Toplam 5 sonuç bulundu. Gösterilen sonuçlar: 1 - 5 arası
    Üye

Yazdıklarım Karşı Tarafa gitmiyor

Yaklaşık dört beş gündür msn'de kişi listemin üst kısmında ''Bağlantı sorunu nedeniyle yaptığınız değişiklikler kullanmakta olduğunuz diğer bilgisayarlara uygulanmayabilir'' diye bir uyarı belirdi.Arkadaşımlarımın yazdıkları bana geliyo ama benim iletim onlara gitmiyormuş ama bende gidiyomuş gibi gözüküyo.
    Ama bu sadece bir msn adresimde oluyor.Diğer msn ad. girdiğimde sorun vermiyo yazdıklarım karşıya gidiyo.Sizce nedendir?

Üye
    Sebebini tahmin edemiyeceğim ama bir şeyler önerebilirim? Eğer eski bir sürüm kullanıyorsanız yenilemeyi deneyin.

Eğer yeniyse bi silip yeniden kurmayı deneyin
    CIS + SUPERAntiSpyware (BOClean)

Yeter ya... Sevmiyorum diyorum mesajım siliniyor. EDİTi daha az yapmaya çalışın.

Yasaklanmıştır
    Messenger sizin e-postanızı yasaklamış olabilir.

Örneğin,bilirsiniz yaygın bir trojan vardı,karşı tarafa sürekli "fotoğraflarıma bak" tarzından bir link yollanır hani.Bunu engellemek amaçlı çıkartılmış bir sistem.Ard arda mesaj yollayanları engelliyor sistem...

Bir örnek vermek gerekirse,bir şarkıyı arkadaşlarınızla paylaşmak istersiniz ve herkese aynı mesajı yollarsınız sürekli.Ve sizi geçici süreliğine msn engeller.

Benim başıma gelmişti bu tarz bir sorun.Sonraları hiçbir çaba sarf etmememe rağmen düzeldi.

Sizde de aynı sorun olmuş olabilir.
    Konu lol tarafından (01-02-2009 Saat 02:13 ) de değiştirilmiştir.

Üye
    Messanger in uygulamasını tebrik etmek lazm
    CIS + SUPERAntiSpyware (BOClean)

Yeter ya... Sevmiyorum diyorum mesajım siliniyor. EDİTi daha az yapmaya çalışın.

Üye
    Ara arar düzeliyo sonra tekrarda bozuluyo.8.5 kullanıyorum bağlantı hızından falan kaynaklansa diğer adresimdede gitmez değil mi

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread