Toplam 6 sonuç bulundu. Gösterilen sonuçlar: 1 - 6 arası
    Yasaklanmıştır

Ad-Aware Free Anti-Malware 8.2.0

Ad-Aware Free Anti-Malware 8.2.0
    http://www.lavasoft.com/products/ad_...php?t=features
    Davranış tabanlı tehdit tespiti ve entegre edilmiş gerçek zamanlı koruma ile Ad-Aware sisteminizin ihtiyacı olan güvenliğe odaklanmış özel bir güvenlik yazılımı ile karşımızda. Bilgisayarınızı ağırlaştıran ve sistem kaynaklarını sömüren diğer güvenlik programlarının aksine Ad-Aware yenilenen özellikleri ve güncellenen yapısı ile gelişmiş bir güvenlik sağlarken aynı zamanda önceki sürümlerine ve rakiplerine göre daha hafif ve daha hızlı bir durumda karşınızda.Bilgisayarınıza bulaşabilecek veya bilgisayarınızda bulunan tüm spyware, adware, virüs, trojan, worm gibi kötü niyetli malware yazılımlardan sisteminizi koruyabileceğiniz ya da arındırabileceğiniz Ad-Aware bilgisayarından sürekli olarak maksimum performans almak isteyen kullanıcıların sistem güvenliğini tamamlayabileceği güçlü bir güvenlik programı.Tanımlama güncellemeleri ile en güncel tehditlere karşı sürekli olarak hazır durumda bulunmanızı sağlayan Ad-Aware çoklu tarayıcı desteği, tek tıklama ile web geçmişi temizleme gibi daha birçok özellik ile internet gezintilerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirmeniz için üstüne düşeni yapıyor. İstediğiniz zaman bilgisayarınız üzerinde belirlediğiniz bölgelerde veya sistem dosyaları üzerinde tarama yapabileceğiniz Ad-Aware gelişmiş tarama motoru ve yenilenen sade arayüzü ile ücretsiz bir güvenlik programından daha fazlası.
    Ad-Aware'in içerdiği yeniliklerin ve özelliklerin başında ise şunlar geliyor;
    * Davranış Tabanlı Tehdit Tespiti
    * Ad-Watch Live! (İşlemler, Yeni! Dosyalar, Kayıt Defteri, Ağ) Entegre Gerçek Zamanlı Koruma
    * Kişiselleştirilebilir Profil Taramaları
    * Yenilenen Güncelleme Sistemi; Update Manager
    * Windows Güvenlik Merkezi İle Tam Entegrasyon
    * Yeni! E-posta Tarayıcı
    * Yeni! Rootkit Kaldırma Sistemi
    * Yeni! Türkçe dil desteği
    Author: Lavasoft
    Date: 2010-02-16
    Size: 87.1 MB
    License: Freeware
    Requires: Win XP/2003/Vista/Windows7
    http://www.lavasoft.com/products/ad_...php?t=features
    http://www.lavasoft.com/products/ad_...?t=screenshots
    Konu fthkyn04 tarafından (22-02-2010 Saat 04:24 ) de değiştirilmiştir.

Üye
    * Yeni! Türkçe dil desteği

olması güzel

Üye
    Güzel bir koruma programı teşekkürler..

Üye
    Gördüğüm kadarıyla Ad-Aware programının cookie'den başka birşey silmediği için kullanmıyorum.MalwareBytes,A-Squared,SuperAntiSpyware gibi yazılımlar varken Ad-Aware kullanmak bana saçma geliyor.
    Konu Katurela tarafından (10-04-2010 Saat 00:41 ) de değiştirilmiştir.

Müdavim
    Lavasoft Adaware Vipre motoru-veritabanı kullanıyor diye duymuştum.
    Total Security versiyonunun da G-Data (Bitdefender + Avast) motoru kullandığını işitmiştim. Acaba doğru mudur? Bir de Coranti Antivirus Lavasoft Antivirus ve Antispyware motorlarını kullandığını söylüyor o zaman Lavasoft'un kendi tarama motoru ve malware veritabanları da mevcut mu?

Teşekkürler...

Baş Editör
    Alıntı Ozgurbilge Mesajı Göster
    Lavasoft Adaware Vipre motoru-veritabanı kullanıyor diye duymuştum.
    Total Security versiyonunun da G-Data (Bitdefender + Avast) motoru kullandığını işitmiştim. Acaba doğru mudur? Bir de Coranti Antivirus Lavasoft Antivirus ve Antispyware motorlarını kullandığını söylüyor o zaman Lavasoft'un kendi tarama motoru ve malware veritabanları da mevcut mu?

Teşekkürler...
    Ad-Aware 9 Free Internet Security - Sunbelt ve Lavasoft antivirus motoru Bkz.
    Ad-Aware Pro - Sunbelt ve Lavasoft antivirus motoru
    Ad-Aware Total Security - G-data ve Lavasoft antivirüs motoru Bkz.

Coranti çok motorlu Anti-Virus & Anti-Spyware programı: Bkz.

• BitDefender
    • F-Prot
    • Lavasoft Anti-Spyware

antivirüs motorlarını kullanmakta.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread