Toplam 7 sonuç bulundu. Gösterilen sonuçlar: 1 - 7 arası
    Üye

Agnitum Outpost Kendini Koruma Özelliği(Self-Defens)

Agnitum Outpost Firewall Pro kaliteli bir firewallmıdır.Kullanan ve bu yazılımı iyi bilenlerin beni aydınlatmasını istiyorum.Kendini dışardan kapatmalara karşı ne kadar başarılıdır.Lütfen bilgilendiriniz.
    Zaman en güzel ilaçtır...

Üye
    Evet gayet kaliteli bir yazılımdır.
    Kendini kapatmaktan kastınız ne anlamadığım için bişey diyemeyeceğim.

Emektar Editör
    Matousec'teki testlere bakarak söyleyebiliriz ki bu konuda oldukça başarılı bir yazılımdır. Son testte kendi korumaya dair 5 ve 6 sıraları ücretli ve ücretsiz iki sürümü ile de elinde bulunduruyor ki genelde ilk 3 ten hiç düşmedi bu test sıralamasında. Her güvenlik yazılımı gibi %100 garanti verememek ile birlikte benzer ürünler içersinde uzun soluklu ve kalitesini kanıtlamıs bir yazılımdır. Güvenerek kullanabilirsiniz.

Not: Matousec test sonuçları bu link kontrol edebilirsiniz. Matousec sonuclar sayfası
    sudo dd if=/dev/zero of=/dev/mind

Üye
    Verdiğiniz linkteki testte Agnitum yazılımına baktım ve bu konuda tatmin olduğumu söyleyebilrim.Ama ben bir saldırı karşısında kendini savunma özelliğinin çok iyi olmasını beklerim.Dışardan kapatılabilecek (kolaylıkla) yazılımları kolay kolay tercih etmiyorum.Agnitum firewall yazılımını çok duymuştum ve bu yazılımı kullananların ve bu yazılım hakkında bilgili insanların görüşlerini öğrenmek istedim.Teşekkür ederim.Bu konuda bir kaç yorum daha yapılırsa öğrenmem açısından benim için çok iyi olacak.
    Zaman en güzel ilaçtır...

Emektar Editör
    Benim yıllardır kullandığım tek firewall, tüm ayarlarını en ince şekilde ve dikkatlice yaptıktan sonra sizi internetten gelebilecek hemen hemen her türlü tehdite karşı en iyi şekilde koruyan şuana kadar gördüğüm en başarılı güvenlik programı.

Kendini koruma konusuna gelince bence bu alanda bu program kadar başarılı pek program yok...

"Insanity is doing the same thing, over and over again, but expecting different results."
    Albert Einstein

Emektar Editör
    Daha önce pro versiyonunu kullanmıştım, bir süredir de Vista'da ücretsiz versiyonunu kullanıyorum. 3-4 yıllık süreç düşünüldüğü zaman Outpost her zaman ön sıralarda yer alan bir yazılım olmuştur. Güvenilir ve sağlam bir yazılımdır.

Outpost Firewall Free'nin özelliklerine şuradan da bakılabilir: http://free.agnitum.com/screens.html

Outpost ürünlerinin özellikleri de kıyaslanmış. "Self Protection" aradığınız özellik sanırım:

Defterim

px; padding-top:0; font-size:x-small; text-align:center">

Üye
    sistem kaynaklarını harcaması nasıl yüksek mi?yoksa diğerlerine göre az mı?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Okuduğunuz Konuya Benzer Konular

1. Ücretsiz Antivirüs Arşivi Tam 15 Tane
    By J@N_BerK in forum Anti-Virus Yazılımları
    Cevap: 4
    Son Mesaj: 01-11-2009, 21:24
  2. Sonuç Bildirgesinden; Çocuk Koruma Merkezlerinin kurulması
    By ulukol in forum İnternette Çocuk İstismarı
    Cevap: 0
    Son Mesaj: 13-10-2009, 22:52
  3. Cevap: 3
    Son Mesaj: 31-07-2009, 04:02
  4. Cevap: 1