor. başka bir şifre.
    ayrıca bilgisayarın sesi de çıkmıyor. köşedeki ses ikkonu çarpılı.(sessizde gösteriyor.) denetim masasına bakıyorum yüklü ses aygıtı yoktur diyor. bu sorunları nasıl çözebilirim. yardımcı olursanız sevinirim.

Yasaklanmıştır
    Merhaba, Doctus'a hoş geldiniz.

Okul yöneticilerinden kablosuz ağ anahtarını edinebilirsiniz, mutlaka biliyorlardır. Ses çıkmamasının nedeni ses kartı sürücüsünün yüklenmemiş olmasındandır muhtamelen. Ses kartının marka ve modelini öğrenebilirseniz daha net yardımcı olunabilir.

Üye
    yöneticinin verdiği bütün şifreleri girdim. ama olmadı. modeme reset atsak düzelir mi ki. yada bu anahtarı etkisiz hale getirmenin bir yolu varmı?
    ses kartının marka modelini bilmiyorum.

bilgisayar hiç birşeyi kaydetmiyordu. hangi akla hizmet nasıl bir program yüklemişlerse artık.
    bin pişman oldum format attırdığıma yaaa:

Yasaklanmıştır
    Muhtamelen ikinizinde sorunu aynı, nedenini tam bilemiyorum açıkçası daha bilgili arkadaşlar yardımcı olacaktır.

Ses kartı sürücünüzü yükleyebilmek için marka ve modelini bilmelisiniz.

Bilgisayarınıza yüklenen program Deep Freeze'dir. Bilgisayar yeniden başladığında yapılan değişiklikleri siler, çok fazla ortak kullanımın olduğu bilgisayarlarda kullanılır genellikle, hiçbir şey kayıt olmadığı içinde virüsten zarar görülmeyeceği söylenir. Bunu kaldırabilirsiniz ama bilgisayarın sorumlusu kimse onunla bir konuşun sonra başınız ağrımasın.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Okuduğunuz Konuya Benzer Konular

1. XP Pro. Ürün anahtarı.[Çözüldü]
    By meLanqhoLich in forum Windows XP
    Cevap: 12
    Son Mesaj: 11-06-2009, 14:48
  2. Ram uyuşmazlığı
    By spesial in forum Donanım
    Cevap: 16
    Son Mesaj: 02-06-2009, 13:34
  3. Mozilla Firefox ve Gmail Uyuşmazlığı
    By kızılsungur in forum Mozilla Firefox
    Cevap: 5