3 / 4 Sayfa BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 31 sonuç bulundu. Gösterilen sonuçlar: 21 - 30 arası
    Üye
    Sayın @Federation;
    Hımm şöyle bişey anladım; A-squared silinen bazı programların kaldırılırken bıraktığı artıklarına böle bir uyarı yapıyor,bunlarda önemsiz diyorsunuz öle mi?
    O zaman şöyle bir düzeltme yapayım;

1 Doğru,1 Yanlış,4 Önemsiz tespit ayrıca A-squared'ı paranoyak yapan Ikarus diyelim mi acaba

HijackThis Takım Kaptanı
    Alıntı osmandemi Mesajı Göster
    Arkadaşım antivirüs motoru var ikarus kullanamazsın kullanırsan sistemin tam korunmaz çakışma yapar boşuna bilgisayarın kasılır inanmıyorsan kendi sitesine bak a squared testlerde anti malware programları ile mi antivirüslerlemi test ediliyor ?
    RAM 2GB.İşlemci Q6600.Her BS'ın teknik özellikleri ,kullanıcı bilinci önemli faktörlerdir.Benim bilgisayarımı kasmıyor ve performansından memnun olduğumu ifade ediyorum.Bilgisayarın kasmasına birden fazla sebep olabilir.Her yüklenen program teknik olarak kasmaya belirli ölçüde zaten katkıda bulunabilir.Avira PSS ile kullanılabileceğini ifade ediyorum.

Benim için ikarus motoru ve ne ile test yapıldığı bu durumda ikinci planda kalıyor.

Program adı üzerinde a-squared Anti-Malware

Emektar Editör
    @security-
    Evet öyle diyebiliriz.A-Squared i öyle yapan kesinlikle ikarus.Okadar boş şeye uyarı veriyor ki bazen sıkılıyorum gereksiz şeylerin işaretini kaldırırken.Kullanıcılar da bu yüzden kaçıyor programdan.Yoksa kendi motorunda abartılacak kadar yanlış alarm yok.Uzun süre kullandım ve kendi imzası ile sorun yaşamadım şahsen.
    Lütfen sorularınızı özel mesaj yolu ile sormayınız.. Yanıtlanmayacaktır

Üye
    Ben de yeni başladım free mod kulanıyorum. Antivirüs kullandığım için gerçek zamanlı koruma olmasın dedim.Ancak free mod olarak kullanımda hem anti dialer hem de hijack free entegre geliyor.

Üye
    1 yıllık lisansım var, iki gün kullandım. Deyim yerindeyse hiç durmadan güncelleme yaptığından ve CPU&RAM kullanımını olumsuz etkilediğinden aktif korumasını kapattım. Pasif-tarama amaçlı kullanmak için ideal bir program.

Korsan Yazılım Kullanmamak ... Neden ? :30:
    Uygunsuz mesaj bildirim için lütfen buraya ve tüm forum kuralları için lütfen buraya bakınız. :19:

Daha iyi bir Doctus görmek için hep birlikte elele . . .
    :34:

Emektar Editör
    Online Armor ile uyuştuğunu belirtiyorlar ancak online armor ile kullanmaya kalktım ve bilgisayarı felçe etti. Online Armor un firewall unu devre dışı bıraktı, program açılma süreleri uzadı...vs Halbuki gerekli izinler verdim. Outpost ile iyi anlaştılar ama. Güncelleme sırasında bazen mouse bile oynamıyor yerinden. Birkaç gün daha deneyip kaldıracağım muhtemelen. Yani imzamdaki sistemde bile aksaklıklar yapıyorsa biryerlerde sorun vardır.

Üye
    imza dedin de aklıma geldi. Bir de hiç durmadan imza veri tabanını güncelliyordu. yanlış hatırlamıyorsam 147kb. civarında. Biraz paranoyok bir program.

Korsan Yazılım Kullanmamak ... Neden ? :30:
    Uygunsuz mesaj bildirim için lütfen buraya ve tüm forum kuralları için lütfen buraya bakınız. :19:

Daha iyi bir Doctus görmek için hep birlikte elele . . .
    :34:

Üye
    Alıntı Asgard Mesajı Göster
    Online Armor ile uyuştuğunu belirtiyorlar ancak online armor ile kullanmaya kalktım ve bilgisayarı felçe etti. Online Armor un firewall unu devre dışı bıraktı, program açılma süreleri uzadı...vs Halbuki gerekli izinler verdim. Outpost ile iyi anlaştılar ama. Güncelleme sırasında bazen mouse bile oynamıyor yerinden. Birkaç gün daha deneyip kaldıracağım muhtemelen. Yani imzamdaki sistemde bile aksaklıklar yapıyorsa biryerlerde sorun vardır.
    Çok ilginç geldi bana halbuki emsisoft, online armor u bünyesine katmıştı bu sanki bir internet security nin antivirüs ve firewall unun çakışmasına benziyor.

Emektar Editör
    Bende anlam veremedim açıkçası. Belki de ben yaşıyorum bir tek bu sorunu. Hayır acemi kullanıcı olsam diyeceğim ki bir yerde hata yaptım ama yok. Bütün ayarları gözden geçirdim. Enteresan durum. Hatta comodo kullanırken bile 1-2 arıza yaptı program. Outpost ile iyi geçiniyorlar yalnız. Hala sorun yaşanmadı.3 gündür denemedeyim.

Baş Editör
    Ben kullanıyorum ve gayet de memnunum :

3 / 4 Sayfa BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Okuduğunuz Konuya Benzer Konular

1. Malwarebytes ve a squared tarama amaçlı yüklenirse arka planda çalışan modülü var mı?
    By osmandemi in forum Anti-Spyware ve Anti-Trojan Yazılımları
    Cevap: 12
    Son Mesaj: 08-12-2009, 19:25
  2. Kekırla Röportaj
    By Tuna in forum Güncel Haberler
    Cevap: 11
    Son Mesaj: 29-08-2007, 19:11
  3. Nokia 6131 için video oynatıcı var mı?
    By dj.turkmaster in forum Cep Telefonları
    Cevap: 14
    Son Mesaj: 23-08-2007, 01:42
  4. Philips coolskin kullanan var mı?
    By guyratlee in forum Güncel Haberler
    Cevap: 0
    Son Mesaj: 25-03-2006, 00:23
  5. Windows ME kullanan var mı?
    By TanSu in forum Güncel Haberler
    Cevap: 0
    Son Mesaj: 27-02-2006, 06:18

Tags for this Thread