1 / 3 Sayfa 123 SonuncuSonuncu
Toplam 22 sonuç bulundu. Gösterilen sonuçlar: 1 - 10 arası

Konu: Emsisoft Anti-Malware 5.0 ÇIKTI !!

Editör osmandemi - ait Avatar

Emsisoft Anti-Malware 5.0 ÇIKTI !!

Arkadaşlar anlık koruma olarak olmasada on demand tarama olarak oldukça beğendiğim Emsisoft Anti-Malware (isim değişikliğine gittiler A squared yerine firmanın adını getirdiler) 5.0 sürümüne terfi etmiş bulunuyor.Peki 5.0 sürümündeki yenilikler neler :

İlk başta yukarıda belirttiğim gibi yetersiz olan anlık korumayı geliştirmişler dosya koruma güvenli sörf,indirme yaparken zararlı dosyaları kontrol etme ve davranış tabanlı analiz yapma bu sürümde eklenen önemli özellikler.Daha kullanmadım ama eğer eklenen bu özelliklere göre bakacak olursak program çok can yakacak gibi görünüyor
    NOT: Hatırlatmakta fayda var Emsisoft Anti-Malware 5.0 ın ismine bakıp yanılmayın program aynı zamanda İkarus antivirüs programınıda içerdiği için antivirüs programıdır.Deneyenler görüşlerini belirtirse kullanacaklar için faydalı olur.İngilizce sayfasına bakmak isteyenler : http://www.emsisoft.com/en/software/antimalware/
    DİZÜSTÜ :
    Zemana antiloger
    Zemana AntiMalware premium

MASAÜSTÜ PC :

Zemana antiloger

Emektar Editör Asgard - ait Avatar
    Ben bir içeriğine bakayım.Eğer arayüz değişmiş ise ve menülerde oynama varsa incelemesini hazırlayayım.
    Lütfen sorularınızı özel mesaj yolu ile sormayınız.. Yanıtlanmayacaktır

Alıntı Asgard Mesajı Göster
    Ben bir içeriğine bakayım.Eğer arayüz değişmiş ise ve menülerde oynama varsa incelemesini hazırlayayım.
    Forum sayfalarında ayrıntılı resimleri vardı 4.5 sürümü ile arasında dikkat çekecek bir fark göremedim
    DİZÜSTÜ :
    Zemana antiloger

MASAÜSTÜ PC :

Zemana antiloger

Emektar Editör Asgard - ait Avatar
    Yoksa da sorun değil.Sanırım sitede daha önce incelenmedi.Hazır yeni sürüm gelmişken rehberini hazırlayalım.Bunu da listeme alayım hemen.
    Lütfen sorularınızı özel mesaj yolu ile sormayınız.. Yanıtlanmayacaktır

Yasaklanmıştır
    Ben kullanmistim Beta sürümündüyken. Arayüzünde cok bir degisiklik yok. Menülere ulasimi kolaylastirmislar sadece. Isim degisikligine gitmelerinin nedeni ise; A-squared söylenis bakimindan zor olmasiymis. Ikarus ile aynen devam. 64 bit destegi, tarama süresinde azalma vs. gibi degisiklikler. Kalitesini zaten tartismaya gerek yok.

4.5 sürümü eichar'a tepki vermiyordu taratınca buluyordu fakat ne dosyayı indirirken ne de rardan çıkarırken tepki vermiyordu acaba yeni sürüm indirirken ya da rar dan çıkarmaya çalışırken engelliyormu ?

Bu arada söylemeyi unutmuşum mamutu nunda yeni sürümü yayınlandı önceden aldığım 1 yıllık keyden 98 günlük kalmış bir denerim
    Konu Asgard tarafından (10-05-2010 Saat 16:21 ) de değiştirilmiştir. Sebep: mesajlar birleştirildi
    DİZÜSTÜ :
    Zemana antiloger

MASAÜSTÜ PC :

Zemana antiloger

Programı kurdum gerçekten anlık korumasıda çok iyi olmuş eichar a önceden tepki bile vermezken şimdi indirme tuşuna basmamla uyarı vermesi bir oldu birkaç virüsüte daha denedim hemen tepki verdi eichar karar merci değil ama program kendini geliştirmiş birde kasmıyor az ram kullanıyor
    DİZÜSTÜ :
    Zemana antiloger

MASAÜSTÜ PC :

Zemana antiloger

Üye BBG - ait Avatar
    Emsisoft bu gidişler adından daha çok söz ettirecek gibi Zaten bedava anlık koruması olmasa bile MalwareBytes+Emisisoft+Superantispyware 3'lüsünden vazgeçmem 3'ününde taraması çok kuvvetli Konuyu paylaştığın için teşekkürler
    Microsoft Essential Security Kullanıcısı

Üye
    emsisoft anti malware 5 de bazı dosyaları beyaz listeye aktardım
    fakat bu beyaz listeye tekrar nasıl ulaşabilirim.
    aradım fakat bulamadım

Üye
    Alıntı osmandemi Mesajı Göster
    4.5 sürümü eichar'a tepki vermiyordu taratınca buluyordu fakat ne dosyayı indirirken ne de rardan çıkarırken tepki vermiyordu acaba yeni sürüm indirirken ya da rar dan çıkarmaya çalışırken engelliyormu ?

Bu arada söylemeyi unutmuşum mamutu nunda yeni sürümü yayınlandı önceden aldığım 1 yıllık keyden 98 günlük kalmış bir denerim
    evet ben de daha önce eichar'a tepki vermiyor diye kaldırmıştım,hatta sitesine durumu yazdım,ama,işin öyle olmadığının daha sonra farkına vardım.Daha önce programın koruma-------dosya korumasında------programları sadece çalıştırılmalarından önce tara diye kısım işaretliyli,şimdi ise ayrıca oluşturulduklarında ve değiştirildiklerinde tüm dosyaları tara kısmı seçili işin püf noktası burası işte yani daha önce eichar'a tepki vermediğinden değil programın performansa göre ayarlı gelmesinden kaynaklanıyormuş.Yapılan en son teste 1.sıradaydı yanlış hatırlamıyorsam.

1 / 3 Sayfa 123 SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread