Toplam 8 sonuç bulundu. Gösterilen sonuçlar: 1 - 8 arası
    Üye

qoooqle.info ie açılış sayfası[Atasagun]

Selam arkadaşlar bir arkadaşımın laptop ında böyle bir sorun var.İe açılış sayfası değiştirilemez bir şekilde qoooqle.info yu gösteriyor.Bir kaç antivirus ve diğer grup antimalware yazılımlarla tarattım.Kayda değer birşey yok.Regeditten bu sayfayı arattım ve start page değerlerini sıfırladım.Doğru artık ie o sayfada açılmıyor ama ie açılış sayfası ayarları hala kilitli.Bende bir hijack raporu hazırlayıp doctusdaki arkadaşlarla paylaşmak istedim.Ne dersiniz?
    Eklenmiş Dosya Eklenmiş Dosya
    Konu atasagun tarafından (26-12-2008 Saat 01:30 ) de değiştirilmiştir.

Üye
    Arkadaşım Temel Yönergeyi uygularsanız konunuz incelenir ve cevap verilir,işbirliğiniz ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Üye
    Ytemizel haklısın sanırım yönergeye göre eksik kalmış.Gerçi norman ile tarattığımda herhangi bir zararlı bulamamıştı.Şimdi şöylede bir durum var:Bu laptop belirtiğim gibi benim değil ve şuan elimin altında değil.Dün olsaydı bu yönergeyi harfiyen uygulayıp gönderebilirdim ve daha etkili olacağından da eminim.Elimde bu HijackThis raporundan başka birşey yok

Üye
    Arkadaşlar ek olarak RSIT hijackthis raporunuda ekliyorum.Dediğim gibi normanla daha önce taratmıştım herhangi bir malware tespit etmemişti.HijackThis raporunda youtube a ait bikaç kısmı fix ledim ama sonuç değişmedi
    Eklenmiş Dosya Eklenmiş Dosya
    • Dosya Tipi : txt log.txt (32,1 KB, 4 kez indirilmiştir)

Emektar Editör
    RSIT info.txt 'yi vermedi mi ?

Üye
    üçüncü msj ım da eklediğim değil mi?

Üye
    Durum umutsuz mu yada eksik olan birşeyler mi var?Arkadaşlar hadi ilginizi bekliyorum

Üye
    arkadaşlar ilginiz ve desteğiniz için saolun doçentliğe hazırlanan adam laptop ına ihtiyacı var..servise götüreceğim diyor götürme benim bu konuda çok iyi adamların olduğu bildiğim ciddi bir forum var diyorum ve sonuç arkadaşım hergördüğünde senin forumdan haber yok galiba,ben zaten işimi hallettim diyor...bu forum eskiden böyle değildi değişen bişey mi var?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread