Toplam 7 sonuç bulundu. Gösterilen sonuçlar: 1 - 7 arası
    Üye

ZoneAlarm Gelişmiş Ayarlar ile İnternete Girmiyor

osC++CoDeR bloğunda vermiş olduğu zonealarm pro ince ayarları denedim.Ayar sitesi budur http://7f6343.110mb.com/blog-f/ZoneAlarm%20Pro.pdf

bu sitedeki ayarları deneyince internete girmiyor.osc++coder bu ayarlar haricinde yaparsanız normal bir firewalldan farkı kalmaz diyordu.Zonealarm kapatınca internete rahatlıkla giriyor.Bu problemi çözmek için ne yapmak lazım ?

Üye
    bunun bir çözümü yok mu ?

Üye
    zonealarmdan anlıyan yok mu ya yardım edin bekliyorum

Üye
    Bunun bir kaç nedeni olabilir.
    Hangi versiyon kullanıyorsun bilmiyorum ama yükleme esnasında, ve ya yüklendikten sonra interneti kes seçeneği aktif olabilir. Veya internete bağlandığın sırada sana sormuş olduğu bir soruya deny seçeneğini seçmiş olabilirsin.

Üye
    Firewall bölümünde internet zone high yapınca girmiyor medium indirince giriyor sorun burda aslında

Yasaklanmıştır
    Alıntı _DmC_ Mesajı Göster
    Firewall bölümünde internet zone high yapınca girmiyor medium indirince giriyor sorun burda aslında
    Programın ben de kullanmadım. Ama o şekilde low-medium-high profilleri varsa bunları özelleştirebiliyoruzdur kanımca. High profil özelliklerinden internete erişim sağlanılabilir.

Eğer bu profilleri değiştirmeye imkanımız yoksa bu program tarafından yapılmış saldırı alnlarında kesin çözüm olsun diye yapılmış en üst düzey güvenlik profilidir. Ciddi saldırılar olmadığında gerekte yoktur. Bu yüzden medium da kalabilir. :

Üye
    Sorunu çözdüm.Firewall bölümünde advanced kısmına gelip " This computer is a client of an ICS/NAT gateway running ZoneAlarm Pro "

yazısının sol tarafındaki tik işaretliyecez sonrada ok diycez.Firewall internet zone high olucak trusted zone medium olucak.Privacy High olucak.Program Controll high olucak.Böyle sorunsuz çalışıyor.Osc++Coder ín ayar dosyasıyla tabi.http://7f6343.110mb.com/blog-f/ZoneAlarm%20Pro.pdf

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Okuduğunuz Konuya Benzer Konular

1. iexplorer8 ile internete girememe...
    By harun03 in forum HijackThis İnceleme ve Kötücül Yazılım Temizliği
    Cevap: 1
    Son Mesaj: 01-12-2009, 14:06

Tags for this Thread