1 / 2 Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Toplam 12 sonuç bulundu. Gösterilen sonuçlar: 1 - 10 arası
    Üye

Online Armor hakkında

Zone alarm ve Comodo fazla kaynak kullandığı için artık kullanmıyorum.Matousec'in testinde online armor'un birinci olduğunu gördüm.Kaynak tüketimi nasıldır bilen varsa yazabilir mi?

Şef
    Web gezintisini yavaşlattığını söylüyorlar ama kaynak tüketimini yarı yarıya düşürmüşler.

Üye
    Bide şimdi gördüm free versiyonda web shield yokmuş.Web shield'dan kastı içeriye gelen paketlerin filtresi mi?

Şef
    Alıntı cagatay301 Mesajı Göster
    Bide şimdi gördüm free versiyonda web shield yokmuş.Web shield'dan kastı içeriye gelen paketlerin filtresi mi?
    Tam olarak değil. bir web sitesine girdiğinizde, bilgilere tarayıcıya gelmeden filtreleniyor, bir açık veya tehdit varsa diye.

Üye
    Ram tüketimi 17 mb civarı.Free versiyonda nereye el atsanız free olduğundan bu özellik kullanılamıyor deyince kaldırıp tekrar Comodo'yu kurdum.

Üye
    Matousec'in şu ana kadar yapmış olduğu testlerde en yüksek puanı (% 100 başarı) alan OnlineArmor'un Free versiyonudur.Son versiyonda ram tüketimi iyice azaldı benim PC yi sevmeye başladı(Pc'ye ve donanıma göre değişir) benim PC de COMODO 3.0 versiyonun'dan daha az ram ve işlemci kullanıyor buda normal bir durum COMODO'nun son sürümlerinde eklentiler/özellikler baya fazla.Ancak görüldüğü kadarıyla bu iki ücretsiz ve başarılı Firewall güvenlik yazılımı piyasasını alt üst ediyorlar.:Bu arada COMODO'nun ücretsiz ve başarılı bir rakibi daha çıktı bundan sonraki testlerde üst sıralardaki yarış 2 firewall (COMODO&OnlineArmor) arasında geçer diye düşünüyorum.
    Konu passoturko tarafından (06-02-2008 Saat 14:26 ) de değiştirilmiştir.
    Bu millete çok şey öğretebildim ama onlara uşak olmayı bir türlü öğretemedim.
    Biz Türkler tarih boyunca hürriyet ve istiklale timsal olmuş bir milletiz.
    Mustafa Kemal Atatürk

Üye
    Ücretsizler ücretlilerden daha kaliteliyken,bu ücretli güvenlik duvarı üreticileri kara kara düşünüyorlardır.Zaten Comodo altüst etti ortalığı

Üye
    Alıntı passoturko Mesajı Göster
    Matousec'in şu ana kadar yapmış olduğu testlerde en yüksek puanı (% 100 başarı) alan OnlineArmor'un Free versiyonudur.Son versiyonda ram tüketimi iyice azaldı benim PC yi sevmeye başladı(Pc'ye ve donanıma göre değişir) benim PC de COMODO 3.0 versiyonun'dan daha az ram ve işlemci kullanıyor buda normal bir durum COMODO'nun son sürümlerinde eklentiler/özellikler baya fazla.Ancak görüldüğü kadarıyla bu iki ücretsiz ve başarılı Firewall güvenlik yazılımı piyasasını alt üst ediyorlar.:Bu arada COMODO'nun ücretsiz ve başarılı bir rakibi daha çıktı bundan sonraki testlerde üst sıralardaki yarış 2 firewall (COMODO&OnlineArmor) arasında geçer diye düşünüyorum.
    Belirtmeden geçemedim Firewall piyasasını ilk tetikliyen ve hareketlendiren Firewall tabiki medarı iftaharımız COMODO'dur:Yeni sürümlede hareketi iyice hızlandırdı.COMODO'nun felsefesinde sanırım durmak yok.Her zaman ileri ve herzaman eniyi olma yolunda çalışmalarını sürdürüyor ve başarılıda oluyorlar.Tebrikler C-O-M-O-D-O ekibi.:
    Konu passoturko tarafından (06-02-2008 Saat 15:01 ) de değiştirilmiştir.
    Bu millete çok şey öğretebildim ama onlara uşak olmayı bir türlü öğretemedim.
    Biz Türkler tarih boyunca hürriyet ve istiklale timsal olmuş bir milletiz.
    Mustafa Kemal Atatürk

Üye
    Güvenlik yazılımları neden bu kadar çok bellek kullanıyor Firewall,antivirus,antispyware vs derken 55 mb gitmiş.Gerçi güvenlik için değer ama biraz hafifletmeyi deneseler çok güzel olacak.

Üye
    online armoru bende bir süre kullandım ama pc yi yavaşlattığı için kaldırmıştım.şuan yorumları okudum açılayıcı bir şey yok.Comodo mu daha az pc kaynağı tüketiyor online armor mu?

1 / 2 Sayfa 12 SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Okuduğunuz Konuya Benzer Konular

1. Çevrimiçi (Online) Antivirüs Tarayıcıları
    By TanSu in forum Anti-Virus Yazılımları
    Cevap: 64
    Son Mesaj: 28-02-2016, 03:39
  2. ESET (NOD32) Online Scanner Beta Yayında
    By x_factor in forum Eset NOD32
    Cevap: 0
    Son Mesaj: 17-07-2007, 19:17
  3. Cevap: 4
    Son Mesaj: 18-02-2007, 11:32
  4. Online Kumar Endüstrisi Sorun Yaşıyor