1 / 4 Sayfa 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 34 sonuç bulundu. Gösterilen sonuçlar: 1 - 10 arası
    Editör

İşte ilk imzamız !... Haydi, hep birlikte büyümeye başlayalım artık.

İşte "Doctus Çocuk Koruma Hareketi"nin ilk işi;

Hem küçüklere, hem büyüklere seslenen bir afiş.
    Neye istismar diyoruz...
    Ne yaparsak çocuklarımızın hem bu gününü, hem de geleceğini harcamış, onlara zarar vermiş, bedenlerinde, ruhlarında yaralar açmış oluruz...
    İşte bunlardan bahsediyor bu afiş.
    Yalnızca aşağıdaki adreslerden indirip çıktı almak, okunsun diye de birilerine göstermek gerekiyor .

Doctus Çocuk Koruma Hareketi...
    Bu hareket hepimizin.
    Bu konuyu yalnızca tıklayıp okuyan da, bu afişi ve peşi sıra gelecek olanları bir kaç kopya bastırıp çocukların çok olduğu yerlere asanlar da, haydi bu işi de ben yapayım, bir ucundan da ben tutayım diyenler de... hepimiz bu hareketin bir parçasıyız.

Çevrenizdekileri de bu harekete katılmaya davet etmek için belki de iyi bir fırsat olacak bu afişler.
    Ve belki sizin astığınız, asılmasını sağladığınız afişlerden biri, bir çocuğu koruyacak...
    Belki o çocuk çok yakınımızdaki bir çocuk olacak.

Buyrun aşağıdaki adreslerden yükleyin...
    Ve aklınız, yüreğiniz ne istiyorsa onu yapın.

Buradan ve buradan indirebilirsiniz.
    Konu TanSu tarafından (28-01-2009 Saat 17:09 ) de değiştirilmiştir.

Üye
    Çok güzel bir afiş olmuş gerçekten Doctus'dan da bu beklenir 8:

Editör
    Alıntı burak06 Mesajı Göster
    Çok güzel bir afiş olmuş gerçekten Doctus'dan da bu beklenir 8:
    Afişle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ediyoruz

Umarım bu afişi bir kaç örnek çoğaltıp uygun gördüğünüz yerlere asma ya da hiç olmazsa A4 çıktılarını yakın çevrenizde, çocuklarla yakın ilişkide olanlara dağıtabilme olanağınız olur.

İşte ancak o zaman bu afiş üzerine düşeni yapmış, beğeninizi hak etmiş olacak.

Üye
    Turkiyede olsaydim destek olurdum ancak malesef tebrik etmekten baska birsey gelmiyor elimden.

Resimleri tekrar cizecek bir arkadasimiz olsaydi aramizda daha guzel olurdu, hintli kadinlar yabanci sozcukler hos olmamis.

Editör
    Alıntı guyratlee Mesajı Göster
    Turkiyede olsaydim destek olurdum ancak malesef tebrik etmekten baska birsey gelmiyor elimden.

Resimleri tekrar cizecek bir arkadasimiz olsaydi aramizda daha guzel olurdu, hintli kadinlar yabanci sozcukler hos olmamis.
    Ne yazık ki tekrar çizemedik.
    Aslında ben bir kaç çöpten adam çizmiştim ama, o da doctusa yakışmazdı

Yine de bir şey kaçırmış sayılmayız. Bu resimlerde hiç olmazsa revizyon yapabilecek arkadaşlar destek olursa çok daha güzelini, hatta okulda Türk bayrağı ile özbe öz kendi afişimizi yapabiliriz.
    Ben bu arkadaşların yardım teklifini bekliyorum hala

Tabi çizim desteği dışında asıl önemlisi bu afişlerin hedefe ulaşması.
    Bu konuda da tüm Doctus'un desteğini, hem de çok güçlü desteğini bekliyorum ve diliyorum.

Üye
    Alıntı ulukol Mesajı Göster
    Ne yazık ki tekrar çizemedik.
    Aslında ben bir kaç çöpten adam çizmiştim ama, o da doctusa yakışmazdı

Yine de bir şey kaçırmış sayılmayız. Bu resimlerde hiç olmazsa revizyon yapabilecek arkadaşlar destek olursa çok daha güzelini, hatta okulda Türk bayrağı ile özbe öz kendi afişimizi yapabiliriz.
    Ben bu arkadaşların yardım teklifini bekliyorum hala

Tabi çizim desteği dışında asıl önemlisi bu afişlerin hedefe ulaşması.
    Bu konuda da tüm Doctus'un desteğini, hem de çok güçlü desteğini bekliyorum ve diliyorum.
    yukarıda bahsettiginiz konularda teknik bir bilgim yok size böyle bir yardımda bulunamam belki ama gönlüm sizinle inşaallah çok başarılı olur bu kampanyanız.8:

Editör
    Alıntı LegolaS Mesajı Göster
    yukarıda bahsettiginiz konularda teknik bir bilgim yok size böyle bir yardımda bulunamam belki ama gönlüm sizinle inşaallah çok başarılı olur bu kampanyanız.8:
    Teşekkür ederim

Siz de afişlerin dağıtılması konusunda yardımcı olursunuz bize...

Müdavim
    öncelikle afişlerin güzel olduğunu söylemeliyim ve daha güzel olması içinde söz vermemekle birlikte karikatürist bir arkadaşım var ve kendisine ulaşmaya çalışıyorum.eğer iletişime geçebilirsem severek bu konuda yardımcı olacağından eminim

başarılara...
    dünyayı güzellik kurtaracak...

Editör
    Alıntı snrzkn Mesajı Göster
    öncelikle afişlerin güzel olduğunu söylemeliyim ve daha güzel olması içinde söz vermemekle birlikte karikatürist bir arkadaşım var ve kendisine ulaşmaya çalışıyorum.eğer iletişime geçebilirsem severek bu konuda yardımcı olacağından eminim

başarılara...

Çok teşekkür ediyorum @snrzkn,
    Ne kadar iyi olur tamamen bize ait materyallerle çalışmak.
    Dilerim o arkadaşınız da bu konuda sizin kadar duyarlıdır ve birlikte daha da çok yol katederiz

Ayrıca bu afişleri (ve arkadaşınız yapacağı bizim afişlerimizi) duyurmak, dağıtmak ve gerekli noktalara ulaştırmak konusunda da desteğinizi bekliyorum.

Şef
    Arkadaşlar,
    Bu mudur duyarlı Doctus. Haydi bakalım.
    İsteyene ben basıp göndericem afişleri.
    Okullara, işyerlerine, mahallelere, kurslara, kısacası yasak olmayan her yere asabilirsiniz.
    Duyarlı insanlar sosyalleşir arkadaşlar Herşey sanal ortamda olmaz..

1 / 4 Sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread