Toplam 4 sonuç bulundu. Gösterilen sonuçlar: 1 - 4 arası
    Üye

Mcafee Otomatik siliyor

öncelikle ilk mesajdan sömürmek gibi olucak ama gerçekten zor durumda olduğum için yapıyorum umarım anlayışla karşılarsınız.
    sorunum şu mcafee total protection 2010 kullanıyorum.
    fakat uyarı falan vermeden direk siliyor virüslü gördüğünü.
    daha doğrusu uyarı veriyor ama uyarı şöyle oluyor : örnek.exe dosyası zararlı tespt edildi karantinaya alındı veya silindi gibi.

sürüm bu net çıksında
    yardımlarınız için şimdiden teşekkürler karşılıksız bırakmam bi isteğiniz olursa söyleyin virüsler konusunda iyiyimdir

Üye
    Alıntı pcdoktor636 Mesajı Göster
    öncelikle ilk mesajdan sömürmek gibi olucak ama gerçekten zor durumda olduğum için yapıyorum umarım anlayışla karşılarsınız.
    sorunum şu mcafee total protection 2010 kullanıyorum.
    fakat uyarı falan vermeden direk siliyor virüslü gördüğünü.
    daha doğrusu uyarı veriyor ama uyarı şöyle oluyor : örnek.exe dosyası zararlı tespt edildi karantinaya alındı veya silindi gibi.

sürüm bu net çıksında
    yardımlarınız için şimdiden teşekkürler karşılıksız bırakmam bi isteğiniz olursa söyleyin virüsler konusunda iyiyimdir
    Merhaba ben mcafee antivirüs plus kullanıyorum hafıza kartımı pc ye taktım ve her şeyi sildi. Onları nasıl geri yüklerim hafıza kartı dolu gözüküyor ama açınca klasör boş diyor. Yardımcı olursan sevinirim.
    Konu Simislov tarafından (31-03-2011 Saat 16:09 ) de değiştirilmiştir. Sebep: Yazım yanlışları düzeltildi. Lütfen forumda yazım kurallarına uyalım

Üye
    o virüs programından kurtulun bence panda nın sitemizde 6 aylık kampanyası var .Sistem özellikleriniz iyiyse geçmenizi tavsiye ederim ya da avira ya.Sorunuzun cevabına gelince Mcafee kullanıcıları baksınlar bakalım da pek Mcafee kullanıcısı olduğunu sanmıyorum. Dosyalarınız gizlenmiş olabilir mi ? Gizli dosyalarınız açık mı ?
    Hayatın boyunca calısıyorsun, 30 yıl boyunca yaptıgın seyin farklılık yaratacagını düşünerek yasıyorsun, insanlar için önemli oldugunu sanıyorsun bir sabah uyandıgında sunu anlıyorsun: hayır.. orda kücük bir hatan var, sen harcanabiliyorsun, aman Allah'ım..

Üye
    Alıntı jeycapwolf Mesajı Göster
    Merhaba ben mcafee antivirüs plus kullanıyorum hafıza kartımı pc ye taktım ve her şeyi sildi. Onları nasıl geri yüklerim hafıza kartı dolu gözüküyor ama açınca klasör boş diyor. Yardımcı olursan sevinirim.
    Sorununuzun Mcafee ile ilgisi yok aslında. Zira aynı olay farklı bir av kullansanız da başınıza gelebilir. Hafıza kartınıza bulaşmış olması muhtemel virüsten kaynaklanıyor bu durum. Yanılmıyorsam söylediğiniz duruma neden olan virüs sality'nın bir türevi idi. Av programı bu virüsü sildiğinde virüs bulunduğu yerdeki tüm klasör ve dosyaları görünmez dosya-klasör haline getiriyor. Hafıza kartınızın dolu görünüp içeriğinin görünmemesinin nedeni bu olsa gerek. Xp kullanıyorsanız denetim masasına gidip klasör seçeneklerine girin. Daha sonra görünüm ya da görüntüleme gibi bir isimle ifade edilen sekmeye tıklayın ve ‘gizli klasör ve dosyaları göster’ seçeneğini işaretleyin.

Ancak en iyisi bence HijackThis İnceleme ve Kötücül Yazılım Temizliği bölümüne bir başlık açmanız.
    Konu NvR33 tarafından (31-03-2011 Saat 17:29 ) de değiştirilmiştir.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Okuduğunuz Konuya Benzer Konular

1. McAfee Güncelleme Dikkat !!!
    By baroone in forum McAfee
    Cevap: 4
    Son Mesaj: 14-11-2010, 23:07
  2. McAfee Internet Security 6 aylık lisans!
    By turnasuyu in forum Eski Kampanyalar
    Cevap: 8
    Son Mesaj: 28-09-2010, 21:45
  3. McAfee Güncellemesi Windows Sistemleri Çökertiyor
    By stoopidbeast in forum Güvenlik Haberleri ve Duyurular
    Cevap: 6
    Son Mesaj: 26-04-2010, 02:09
  4. Cevap: 4
    Son Mesaj: 26-04-2010, 00:02
  5. McAfee AntiVirus Plus 6 aylık kampanya [Sonlandı]
    By turnasuyu in forum Eski Kampanyalar
    Cevap: 2