1 / 2 Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Toplam 18 sonuç bulundu. Gösterilen sonuçlar: 1 - 10 arası
    Üye

Ad-Aware Artık Türkçe !

Ad-Aware yeni sürümünü yayınladı ve Türk kullanılcılarına da bir sürpriz yaptı.Ad-Aware artık Türkçe.Üstelik bir çok yeniliği de beraberinde sunarak.:::
    KENDİM, SADECE BEN

WEBROOT / Malwarebytes / Glary Utilities Pro

Üye
    Ekran goruntuleri de benden olsun...

Yasaklanmıştır
    yapmayınbunları hala kullanan kaldı mı?kenar da köşe de?süper İS. lerden beri?

Üye
    Alıntı fthkyn04 Mesajı Göster
    Yanlış mı biliyorum, yoksa genel olarak söylediğiniz "is."ler spyware-rootkit gibi testlerde çuvallıyor ya da düşük ortalama ile bitiriyor. :

Ama ne olursa olsun, bunları kullanan var ki üzerinde emek veriliyor ve paralı versiyonları çıkartılıyor.
    Her programın bir kitlesi vardır ki Ad-Aware'inki azımsanmayacak kadar büyük

Yasaklanmıştır
    Alıntı fthkyn04 Mesajı Göster
    İnternet güvenliği yazılımları bazen tek başlarına yeterli olamıyor. Kişisel tecrübelerim, yeni ve meraklı bir bilgisayar kullanıcısının bilgisayarını periyodik olarak 2. bir güvenlik yazılımı ile taratması gerektiğini söylüyor. Bu a ya da b yazılımı olabilir.
    Ayrıca kimseler yokken Ad-Aware vardı. Emekleri boşa gitmiyor ki bunca yıldır piyasadalar :

Üye
    Çok güzel bir haber teşekkürler baroone, sonunda ya, Winrardan sonra Ad-Aware de Türkçe verdi,: darısı diğer programların başına...:

Üye
    Şu anda ben kullanıyorum ve oldukça da memnunum hem kaspersky ile uyumlu çalışıyor hem de oldukça başarılı spyware, malware ve rootkit olayında şahsen tavsiye ederim üstelik artık Türkçe :::
    KENDİM, SADECE BEN

WEBROOT / Malwarebytes / Glary Utilities Pro

Müdavim
    bence a-sguared en ıyısı 3 aylık full surum lısanslı a-sguared 2 pc ıcın 19 tl

Üye
    Ad -Aware Türkçe olmasına Türkçe fakat gün gün öyle bir güncelleme alıyor ki sormayın her gün 60-70 MBlık dosya indiriyor benim gibi kotalı kullanıcılar için hiç de iyi bir durum değil; : koruması falan iyi fakat her gün yüksek oranda kurulum dosyası indirmesi hiç iyi bir durum değil.: Ad-Aware'yi pasiflikten aktifliğe getirmiştim ve gün gün güncelleme yapmaz arada sırada 40-50 MBlık kurulum dosyası alır diyordum ama yanıldım.:
    Avira'yı ve Mc Afee'yi biraz dinlendireyim dedim ama buraya kadarmış. : Tekrar pasife döneceğiz anlaşılan; Avira'yla ve Mc Afee'yle yola devam.:

1 / 2 Sayfa 12 SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Okuduğunuz Konuya Benzer Konular

1. Algoritma Konusunda Türkçe Kaynak Kitap Çıktı!
    By Simislov in forum Web ve Masaüstü Programlama
    Cevap: 2
    Son Mesaj: 07-12-2010, 03:00
  2. Ad Aware Pro Internet Security
    By defroid in forum Internet Security Yazılımları
    Cevap: 3
    Son Mesaj: 23-04-2010, 12:42
  3. Avira Antivir'in neden Türkçe Yaması yok ?
    By global_deejay in forum Avira AntiVir
    Cevap: 1
    Son Mesaj: 20-04-2010, 22:44

Tags for this Thread