3 / 21 Sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu
Toplam 206 sonuç bulundu. Gösterilen sonuçlar: 21 - 30 arası
    Üye
    Yeni bir kopya indirmeyi deneyiniz.

Üye
    temiz bir sistem kurdum, biraz tedbirsiz davranıp programları external hdd'den yüklemeye çalışınca sanırım sorun başladı. kavo.exe hatasıyla karşılaştım. internet araştırması sırasında buraya kadar geldim. söylenenleri aynen uyguladım. ilk sorun combofix programının sonunda bir rapor filan vermemesi oldu. daha sonraki adımı da uygulamama rağmen açılışta aynı hatayı görüyorum. ne yazık ki

eset online virüs taraması yaptım. sistemde bir sorun bulamadı. windowsu yeniden kurmama rağmen sorun devam ediyor. aynı cdden evdeki bilgisayarıma windows kurdum. sorunsuz olarak kullanıyorum. başka öneriniz var mı?

Üye
    Yetkilil arkadaşlara çok teşekkür ederim. Bürodaki bir bilgisayar bu problemden müzdaripdi sayenizde çözüm geldi. İyiniyetli, çalışkan siz saygı değer yetkililere tekrar teşekkür ederim. Allah çabanızı başarılı kılsın...
    Hayatın anlamı nerede?

Bilmek ve bilmemek acı veriyor. Tanrım, Sen yardım et!

Tarafımdan oluşturulmuş bir bilgide beğenmediğiniz yerler varsa lütfen bana ve yöneticilere bildirin.

Üye
    Allah razı olsun sorunum halloldu. Sistemimde ve serverda bit defender kurulu. Sistemden kapatmama rağmen, server combofix.exe dosyasını indirmeme izin vermedi virüs var diye. Bende bunun uzantısını birisi mutlaka rar yapmıştır diye googledan combofix.rar isimiyle dosyayı arattırıp indirdim. Çalıştırdığımda bilgisayarın tarihinin yeni olduğunu combofixin güncel halini yeniden indirmem gerektiğini belirten bir uyarı verdi. Bende bilgisayarın tarihini eskiye alarak bu sorunu da aşmış oldum. Emeği geçen herkese özellikle zinarali'ye çok teşekkürler.

Üye
    Alıntı offchu Mesajı Göster
    Kayıt defterinden yapılacak ufak bir ayarla autorun.inf dosyasının yürütülmesini engelleyebilirsiniz.

Ekteki zip dosyasının içindeki:

AutoRunINF_Kapat.reg ile sürücülerdeki autorun.inf dosyasının yürütülmesini engelleyebilirsiniz. (Kullanım: Çift tık > "Tamam")

AutoRunINF_Ac.inf ile üstteki işlemi geri alabilirsiniz. (Kullanım: Sağ tık > "Yükle")

Yan etkiler: AutoRun.inf dosyasının yürütülmesini kapattıktan sonra autorun.inf yürütülmeyeceği için CD/DVD/USB Belleklerin otomatik çalışan özellikleri çalışmayacaktır. Bu yüzden, örneğin bir oyunu CD den kurmak için taktığınızda karşınıza kurulum ekranı çıkmayacak, kurulum için CD içindeki kurulum dosyasını elle çalıştırmanız gerekecektir.
    Bu dosyaları sadece usb bellekler için uyarlayamaz mısınız? Regedit' te ilgili anahtarlar olması lazım.

Anahtarlar için aşağıya bakabilirsiniz:
    http://doctus.org/usb-sorunu-t26694.html

Üye
    mrb. combofix 'i masaustune indiriyorum ama çalışmıyor. başka yere de taşınmıyor.? simgesini de windows tanıyamıyor. Taşıma yada kopyalama yapmak istediğimde; combofiz kopyalanamıyor erişim engellendi ve diskin dolu veya yazmaya karşı korumalı olmadığından emin olun gibi birşeyler diyor. Neden acaba.?

Üye
    İndirirken bir sorun olmuş olabilir. Tekrar masaüstüne indirmeyi deneyin. Çıkacak "değiştirilsin mi?" sorusuna evet diyerek devam edin. Yine olmazsa dosyayı güvenli modda silmeyi deneyin.

Üye
    masaüstündekini sildim tekrar indirdim, değişen birşey olmadı.

Üye
    Benim bildiğim simgesi çıkmıyorsa dosya tam olarak indirilememiştir. Güvenlik yazılımınız bir şekilde indirme işlemini kesiyor olabilir. Log dosyasına bakabilirsiniz.

Yada başka bir tarayıcıyla veya bağlantı adresini kopyalayarak herhangi bir indirme yöneticisiyle indirmeyi deneyin.

Üye
    Alıntı gece48 Mesajı Göster
    masaüstündekini sildim tekrar indirdim, değişen birşey olmadı.
    antivir premium kullanıyor musunuz?

3 / 21 Sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread