2 / 10 Sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 93 sonuç bulundu. Gösterilen sonuçlar: 11 - 20 arası
    Emektar Editör
    Alıntı turgay33 Mesajı Göster
    afişler gerçekten çok güzel olmuş.emeğinize sağlık sayın ulukol gönderdiğiniz afişler en güzel yerlere asıldı. iki köy ilkokuluna ,biri işyerime biride halk eğitim merkezine,
    Bunlar ne güzel haber Turgay Bey.
    Elde var 1, 2, 5, 10... diye gidiyoruz

İkinci afişten de göndereceğiz, onu da diğerinin yanına asarsınız.
    Fakat afişlerin basımı ne yazık ki 1 haftayı bulacak gibi.

Sizin ve elini uzatıp afişleri asan herkesin ellerine sağlık.

Var ol Doctus !

Üye
    Alıntı ulukol Mesajı Göster
    Bunlar ne güzel haber Turgay Bey.
    Elde var 1, 2, 5, 10... diye gidiyoruz

İkinci afişten de göndereceğiz, onu da diğerinin yanına asarsınız.
    Fakat afişlerin basımı ne yazık ki 1 haftayı bulacak gibi.

Sizin ve elini uzatıp afişleri asan herkesin ellerine sağlık.

Var ol Doctus !
    keşke daha fazla olsaydı birçok okula asardık.kitabevi olduğumuz için eğitim camiasından çok fazla arkadaşımız var bize yardımcı oldular sağolsunlar

Emektar Editör
    keşke daha fazla olsaydı birçok okula asardık.kitabevi olduğumuz için eğitim camiasından çok fazla arkadaşımız var bize yardımcı oldular sağolsunlar

Turgay Bey, ben ne kadar istediğinizi kestiremediğim için dört tane göndermiştim.

Ama bize sayı bildirin, önümüzdeki hafta her iki afişten de istediğiniz kadar gönderelim.
    Çünkü o afişleri bunun için bastırıyoruz.
    Ve görüyorum ki ulaştığınız noktalar benim hayal edebildiğimin de ötesinde ... köy okulları !!!

Ayrıca ben şu kadar afiş istiyorum diyen her arkadaşa istediği kadar afiş göndereceğiz.
    Siz yeter ki isteyin....

Üye
    Alıntı ulukol Mesajı Göster
    Turgay Bey, ben ne kadar istediğinizi kestiremediğim için dört tane göndermiştim.

Ama bize sayı bildirin, önümüzdeki hafta her iki afişten de istediğiniz kadar gönderelim.
    Çünkü o afişleri bunun için bastırıyoruz.
    Ve görüyorum ki ulaştığınız noktalar benim hayal edebildiğimin de ötesinde ... köy okulları !!!

Ayrıca ben şu kadar afiş istiyorum diyen her arkadaşa istediği kadar afiş göndereceğiz.
    Siz yeter ki isteyin....
    teşekkür ederim sayın ulukol,her iki afişten 10 ar adet yollayabilirsiniz benim ilk hedefim ilköğretim okulları ve köy okullarıdır

Emektar Editör
    teşekkür ederim sayın ulukol,her iki afişten 10 ar adet yollayabilirsiniz benim ilk hedefim ilköğretim okulları ve köy okullarıdır
    Afişler elime geçtiği gün postalayacağım

Bu arada afiş isteyen diğer arkadaşlar özel mesaj ile adreslerini ve ne kadar afiş istediklerini bildirirlerse onların isteklerini de seve seve yerine getiririz.

Emektar Editör
    Afişlerden 10'ar tane de ben alabilir miyim?
    Kızımın gittiği okula ayrıca özel eğitim kursu ki 3-4 şubeleri de var bu kursun 7-8 servis araçlarına da yapıştıttırırız..Ankarayı dolanıp duruyorlar.
    Komşum öğretmen ona da veririm...ayrıca bir kaç yakınımıza olmadı mahallemizin bakkalına fırınına da astırabiliriz..

Ama bu öteki mesajların birin de geçen bildirge gibi bir yazıda afişlerle beraber verilirse daha iyi olur..
    Korsan GNU/Linux kullanacağıma PC-BSD kullanırım.

Emektar Editör
    Alıntı mono Mesajı Göster
    Afişlerden 10'ar tane de ben alabilir miyim?
    Kızımın gittiği okula ayrıca özel eğitim kursu ki 3-4 şubeleri de var bu kursun 7-8 servis araçlarına da yapıştıttırırız..Ankarayı dolanıp duruyorlar.
    Komşum öğretmen ona da veririm...ayrıca bir kaç yakınımıza olmadı mahallemizin bakkalına fırınına da astırabiliriz..

Ama bu öteki mesajların birin de geçen bildirge gibi bir yazıda afişlerle beraber verilirse daha iyi olur..
    @mono, işte bu hareket böyle yayılacak
    İstediğiniz miktar afişi istediğiniz adrese memnuniyetle göndeririz.
    @Simislov'un önerdiği kim olduğumuzu ve misyonumuzu anlatan bir yazıyı da afişlere birer nüsha ekleriz.

Afişler henüz baskıda, önümüzdeki hafta elimize geçecek. Öm ile adresinizi bırakırsanız elimize geçer geçmez size de postalarız.

Dilerim bu istekler, diğer Doctus üyelerinin de yolunu açar.

Emektar Editör
    Tamam @Ulukol baskıyı bekleriz.
    Bu arada elden alayım diyeceğim ama bazen araçlara inip binme sorunlarım olabiliyor o yüzden ben Öm'ye adres bırakacağım..

Emektar Editör
    Alıntı mono Mesajı Göster
    Tamam @Ulukol baskıyı bekleriz.
    Bu arada elden alayım diyeceğim ama bazen araçlara inip binme sorunlarım olabiliyor o yüzden ben Öm'ye adres bırakacağım..
    Afişleri biz göndeririz, hiç sorun olmaz.
    Fakat keşke sağlığınız elverse de 31 Martta düzenlenecek paneli izleyebilseniz. Eminim katkılarınız da olur.
    Sizin gibi konu ile ilgili duyarlılığı yüksek arkadaşları bilgilendirmek kadar katkılarını sağlamak da çok önemli çünkü.

Emektar Editör
    İnşallah @Ulukol 31 Mart'ta orada olmaya çalışacağım..
    Saat'te benim için biraz sorun olabilir belki ama dediğim gibi orada olmak için elimden geleni yapmaya çalışacağım..

Zira bu tip toplantıların insana çok şeyler kattığını adeta terapi etkisi yaptığını biliyorum..
    Bu vesileyle zaman bulabilen tüm Doctus'luların bu panele gelmeleri de büyük yararlar görüyorum..

Zira.....

Yıllar önce kızımın gittiği işitme engelliler okulunun rehber öğretmeni aynı zaman da psikoloğu haftada 2 gün olmak kaydıyla Anne ve Babaların katılımıylarıyla ''Etkileşimli grup toplantıları'' adı altın da 10-12'şerli gruplara bölünerek 4 ay kadar süren toplantılar düzenledi..
    Rehber öğretmenin söylediğine göre de bu toplantıların başta Amerika ve bazı ülkeler de örnekleri olduğunu ama Türkiye de örneği olmadığını dolayısıyla Türkiye de ilk sizlerin yapıyorsunuz diyerek bunu bizlere söylemişti..
    Sonuçta bu toplantılar bana ve eşime vede katılanlara çok şeyler katmıştır..

Diyeceğim o ki ilkler her zaman güzeldir..
    ve hayatınız da böyle panel konuşmaya vs. katılmadıysanız hiç durmayın katılın derim..
    Zira bu çocuk istismarı olayı da bir ilk zaten..

2 / 10 Sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread