Toplam 6 sonuç bulundu. Gösterilen sonuçlar: 1 - 6 arası

Konu: Satın aldım ama serial gelmedi.

Üye mcingoz - ait Avatar

Satın aldım ama serial gelmedi.

merhaba arkadaşlar. 2 gün önce superantispyware ı kurdum bugune özel indirim falan diyodu 9.95 dolara serial diye reklamı vardı. girdim paypal hesabımla satın aldım ama herhangi bi serial gelmedi. mail attım paypaldan itiraz ettim hala cevap yok. sitede 30 gün geri ödeme garantisi diyo hangi yolları izlemem gerekir? yardımlarınızı bekliyorum...

Üye sdcdnz - ait Avatar
    acaba o 9.95$ lık reklam hangi sitede vardı, sitenin adresini verirmisiniz incelememiz için?

Üye mcingoz - ait Avatar
    programın kendisiyle uğraşırken özelliklerine bakmak için sitesine bağlanmıştım orda geçiyodu bugüne özel diye. attığım mailler sonuçlanmış göndermişler serial i şu an aktif oldu yardımlarınız için teşekkürler...

Emektar Editör Tigin - ait Avatar
    Attığınız maillerin sonucunda geldiğini sanmıyorum ürün anahtarının. Sadece geç geliyor olabilir o kadar. Biraz sabretseydiniz zaten o kadar mail atmanıza da gerek kalmadan ürün anahtarı gelirdi...

"Insanity is doing the same thing, over and over again, but expecting different results."
    Albert Einstein

Üye mcingoz - ait Avatar
    Devir hız devri 3-5 saat beklenebilir ama 3-4 gün değil sonuçta internet üzerinden yapılan bi alışveriş. Düşüncenizi anladım o kadar müşteri içinden bakmayacaklarını kastettiniz ama hem paypaldan itiraz ettim hem siteden ticket açtım zaten gelen cevap açmış olduğum ticket üzerine geldi
    Konu mcingoz tarafından (21-11-2009 Saat 14:47 ) de değiştirilmiştir.

Üye Cafein - ait Avatar
    Bende yıllarca farklı anti-spyware ve türevlerini kullandım, test ettim. SuperAntispyware gibisini gördüm desem yalan olur. 9,95$ çok iyi fiyat. Bende lisanslı kullanıyorum. Ve herkese lisanslı program kullanmasını tavsiye ederim.

Kolay gelsin.
    || Samsung Galaxy SII JB || Logitech K360 || Logitech M305 || Samsung Ultrabook NP530U3C ||
    || Blackberry Curve 9360 || Android Box || Sandisk Extreme 3.0 Usb || Norton Internet Security ||
    || Zemana Anti Malware || Windows 7 ||

|| urlkes.com || DownloadPortable.com ||Galatasaray.us||

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread