1 / 2 Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 sonuç bulundu. Gösterilen sonuçlar: 1 - 10 arası
    Üye

Winamp'te flv formatını çalıştırmak

winamp pro 5.56 kullanıyorum flv dosyalarına basarken winamp programı kitleniyor sistemde k lite mega codec pack yuklu winamp programının flv oynatması için ne yapabilirim
    Bitdefender İnternet Security 16.28.0.1789

Yasaklanmıştır
    Her uzantıyı açabilen KMPLayer programını öneririm.Ayrıca Türkçe.

Üye
    K-Lite yüklü sistemde ara sıra böyle sorunlar oluyor. Şahsen benim sistemde de ara sıra oluyordu.
    Size tavsiyem K-Lite'nin yeni versiyonunu yada kota sorununuz varsa aynı sürümü tekrardan kurun.
    O zaman büyük olasılık sorununuz halledilecektir.
    Ayrıca, tavsiye program isterseniz talebinizi belli ettikten sonra sizlere kullanımı kolay program tavsiyeleri yapılacaktır.
    Sana selam olsun,
    Zincirin, zulmün kar etmediği,
    Kırbacın kar etmediği,
    Büyük tahammül!

Üye
    k lite mega codec pack son surumu kurulu su anda ama yine ayni sorun devam ediyor baska program tavsiyeleriniz olursa sevinirim.

Üye
    Flv. uzantılı dosyanızı Windows media player ile oynatabiliyormusunuz. Eğer media player ile oynatabiliyorsanız winamp kurulumunda hata oluşmuş demek ve winamp'ı yeniden kurmanız gerekecek.
    K-lite her oynatıcıya kodek desteği sağlamaktadır.
    Program tavsiyesi olarakta en basit şekilde windows media player, kmplayer, bsplayer, vlc vb.
    Sadece ses dosyalarınızı yürütmek isterseniz; Foobar ve Aimp2'i öneriyorum. Kurulum öncesi ve kurulum sonrası çok az yer kaplamakta ve tabiri caizse sisteme hiç yük bindirmiyor diyebilirim.

Foobar tam hatırlamıyorum ama sanırım .flv uzantılı dosyalarınıda oynatabilen eşsiz güzellikte bir oynatıcıdır..
    Konu mTn tarafından (23-11-2009 Saat 14:29 ) de değiştirilmiştir.
    Sana selam olsun,
    Kırbacın kar etmediği,
    Büyük tahammül!

Üye
    windows media player da da calısmıyor maalesef media player classicde calısıyor ben gom player kullanıyorum onda da sorunsuz sekilde calısıyor ama dedigim gibi ben winamp da calısmasını istiyordum onceden flv dosyaları winamp de calısıyordu diye hatirliyorum ama simdi ne olduysa kitleniyor winampi de yeniden silip kurdum o da care olmadi.

Üye
    Normal şartlarda media player klasik'te çalışıyorsa media playerde ve winampta da çalışması gerek.
    .flv uzantılı dosyayı tıkladığınızda dosyanız oynatılıyormu acaba.
    Bide .flv uzantılı dosyanızı direkt winamp üstüne sürükleyip denermisiniz ve winamp'ın dosya ilişkilendirme bölümünde .flv ilişiğini kontrol edermisiniz.
    K-lite kodek, gom player ve bir çok kodek içeren programlardan daha çok(vlc ile eş değer) kodek desteği sağlıyor diye biliyorum ben ama sizin sorununuz bir tuhaf

İsterseniz .flv dosyanızın
    Sana selam olsun,
    Kırbacın kar etmediği,
    Büyük tahammül!

Üye
    winamp i flv dosyasiyla coktan ilişkilendirmiştim zaten flv uzantisini iki kere basınca winamp acılıyo otomatik olarak ama dedigim gibi kitleniyo surukleyip acmıstım o da olmamıstı dosyaya sag tıklayip birlikte açtan winamp'e basınca da olmadi total video converterin kardesi total video player bile acti videoyu
    aimp2 nin içine suruklemeye calıstim dosyayı programin icine bile atamadim : )
    foobar i indirip kurdum bilinmeyen format dedi arayuzunu hiç sevmedim foobarin hemen kaldirdim an itibariyle vlc yi denedim ondada ne ses var ne goruntu ama saniyeler ilerliyo
    su an acabilen 3 program oldu gom player,total video player.media player classic
    foobar aimp ve vlc winamp basarisiz oldular

Üye
    tamam sorunumu hallettim ilgilendiginiz için sağolun
    k lit mega codec pack programını silip tekrar kurdum sorunum halloldu onceden de silip kurmustum ama demekki 2 kez silip kurmak lazimmiş
    kodekte sorun olunca media oynatıcılar ne yapsin

Üye
    Aimp2 ve foobar için yukardada dediğim gibi sadece ses dosyalarını oynatıyorlar. Bi ihtimal foobar .flv yi oynatır demiştim
    Foobar'ın ilk arayüzü çok sadedir ve ilk başta hoşuna gitmeyebilir.Açık kodlu kaynaklı olduğundan çok güzel arayüzlerini bulabilirsin.
    vlc 'nin oynatamamasına şaşırdım.

Sanırım ben sorununuzu çözmekte yardımcı olamadım
    O .flv dosyanızıda sizde gom player ile izleyin ne olacakki.
    Sana selam olsun,
    Kırbacın kar etmediği,
    Büyük tahammül!

1 / 2 Sayfa 12 SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread