2 / 3 Sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 22 sonuç bulundu. Gösterilen sonuçlar: 11 - 20 arası
    Üye
    Alıntı akson Mesajı Göster
    emsisoft anti malware 5 de bazı dosyaları beyaz listeye aktardım
    fakat bu beyaz listeye tekrar nasıl ulaşabilirim.
    aradım fakat bulamadım
    menü>koruma>dosya korumasının> en altta beyaz liste diye mavi renkle yazılmış beyaz liste bölümü var oradan ulaşabilirsin.

Müdavim
    yanlısım varsa duzeltın son testte bırıncı emisofttan sonra g-data ıkıncı olmustu sanırım

Üye
    Alıntı alikonder Mesajı Göster
    menü>koruma>dosya korumasının> en altta beyaz liste diye mavi renkle yazılmış beyaz liste bölümü var oradan ulaşabilirsin.
    teşekkür ederim demek ki gözlerimde sorun büyük

Üye
    free download olarak indirdim on-demand tarama haricinde tüm anlık korumalar kapalı.neresi free bunun anlamadım.işi kurnazlığa dökmüşler.free yi ayrı ücretliyi ayrı yap.
    ThreatSense®technology
    NOD32.Swift.Nimble.Relentless.

Yasaklanmıştır
    Alıntı Alert Mesajı Göster
    free download olarak indirdim on-demand tarama haricinde tüm anlık korumalar kapalı.neresi free bunun anlamadım.işi kurnazlığa dökmüşler.free yi ayrı ücretliyi ayrı yap.
    Free'den kasıt ücretsizdir muhtemelen. Bu şekilde çalışmasıda bazen avantaj oluyor aslında arada bir tarama yaptırıp kontrol için kullanılabilir. Hem ücret ödenmez hemde sisteminizi başka yazılımlar korurken birde bu sistem kaynaklarınızı tüketmez.

Üye
    Bende deneyeceğim en kısa sürede teşekkürler.

Üye
    Kullandığım en güzel programlardan biridir. 5 versiyonunu kullanmaya devam

Yasaklanmıştır
    emsisoft anlatılmaz yaşanır diyenlerdenim.başka antivürüs programı istemez gibime geliyor
    sağlam bi firavell yeter.netteki süne zararlısından tutunda trojen solucan öcü böcü hatta girdiğiniz sitelerde scrip cookies say say bitmez deli dumrul gibi geçit yok.
    şaka gibi ama vızıldayan sinekden bile nem kapan birisi olarak gerçekten kalitesi tartışılmaz.
    saygılar iyi forumlar.:

Üye

emsisoft

Aynen dediklerinize katılıyorum.
    Bu güne kadar denemediğim güvenlik yazılımı kalmadı ama ben bunun gibisini görmedim.Bilgisayarı yorma,kasma gibi bir durum kesinlikle söz konusu değil. USB(harici disk) zaralılarına karşı birebir,Hijakthis ile anlık çalışan programlar zaralı mı değil mi online kontrolü yapılabiliyor.Akıllı,Hızlı,Derin ve isteğe göre tarama şeklinde 4 çeşit tarama yapabiliyor.Zaralı siteleri engellemesi(istenildiğinde engel el ile kaldırılabilir) var.TÜRKÇE bir yazılım.registry kontrolü yaparak sistem değişiklileri kontrolünüz altında ve daha neler neler.
    herkese tavsiye ederim.denyin farkı mutlaka göreceksiniz.http://www.emsisoft.com/images/en/a2...ritystatus.png

DOWNLOAD LİNK:

http://www.emsisoft.com/en/software/...re/?id=6215743

Alıntı Bektaşi Mesajı Göster
    emsisoft anlatılmaz yaşanır diyenlerdenim.başka antivürüs programı istemez gibime geliyor
    sağlam bi firavell yeter.netteki süne zararlısından tutunda trojen solucan öcü böcü hatta girdiğiniz sitelerde scrip cookies say say bitmez deli dumrul gibi geçit yok.
    şaka gibi ama vızıldayan sinekden bile nem kapan birisi olarak gerçekten kalitesi tartışılmaz.
    saygılar iyi forumlar.:

Müdavim
    Emsisoft Anti-Malware yazılımının Türkiye'de satıldığı bir yer var mı ?

2 / 3 Sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread