Toplam 8 sonuç bulundu. Gösterilen sonuçlar: 1 - 8 arası
    Üye

Mozilla firefox varsayılan tarayıcım olsun

firefox umu varsayılan tarayıcım olarak ayarlayamadım aslında ayarlı ama bir tek mesela msn imde space girmek istediğimde resimi tıkladığımda internet explorer açılıyor birde buna benzer bi kaç bişeyde oluyo bu bu halledilebilir bişeymi yoksa değiştirilemez bişeymi

Üye
    messenger, varsayılan tarayıcıda değil özellikle IE' de açıyor. normal yollardan değiştirilemez.

Üye
    peki teşekkür

Yasaklanmıştır
    Başlat\Program erişim ve varsayılanlarını ayarla\özel bölümüne bir kere tıklayın. Varsayılan bir web tarayıcısı şeç bölümünde mozilla firefox varsa seçiniz sonra tamam diyip çıkabilirsiniz.

Üye
    bunu daha önce yapmıştım ama olmamıştı dediğiniz gibi yine biraz uğraştım olmadı yine olmuyo başka bi yolu varmı

Editör
    Alıntı the_used Mesajı Göster
    firefox umu varsayılan tarayıcım olarak ayarlayamadım aslında ayarlı ama bir tek mesela msn imde space girmek istediğimde resimi tıkladığımda internet explorer açılıyor birde buna benzer bi kaç bişeyde oluyo bu bu halledilebilir bişeymi yoksa değiştirilemez bişeymi
    @the_used benim de benzer bir sıkıntım vardı. Konu başlığı farklı olabilir ama, benzer sıkıntıyı yaşadığım için sorununuzun ne olduğunu anlayabildim.

Çözüme gelince, işte onu anlatacak bilgim yok. Ama benim sorunumu da buradaki arkadaşlar büyük sabırla çözmüşlerdi. O konuya buradan ulaşabilirsiniz . İşinize yarayacağını sanıyorum.

Ben artık gerektiğinde msn space'ime de, hotmail hesabıma da Firefox'dan girebiliyorum.

Üye
    evet sorununuzun çözümünü okudum baya yormuşsunuz adamları silip tekrar yüklemekten bahsedilmiş son olarak ve düzelmiş sorununuz bende öle yapıcaktım ama üşendim firefox 3 kararlı sürümü çıkınca onu yüklicem halledicem şimdilik böle kalsın teşekkür ediyorum ulukol

Üye
    Alıntı the_used Mesajı Göster
    bunu daha önce yapmıştım ama olmamıştı dediğiniz gibi yine biraz uğraştım olmadı yine olmuyo başka bi yolu varmı
    Linux'e geçiş yapıp (Kubuntu) aMSN kullanırsan olur.Windows'ta yapamazsın.
    Bu millete çok şey öğretebildim ama onlara uşak olmayı bir türlü öğretemedim.
    Biz Türkler tarih boyunca hürriyet ve istiklale timsal olmuş bir milletiz.
    Mustafa Kemal Atatürk

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread