2 / 2 Sayfa BirinciBirinci 12
Toplam 18 sonuç bulundu. Gösterilen sonuçlar: 11 - 18 arası
    Üye
    A-Squared,SUPERAntiSpyware,MalwareBytes gibi rakipleri varken bence Ad-Aware gibi sadece cookie silen bir yazılımın kullanılması bence gereksiz.

Üye
    Alıntı remove Mesajı Göster
    Ad -Aware Türkçe olmasına Türkçe fakat gün gün öyle bir güncelleme alıyor ki sormayın her gün 60-70 MBlık dosya indiriyor benim gibi kotalı kullanıcılar için hiç de iyi bir durum değil; : koruması falan iyi fakat her gün yüksek oranda kurulum dosyası indirmesi hiç iyi bir durum değil.: Ad-Aware'yi pasiflikten aktifliğe getirmiştim ve gün gün güncelleme yapmaz arada sırada 40-50 MBlık kurulum dosyası alır diyordum ama yanıldım.:
    Avira'yı ve Mc Afee'yi biraz dinlendireyim dedim ama buraya kadarmış. : Tekrar pasife döneceğiz anlaşılan; Avira'yla ve Mc Afee'yle yola devam.:
    Remove dostum yanlışın var.Ben de Kaspersky is ile kullanıyorum biliyorsun.Şimdi olay şu bazen is ler ile çakışma yaşayabiliyor indirme esnasında ki ben de başta bu sorunu yaşadım ama olay şöyle çözülüyor.Biliyorsun ki Ad-aware de bir is şu anda.Bu yüzden sen her ne kadar virüsten korumayı kapatsan da yazılım virüs veritabanını indiriyor ve saklıyor.Ben de aynı durumda karşılaştığımda şunu buldum.Bu çakışma olursa ve 70 mb dosyayı indirmeye başlarsa pc ni tekrar başlat düzeliyor.Ben sorunu bu şekilde çözdüm.BAŞLANGIÇ HATASI YANİ

Alıntı Katurela Mesajı Göster
    A-Squared,SUPERAntiSpyware,MalwareBytes gibi rakipleri varken bence Ad-Aware gibi sadece cookie silen bir yazılımın kullanılması bence gereksiz.
    KATILMIYORUM.Neredeyse 3 aydır kullanıyorum ve Kaspersky nin bulamadığı virüsü sildiğine şahidim.Haaa size göre diğerleri daha iyi olabilir.Saygı duyarım.Ama a-squared dışında diğerleri nal toplar bence.Siz kullandınız mı plus versiyonu bilmiyorum ama ben bunların çoğunu kullanmış biri olarak a-squared dışındaki yorumlarınız olmamış.Bence Adaware ye göre onlar cookie bile silen olamaz...
    Konu DrOpMaN® tarafından (19-08-2013 Saat 22:22 ) de değiştirilmiştir. Sebep: Birleştirme
    KENDİM, SADECE BEN

WEBROOT / Malwarebytes / Glary Utilities Pro

Üye
    @ baroone cevabınız için teşekkürler
    Fakat her gün 70 mblık dosya ala ala günlük kota miktarını etkiliyor oysa diğerleri öyle mi 2 saate ya da 6 saate bir alıyor ama devede pire gibi birşey alıyorlar hatta bazen blgisayarı işlerimden dolayı 1-2 gün sonra açıyorum, açtığım zamanda güncelleme dosyaları yığılmış oluyor ama toplamı mb olarak 10-20'yi geçmiyor. Yok yok kalsın zaten anti-malvare-virüs(trojan) yazılım olarak Dijital Patrolum var. Çok acil olduğu zamanlarda kullanmak üzere pasife aldım. Tekrardan söylüyorum(belirtiyorum) yanlış anlaşılmasın Ad-Awere iyi bir koruma sağlıyor benim tek derdim günlük indirdiği 60-70 Mblık güncelleme dosyası, bu haddinden fazla veritabanı güncellemesi yapmasaydı(almasaydı)sürekli Ad-Awareyle devam ederdim. Kotasız kullansam böyle bir sorunu kafaya bile takmam ama 4 veya 6 Gb lık kota kullananlar için iyi bir durum değil.

Üye
    Alıntı remove Mesajı Göster
    @ baroone cevabınız için teşekkürler
    Fakat her gün 70 mblık dosya ala ala günlük kota miktarını etkiliyor oysa diğerleri öyle mi 2 saate ya da 6 saate bir alıyor ama devede pire gibi birşey alıyorlar hatta bazen blgisayarı işlerimden dolayı 1-2 gün sonra açıyorum, açtığım zamanda güncelleme dosyaları yığılmış oluyor ama toplamı mb olarak 10-20'yi geçmiyor. Yok yok kalsın zaten anti-malvare-virüs(trojan) yazılım olarak Dijital Patrolum var. Çok acil olduğu zamanlarda kullanmak üzere pasife aldım. Tekrardan söylüyorum(belirtiyorum) yanlış anlaşılmasın Ad-Awere iyi bir koruma sağlıyor benim tek derdim günlük indirdiği 60-70 Mblık güncelleme dosyası, bu haddinden fazla veritabanı güncellemesi yapmasaydı(almasaydı)sürekli Ad-Awareyle devam ederdim. Kotasız kullansam böyle bir sorunu kafaya bile takmam ama 4 veya 6 Gb lık kota kullananlar için iyi bir durum değil.
    Dediğm gibi dostum o sadece çakışma durumunda oluyor mesela ben adawarenin otomatik update özelliğini kapattım bu yüzden uygun olunca elle update ediyorum ve dolayısıyla bu sorunu artık yaşamıyorum.Update i haftada bir yapıyorum ve en son bugün yaptım senin bu yorumun üzerine 6 günlük update dosyası miktarı 12.68 mb oldu.Bilgine.
    KENDİM, SADECE BEN

Üye
    @baroone

MalwareBytes ve SUPERAntiSpyware yazılımlarına nal toplar diyebiliyorsanız ben size birşey demiyorum :

Üye
    Alıntı Eraybar Mesajı Göster
    @baroone

MalwareBytes ve SUPERAntiSpyware yazılımlarına nal toplar diyebiliyorsanız ben size birşey demiyorum :
    Ad-Aware ye sadece cookie siler diyorsanız ben size ne diyeyim ki :
    KENDİM, SADECE BEN

Editör
    @baroone

Katurela kardeşim Ad Aware senin dediğin bu yazılımlardan hem imza sürümü hemde kalite olarak daha iyidir.Tabi onlarda kaliteli yazılım ama Ad aware onlardan kat kat iyidir
    Konu DrOpMaN® tarafından (06-08-2013 Saat 22:24 ) de değiştirilmiştir.
    DİZÜSTÜ :
    Zemana antiloger
    Zemana AntiMalware premium

MASAÜSTÜ PC :

Zemana antiloger
    Zemana AntiMalware premium

Üye
    güzel koruma sağlıyor ancak kafama birşey takılıyor cevaplanırsa sevinirim.bir çok sitede türkçe dil var deniyor.güvenerek indiridim.ama program ingilizce çıktı ve ayarların dada türkçe yok.türkçe için dil paketi mi indirmk lazım.2 kere denedim(tam indir,gezginler) ama aynı durum.

2 / 2 Sayfa BirinciBirinci 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Okuduğunuz Konuya Benzer Konular

1. Algoritma Konusunda Türkçe Kaynak Kitap Çıktı!
    By Simislov in forum Web ve Masaüstü Programlama
    Cevap: 2
    Son Mesaj: 07-12-2010, 03:00
  2. Ad Aware Pro Internet Security
    By defroid in forum Internet Security Yazılımları
    Cevap: 3
    Son Mesaj: 23-04-2010, 12:42
  3. Avira Antivir'in neden Türkçe Yaması yok ?
    By global_deejay in forum Avira AntiVir
    Cevap: 1
    Son Mesaj: 20-04-2010, 22:44

Tags for this Thread