Toplam 7 sonuç bulundu. Gösterilen sonuçlar: 1 - 7 arası
    HijackThis Takım Kaptanı

Ad-Aware 8.0.7 Free Tarama Sonrasında Bulunan Zararlıları Nasıl Silebilirim?[Çözüldü]

Arkadaşlar ad-Aware 8.0.7 Free programını tanıma ve deneme amaçlı indirdim.Taramada bulduğu zararlıyı silme imkanım varmı.Varsa nasıl siliniyor acaba? Kullanan bir arkadaş cevap verirse sevinirim.Saygılar.

Üye
    Tarama bittikten sonra Scan Results ekranında critical objects ve privacy objects olmak üzere 2 sekme göreceksiniz. Herbir sekmede silmek istediğiniz nesneleri tek tek veya sağ tık select all diyerek seçebilirsiniz. Ardından her 2 sekme için ayrı ayrı remove demeniz gerekiyor. Son olarak Finish butonuna tıkladığınızda işlem tamamdır.

Kaynak: Lavasoft Sıkça Sorulan Sorular

HijackThis Takım Kaptanı
    @stoopidbeast; çok teşekkür ederim.

Editör
    Aşağıdaki işlemleri uygulayınız. 2007 sürümü üzerinden bir resim ile anlattım ama 2008 sürümü farklı olmasa gerek

HijackThis Takım Kaptanı
    @İSS; çok sağolun.
    @stoopidbeast'ın yazdığından yola çıkarak silme mantığını anladım.Ve silme işlemi yaptım. Ad-Aware 8.0.7 Free'de arayüz farklı.

Bir de her tarama sonunda bu menüyü çıkartıyor.Saygılar.

Yasaklanmıştır
    olgun52 ben programi kullandigim zamanlarki deneyimimden bahsedeyim o her tarama sonrasi cikiyor dediginiz kisim eger sisteminizde bir zararli bulunduysa cikiyor ve size bu zararlilari bize gönderiniz virüs veritabani olusturmada sizinde katkiniz olsun gibisinden bir aciklama yapiliyor bide tek begenmedigim noktasi tarama esnasindan bir zararli buldugu zaman duruyor ve ne yapmaniz gerektigini soruyor siz karar veriyorsunuz ve tarama en basa dönüyor tekrardan basliyor buda biraz zahmetli oluyor belki bunlari biliyorsunuzdur fakat ben yinede paylasmak istedim saygilar.

HijackThis Takım Kaptanı
    Alıntı Dashboard Mesajı Göster
    olgun52 ben programi kullandigim zamanlarki deneyimimden bahsedeyim o her tarama sonrasi cikiyor dediginiz kisim eger sisteminizde bir zararli bulunduysa cikiyor ve size bu zararlilari bize gönderiniz virüs veritabani olusturmada sizinde katkiniz olsun gibisinden bir aciklama yapiliyor bide tek begenmedigim noktasi tarama esnasindan bir zararli buldugu zaman duruyor ve ne yapmaniz gerektigini soruyor siz karar veriyorsunuz ve tarama en basa dönüyor tekrardan basliyor buda biraz zahmetli oluyor belki bunlari biliyorsunuzdur fakat ben yinede paylasmak istedim saygilar.
    Ekranda görünen dosyalar Ad-Aware ile son taramadan sonra gelen menüden.İlgili dosyalar zaten Ad-Aware'nin ta kendisi.Bazı programlarla tarattım.zararlı yok yani. Bir de bu versiyonda söylediğiniz gibi bir şey bulduğunda durmuyor.Taramayı sonlandırıyor.Saygılar.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Okuduğunuz Konuya Benzer Konular

1. Cevap: 0
    Son Mesaj: 19-09-2009, 06:00

Tags for this Thread