5 / 6 Sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu
Toplam 54 sonuç bulundu. Gösterilen sonuçlar: 41 - 50 arası
    Yasaklanmıştır
    Merhaba
    Öncelikle cevap için teşekkürler.Şimdi ilk işim Süperonline için yaptığım başvuruyu iptal ettirmek olacak.Zaten gelecekleri de yok.

Anladığım kadarıyla başvuru sonrasında bir ekip gelip hız testi yapıyor.Ttnet'in sayfasına bakıp inceleyeceğim.Sizin kullandığınız hız ve fiyat benim içinde uygun.Çünkü şu an 4 mbit sınırsız kullanıyorum ve 83 TL. ücret ödüyorum.Süperonlin 10 mbit bağlantıya başvuru nedenim buydu aslında.Ama bu başlığı okuduktan sonra iyiki de gelip bağlantı yapmamışlar diyorum:

Müdavim
    Alıntı tekir06 Mesajı Göster
    Merhaba
    Öncelikle cevap için teşekkürler.Şimdi ilk işim Süperonline için yaptığım başvuruyu iptal ettirmek olacak.Zaten gelecekleri de yok.

Anladığım kadarıyla başvuru sonrasında bir ekip gelip hız testi yapıyor.Ttnet'in sayfasına bakıp inceleyeceğim.Sizin kullandığınız hız ve fiyat benim içinde uygun.Çünkü şu an 4 mbit sınırsız kullanıyorum ve 83 TL. ücret ödüyorum.Süperonlin 10 mbit bağlantıya başvuru nedenim buydu aslında.Ama bu başlığı okuduktan sonra iyiki de gelip bağlantı yapmamışlar diyorum:
    aslında VDSL2 kullanımını unutuyor net kullanıcıları 1 yılı gecmiş suredır var arastırmak her zaman ıyıdır

Şef
    Bu adil kullanım herzesi olmasaydı, 20 mb bağlantı alıp doctus'u oradan yayınlayacaktım ama... Yalan oldu

Yasaklanmıştır
    Arkadaşımın Müşteri hizmetlerini arayarak almış xlarge tarifesi fiyatlarıdır
    (Limitsiz)

10 mbit 99 TL
    20 mbit 199 TL
    50 mbit 399 TL
    100 mbit 599 TL

: :

Umarım bu fiyatlarda bir yanlışlık vardır diye düşünürken bakmış olduğum birkaç forumda bu fiyatları gördüm
    Konu tekir06 tarafından (19-03-2010 Saat 00:55 ) de değiştirilmiştir. Sebep: Düzeltme

Şef
    (Limitsiz)

10 mbit 99 TL
    20 mbit 199 TL
    50 mbit 399 TL
    100 mbit 599 TL

Umarım bu fiyatlarda bir yanlışlık vardır diye düşünürken bakmış olduğum birkaç forumda bu fiyatları gördüm
    Maaşallah,
    acaba bize özel bi tarife yaparlar mı? download sınırlı olsun da, upload sınırsız olsun mesela O zaman sunarız doctusu oradan

Yasaklanmıştır
    @Tansu, Tellcom'u incelemiş miydin?
    Gerçi şimdi baktım iptal olmuş. Onlarda superonline'a ortak olmuş.
    Konu rob33n tarafından (19-03-2010 Saat 13:46 ) de değiştirilmiştir.

Üye
    Şans eseri kuzenlerimde otururken superonline yetkilisi geldi ve bu tarfeden bahsetti. Binanızın altına kdr fiber kablo çekıldı, apt. içi telefon görüşmesi bedava, lig tv kampanyası vs.. paket içerigini anlattı. İlk başta o kdr cazip geldi ki anlatamam 10 mbit sınırsız vs.. Sonra girdim nette hemen bir araştırmaya koyuldum. Genel olarak hız oranı bahsedildigi gibi 10 mbiti görüyormuş (Adsl de 8 mbit diyen pazarlanan pakette 8 mbti gören yok araştırmama göre, burda var mı?) ama 3 gunde bir sorun çıkıyo baglantı gidiyor, alt yapı sınırılı oldugundan baglantı var gibi gözküp baglanamayan oluyormuş gibisinden yazılarla karşılaştım. Henüz sistemi oturturamamışlar sanırsam.
    + 2 mbit sınırsız kullanıyorum kendi evimde aylık 50-100 gb arası download ediyorum hiç bi sorun yok bnm açımdan. Fİyatı 63 tl.
    Bence şuan için hız oranlarımız düşük olup fiyatlar ohaaa dedirtse de ADSL den şaşmamak lazım.
    Bİr de sanırsam quik nette superonline geçti dimi ?

Yasaklanmıştır
    Alıntı asd300500 Mesajı Göster
    Bİr de sanırsam quik nette superonline geçti dimi ?
    Evet, Superonline Fiber İnternet oldu.

Müdavim
    (Limitsiz)

10 mbit 99 TL
    20 mbit 199 TL
    50 mbit 399 TL
    100 mbit 599 TL

http://www.ttnet.com.tr/web/234-1197.../ucretlendirme burda oyle yazmıyor sevgılı kardesım

Üye
    nevrans; o ücret taablosu superonline fiberin sanırsam.

5 / 6 Sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Okuduğunuz Konuya Benzer Konular

1. İnternet Security Yeterli midir ?
    By feykbey in forum Internet Security Yazılımları
    Cevap: 1
    Son Mesaj: 09-03-2010, 16:45

Tags for this Thread