Toplam 9 sonuç bulundu. Gösterilen sonuçlar: 1 - 9 arası
    Üye

Avira premium security suite firewall ı nasıl kaldırılır? [Çözüldü]

Benim bir sorunum var.Bilgisayarımda önceden Avira security suite yüklüydü onu kaldırıp Kaspersky İnternet Security i yükledim ama Avira Firewall hala duruyor kaspersky ın firewallıyla çakıştığı için internet bağlantısı yavaşlıyor.Yardımcı olursanız sevinirim.

Yasaklanmıştır
    Merhaba,
    Doctus'a Hosgeldiniz. Asagidaki linkten Avira Registry Cleaner programini indirip deneyin isterseniz. Umarim faydasi olur.

http://www.avira.de/en/support/support_downloads.html

Emektar Editör
    Lütfen sorularınızı özel mesaj yolu ile sormayınız.. Yanıtlanmayacaktır

Üye
    Söylediklerinizi yaptım ama hala güvenlik merkezinde,güvenlik duvarına baktığımda Avira firewall çalışıyor diye yazı var çakışmaması için kaspersky ın firewallını kapattım.

Üye
    Avira Security suite yükleyip kaldırsam bir şey değişirmi ?

Emektar Editör
    Yükleyip tekrar kaldırmanın faydası olabilir.En azından üzerine yazacağı için bu seferki kaldırma işlemi başarılı sonuçlanabilir ancak kaldırma işlemini güvenli mod da yaparsanız daha iyi olur.
    Lütfen sorularınızı özel mesaj yolu ile sormayınız.. Yanıtlanmayacaktır

Yasaklanmıştır
    Ben o sekilde denemistim fakat bir faydasi olmamisti. Avira Registry Cleaner programiyla kayit defterindeki girdileri tespit edip tek tek silmistim, o sekilde kurtulmustum. Tabiyki bu islemleri güvenli modda yapmaniz gerekiyor. Normal kipte izin vermiyor.

Üye
    Size çok teşekkür ederim tekrar yükleyip kaldırınca(Güvenli Modda) sorun ortadan kalkı.:

Üye
    Alıntı Forever123 Mesajı Göster
    Benim bir sorunum var.Bilgisayarımda önceden Avira security suite yüklüydü onu kaldırıp Kaspersky İnternet Security i yükledim ama Avira Firewall hala duruyor kaspersky ın firewallıyla çakıştığı için internet bağlantısı yavaşlıyor.Yardımcı olursanız sevinirim.
    avira premium security suite firewall ı kaldıramıyan arkadaşım aynısı benimde başıma geldi SIW informasyon diye bir program yüklemiştim orada güvenlik kısmında avira firewall görünüyor ne yaptımsa kalkmadı DİKKAT kaldırma şekli denetim masasından program ekle/kaldır dan avira ya tıkla değiştir tıkla açılan yerden avira firewall kutucuğunu iptal et yeniden avirayı kuruyor firewall sız olarak sonra kaldırdığında firewall kalkıyor umarım bunun sana bir faydası olur bütün doctus üylerine selamlar

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread