2 / 4 Sayfa BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 32 sonuç bulundu. Gösterilen sonuçlar: 11 - 20 arası
    Emektar Editör
    Kurulumdan sonra makineyi başlatalı 5dk olmadı, kaspersky bir kaç uyarı verdi oa ile ilgili (kayıt girdileri falan), şimdilik bir çakışma durumu sezmedim ama daha kuralı 5dk oldu bakalım ilerleyen zamanlarda ne olacak.

Edit: Kav explorer.exe ye invader demeye başladı :, ama ben ikisinin zamanla birbirlerine alışacaklarını düşünüyorum :
    Konu SabotR0und tarafından (21-03-2008 Saat 21:09 ) de değiştirilmiştir.

Üye
    Alıntı SabotR0und Mesajı Göster
    Kurulumdan sonra makineyi başlatalı 5dk olmadı, kaspersky bir kaç uyarı verdi oa ile ilgili (kayıt girdileri falan), şimdilik bir çakışma durumu sezmedim ama daha kuralı 5dk oldu bakalım ilerleyen zamanlarda ne olacak.

Edit: Kav explorer.exe ye invader demeye başladı :, ama ben ikisinin zamanla birbirlerine alışacaklarını düşünüyorum :
    inşallah kardeş kardeş gecinirlerde bizde kurarız:

Emektar Editör
    Online Armor dizginleri eline almış bulunmakta :, örnek olarak; önceden kav orbit downloaderin grabberi için invander diyordu ve bana ne yapmam gerektiğini soran baloncuğu çıkartıyordu ama şimdi sadece invander diyor altta küçük bit kutuda :, aslında acıdım biraz kavın bu durummuna :P. Şaka bi yana hala test aşamasındayım bir süre ikisini bir arada kullanmayı düşünüyorum.

Ayrıca söylemeyi unutmuştum, bu OA çok basit bir firewall, yani bana çocuk oyuncağı gibi geldi comododan sonra, comodo Tr sürümü çıkarttığı gibi tekrar yükliycem.
    Konu SabotR0und tarafından (21-03-2008 Saat 23:39 ) de değiştirilmiştir.

Emektar Editör
    Doctus un bazı şeylerde öncülük yaptığını düşünüyorum gerçekten.Foruma katıldığımdan beri kendimi geliştiriyorum.Network Uzmanıyım ama güvenlik işi benim çok ilgimi çektiği için her türlü güvenlik yazılımını inceliyorum elimden geldiğince ve bu forum bana çok yardımcı oluyor.Bazı fanatikler yüzünden bazı forumlarda dilimde tüy bitti.Ama burda bu yok bu yüzden öğretiyor.
    Konuya dönersek Online Armor ın da yayılmasında çok büyük katkısı olduğunu düşünüyorum.Türkçe açıklama sayfasının açılmasında eminim burdaki arkadaşların çok etkisi olmuştur.
    Neden bu kadar uzun yazdım.Çünkü çok büyük emeğiniz var.Herkese teşekkür ediyorum.

Üye
    Alıntı güvenlipc Mesajı Göster
    Banking mode nedir diye googleda aratınca buldum.Hiç sanmıyordum kendi sitesinde Türkçe yardım olacağını.
    link: http://www.tallemu.com/webhelp/tur/
    Bende bunu arıyordum yani Türkçe açıklamalı desteği(yardımı) çoook teşekkürler :

Üye
    peki bu programın türkçesi yokmu
    Zaman en güzel ilaçtır...

Müdavim
    onlıne armor ıngılızcedır
    Konu nevrans tarafından (20-11-2009 Saat 21:56 ) de değiştirilmiştir.

Müdavim
    online armor premıum nedense WİFİ koruma özelliği yok

Üye
    online armor ücretsiz sürümünde otomatik güncelleme ve keylogger özelliği var mı?

Üye
    Alıntı gokan90 Mesajı Göster
    online armor ücretsiz sürümünde otomatik güncelleme ve keylogger özelliği var mı?
    Programı otomatik güncelleme yok ama keylogger koruması var.

2 / 4 Sayfa BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread