2 / 4 Sayfa BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 40 sonuç bulundu. Gösterilen sonuçlar: 11 - 20 arası
    Üye
    bazı resimlerin anlaşılması güç.

Üye
    Resimler çok güzel olmuş yapımda ve yayında emeği geçen herkeze teşekkürler.
    Üss maduru :S

Comodo Firewall > Avira Antivir > Zemana Antilogger > bir kaç küçük program ...

Üye
    resimler için birşeyler yazim dedim ama bu resimler oldukça amatör bir çalışma olmuş insan yorum bile yapamıyor yani...

Üye
    Bu fotoğraflar için uygun cümleler düşünemiyorum, ama şunları söyleyebilirim...

Öncelikle Anne ve Babalara sesleniyoruz.......
    Nefsizimize hakim olalım.....
    Bakamayacağımız kadar çocuk yapmayalım.....

Ülkemizde de çok belirgin göründüğü gibi ekonomisi iyi olmayan ülkelerde özellikle çocuk istismarı hızlı bir şekilde artmakta....

Bunu aklımızın bir köşesinde her zaman bulunduralım ve buna göre çocuk yapalım.....

Üye
    resimler çok net anlaşılmıyor. benim düşümcem şöyle: çocuklarla ilgili çok güzel atasözlerimiz ve vecizeler var bunları kullanmak daha iyi olmaz mı?

Editör
    Alıntı 07metinhoca07 Mesajı Göster
    resimler çok net anlaşılmıyor. benim düşümcem şöyle: çocuklarla ilgili çok güzel atasözlerimiz ve vecizeler var bunları kullanmak daha iyi olmaz mı?
    @07metinhoca07, mesajları zaten bu resimlerin etkisini güçlendirmek için yazmayı düşündük.

Atasözleri ve vecizeler de kullanılabilir elbette, güzel ve etkili de olur. Aklımıza gelenleri uygun resimlerin altına yazalım.
    Konu ulukol tarafından (23-08-2008 Saat 21:40 ) de değiştirilmiştir. Sebep: imla hatası

Yasaklanmıştır
    Çocuk istismarı konusunda; uzman gözüyle Sayın Betül Ulukol"un önemsediği ve vurgulanması konusunda yarar gördüğü 10 maddelik bir liste önem sırasına göre özet halinde sıralanabilir.
    Bu özet listeye uygun olarak kendimizce slogan veya akılda kalıcı sözcükler üretebilir ve bunları tartışabiliriz.
    Mutabık kalınan listenin sloganları üzerinden de afişleri resmetmek daha kolaylaşır.
    Resmin sloganını bulmaktansa Sloganın resmini bulmak daha kolay değil mi?
    Konu ulukol tarafından (23-08-2008 Saat 23:36 ) de değiştirilmiştir. Sebep: değiştirilmedi... farenin azizliği ile yanlış bir imlece tıkladım sadece

Editör
    Alıntı zerkalo Mesajı Göster
    Çocuk istismarı konusunda; uzman gözüyle Sayın Betül Ulukol"un önemsediği ve vurgulanması konusunda yarar gördüğü 10 maddelik bir liste önem sırasına göre özet halinde sıralanabilir.
    Bu özet listeye uygun olarak kendimizce slogan veya akılda kalıcı sözcükler üretebilir ve bunları tartışabiliriz.
    Mutabık kalınan listenin sloganları üzerinden de afişleri resmetmek daha kolaylaşır.
    @zerkalo, şimdi yapmaya çalıştığımız şeye bakınca aslında sizin önerdiğiniz şekilde hareket etmek bana da daha doğru geldi şimdi, fikir için sağolun

Fakat bu noktada resimlerin çizerinin fikri çok önemli. Acaba Hülya Hanım böyle çalışmak ister mi? Eğer onun için de sorun olmayacaksa öyle bir çalışma da yapabiliriz.

Ben kendisine maille de ulaşır sorarım.

Üye
    Alıntı zerkalo Mesajı Göster
    Tek kelimeyle harika bir fikir. Bazen çizerin dünyaya bakış açısı ile bizim bakış açımız farklı olduğundan kendince anlamlandırılan resimler bizim bakış açımızla anlam ifade etmeyebiliyor.

@Zerkalo bahsettiğin yöntem bence çok mantıklı ve güzel bir yöntem.
    Konu "ZF/Sekiz" tarafından (23-08-2008 Saat 23:54 ) de değiştirilmiştir.

Editör
    Alıntı Ö.F.Gündüz Mesajı Göster
    Tek kelimeyle harika bir fikir. Bazen çizerin dünyaya bakış açısı ile bizim bakış açımız farklı olduğundan kendince anlamlandırılan resimler bizim bakış açımızla anlam ifade etmeyebiliyor.

@Zerkalo bahsettiğin yöntem bence çok mantıklı ve güzel bir yöntem.
    Hülya Hanım da olur derse, yarın itibariyle yeni bir kampanya başlatalım o zaman

2 / 4 Sayfa BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread