Toplam 10 sonuç bulundu. Gösterilen sonuçlar: 1 - 10 arası

Konu: Dileyene Kafe Filtre Ücretsiz!

Emektar Editör muratdicle - ait Avatar

Dileyene Kafe Filtre Ücretsiz!

Merhabalar,

Musonya Kafe Filtre alternatif lisanslama hizmetini başlatmıştır.

Ekonomik sebeplerden ötürü işletmesine ücretli (TİB onaylı) filtre programı satın alamayan internet kafe sahipleri için şarta bağlı olarak ücretsiz lisans hizmetimiz başlamıştır. Basit olarak tek bir şartı olan bu lisanslama türünde; internet kafenizdeki terminallerin IE, Firefox vb. internet tarayıcıların açılış sayfaları htt://start.musonya.net olarak ayarlanacaktır. Bu şartı kabul ettiğinizde ürünümüzü isediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Yaşanan ve bizlere bildirilen bazı tecrübeler göz önüne alınarak bu açılış sayfasını olabildiğince hızlı açılacak şekilde ayarlarladık.

Konulya ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Saygılarımızla
    Musonya Yazılım ve Internet Teknolojiler

Üye -+- - ait Avatar

Soru

Söz konusu yazılım ile kablosuz laptop tarzı bilgisayarları da kontrol altına imkanı varmı?

Üye aHmEt20 - ait Avatar
    bu uygulamaya çok sevindim şimdi kurdum kafeye umarım verim alırız .Kampanya için Teşekkürler.
    Hayatın boyunca calısıyorsun, 30 yıl boyunca yaptıgın seyin farklılık yaratacagını düşünerek yasıyorsun, insanlar için önemli oldugunu sanıyorsun bir sabah uyandıgında sunu anlıyorsun: hayır.. orda kücük bir hatan var, sen harcanabiliyorsun, aman Allah'ım..

Alıntı -+- Mesajı Göster
    Söz konusu yazılım ile kablosuz laptop tarzı bilgisayarları da kontrol altına imkanı varmı?
    Bunun için iki çözüm var. Ya bilgisayara bağımsız bir filtre yükleyeceksiniz ya da internet çıkışını bir proxy/filtre cihazına bağlayacaksınız.

Eğer bu uygulmayı bir internet kafe için düşünüyorsanız sizin için en uygunu cihaz özellikli bir filtre olacaktır. MKF sadece bir ağa bağlı internet kafe vb. işletmeler için uygun olacaktır.

Saygılar.

Alıntı aHmEt20 Mesajı Göster
    bu uygulamaya çok sevindim şimdi kurdum kafeye umarım verim alırız .Kampanya için Teşekkürler.
    Umarım verim alırsınız. Programla ilgil her türlü görüş ve önerilerinizi lütfen buradan dile getiriniz. Bu ürün 2 senedir siz değerli kafeci arkadaşların fikri sayesinde geliştirilmiştir.

Saygılar.

Üye aHmEt20 - ait Avatar
    iyi günler kampanyanızdan dileyene kafe filtre programını kurmustum.Makınanın acronıcs ile yedeğini almıştım .Geçen hafta ana makınadakı bır kac aksaklık nedenıyle acronıcsten kurmustum, yedeği kafe porgramını kurduktan sonra almıştım .Az önce farkettım ki program demo olarak çalışıyor .Bunu nasıl düzeltebilirim . Yedeği geri almam ne gibi bir sorun oluşturmuş olabilir. Lisansı ip üzerinden değerlendiriyordunuz sanırım ?Çözüm olarak ne yapabilirim?Ayrıca clientler ana sayfa olarak ayarlanmasını istediğiniz sayfayı açamıyor ...
    Konu aHmEt20 tarafından (13-06-2010 Saat 21:57 ) de değiştirilmiştir.
    Hayatın boyunca calısıyorsun, 30 yıl boyunca yaptıgın seyin farklılık yaratacagını düşünerek yasıyorsun, insanlar için önemli oldugunu sanıyorsun bir sabah uyandıgında sunu anlıyorsun: hayır.. orda kücük bir hatan var, sen harcanabiliyorsun, aman Allah'ım..

Sunucumuz kapalı olduğundan lisans bilgilerine ulaşılamıyor dolayısıyla program demoya düşüyor. Bu hafta sunucumuzu açtırmaya çalışacağız.

Saygılar.

Üye aHmEt20 - ait Avatar
    bilgilendirme için teşekkürler.Bir de sanalikaya giremiyoruz onu listeden çıkarma şansımız var mı programı inceledim ama öyle bir sekme ile karşılaşmadım.Ne yapmamı önerirsiniz?

Yasak ekranında TİB'in sayfası geliyorsa yapabilecek birşey yok. Bunun dışında Yönetici listesi ve URL kelime kontrol bölümüne bakabilirsiniz.

Üye aHmEt20 - ait Avatar
    Gelişme var mı serverlerın acılması konusunda?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread