3 / 4 Sayfa BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 38 sonuç bulundu. Gösterilen sonuçlar: 21 - 30 arası

Konu: spybot un intikamı

Emektar Editör İSS - ait Avatar
    Alıntı cih Mesajı Göster
    uçuk bir yaklaşım demişsiniz de allah aşkına nod32,panda ile clamwin bir mi.spy bot da öyle. pek çok kişi panda,nod32 kaspersky gibi bir internet security paketi yanında spy botu tarama amaçlı kullanıyor(du).uyuşmazlık varsa belirtsinler spybot uydursun kendini.panda is ile kaspersky is uyuşmaz zaten uyuşmasını da beklemem ama on acess tarama yapmaktan aciz clamwin kaspersky nin neyiyle uymuyor acaba? veya spybot.teatimer i kurmazsanız arkaplanda çalışan 1 process i bile yok.
    Olaya ücretli ücretsiz güvelik yerine değişen güvenlik uygulamalarının birbirleri üzerindeki etkisi olarak bakarsanız daha iyi olacaktır.
    İyi forumlar.

Yasaklanmıştır
    cih, güvenlik yazılımları belli servisleri arka planda çalıştırırlar ve bazı sürücülerini yüklerler. Servisleri otomatik çalışmaması için ayarladınız diyelim; ama yükledikleri sürücülerin çalışmasını durduramazsınız. Mesela Avira ve Avast'ın birlikte kullanıldığı ve birinin pasif olduğu kullanımlarda çakışmalar yaşanabiliyor (pasif olanın servisleri de pasif olduğu hâlde). Yabancı forumlarda örneklerini gördüm.

Sonuç olarak çakışma olasılığının sıfıra inmesini istiyor bazı yazılımlar demek ki.

Üye
    Spybot gerçekten iyi bir yazılım. Kasperskye de virüs derse iyi olur.

Yasaklanmıştır
    Alıntı Pascal Mesajı Göster
    Kaspersky kurulumda Spybot'u uyumsuz yazılım olarak görüyor.Kurulum sırasında Spybot'u kaldırmamı istedi.Bende Kaspersky'i kaldırıp Comodo Internet Security kurdum
    Kurulumunu bilmiyorum ama ilk Kaspersky sonra Spybot kurulursa sorun yok :

KİS 2009 ile Spybotu kullanıyorum. Spybotun internet koruma özelliği aktif. Bağşıklamalar tam yapılı durumda. Updateleri hep alıyorum. Tarama amaçlı kullanıyorum. Uyuşmama yada uyarı almıyorum. Saygılar(Belirteyim dedim)
    Konu burak1180 tarafından (25-02-2009 Saat 23:19 ) de değiştirilmiştir.

Üye cih - ait Avatar
    muhabbet olsun diye açmıştım konuyu kavga çıkacak nerdeyse . neyse herkes istediğini kullanmakta özgür. @iss kusura bakma altı çizili kısmı açar mısın biraz anlayamadım da
    Konu by_YP tarafından (25-02-2009 Saat 23:21 ) de değiştirilmiştir. Sebep: düzenlendi.

Üye by_YP - ait Avatar
    Arkadaşlar seviye koruduğumuz sürece istediğiniz kadar uzatın ve tartışın.

Forumlar bunun içindir.
    Tilki kurnaz..
    İE cambaz..
    O kandırmaz..

Emektar Editör dj.turkmaster - ait Avatar
    Alıntı yansıma Mesajı Göster
    Sonuç olarak çakışma olasılığının sıfıra inmesini istiyor bazı yazılımlar demek ki.
    Polyannacı bir yaklaşım.

http://djturkmaster.wordpress.com/ >> Dj.turkmaster'ın blogu.
    http://www.formspring.me/alptugay
    video@thesupergirl.info
    melodi@bindebir.info

Yasaklanmıştır
    Nedenini iletimde belirttim, sadece o tümceyi yazmadım. Sonuçta herkesin kendi düşüncesi tabii. Bu yüzden başka bir şey belirtmeye gerek duymuyorum.

İyi forumlar.

Üye cih - ait Avatar
    spybotun forumlarında vardır dj.turkmaster benden daha iyi bilir.trend micro nun kendi sitesinde spybot için açık açık sahte güvenlik programı dediğini görebilirsiniz.şu anda norton un spybot a laf ettiğini görmedim ama ederse acımam silerim zaten nt de panda is2009 29 ytl idi epeyi kanım ısınmıştı.

Üye my_immortalize - ait Avatar
    Ben de bir cakismaya neden vermemek icin degil de zararli yazilim olarak degerlendirdigini ve bu nedenle kaldirmak istedigini hatirliyorum acikcasi.Yanlis mi hatirliyorum bilemiyorum ama eger hatirladigim gibiyse bunun cakismayi engellemek istemesi gibi nedenlerle aciklanamayacagi ortada...

3 / 4 Sayfa BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Okuduğunuz Konuya Benzer Konular

1. SpyBot için yardım?
    By mnfrkn38 in forum SpyBot
    Cevap: 5
    Son Mesaj: 07-02-2009, 11:36
  2. spybot 1.6.2 hatası
    By mustafa0155 in forum SpyBot
    Cevap: 1
    Son Mesaj: 06-02-2009, 23:35

Tags for this Thread